Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
:-D :-D hezky pěkně :-D
Odpovědět
Gepe: To je vtip pro Avu jak dělanej!!!
Odpovědět
pro buh loli tak to byl tyzden pro tobe :) este ze si na zivu. Gepe to co mas za obrazek v profilu?? pokud vim tak na MS a konikovi to adminky hned mazu ;-)
Odpovědět
niccky, pravda, máme mít svoje reálný fotky...
Odpovědět
loli a bella, presne, to je pro avu jak delany! :-D :-D niccky, je to i tady v pravidlech, ale vsimla jsem si, ze jsou tady i profil fotky, kde nejsou jen zensky, tak nevidim duvod proc bych jen zrovna ja mela pravidla porusovat ;-)
Odpovědět
ja stale cekam na odpoved z tej saly co sem vcera objavila ale nic, tak dufam ze zitra rano :-(
Odpovědět
Niccky: Tak sotva jsem to přežila :-D ,ale přežila!
Odpovědět
ava, pro Tebe navod i pro svagrovou se svarou ;-) :-D Tchýně přijíždí na návštěvu, zazvoní, otevře jí zeť. "Á, maminka. Přijela jste na dlouho?" "No, dokud vás neomrzím, děti." "A nevypijete si aspoň kafe?"
Odpovědět
gepe super vtip :) ja se rechcu a kolegove na mne cumi ci sem v poradku :-D :-D
Odpovědět
Gepe: umírám :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
niccky se nedivim :-D Vlak se blíží ke stanici. Najednou vjede do pole, udělá pár kliček, pak se vrátí na koleje a dojede do stanice. Tam se strojvedoucího ptá přednosta: "Cos to proboha vyváděl?" Strojvedoucí říká: "Co bys dělal, kdyby na kolejích ležela tvá tchýně?" "Přejel bych ji!" "No vidíš, a ta moje na poslední chvíli chtěla utéct."
Odpovědět
:-D :-D Podnikatel si postaví nádhernou vilu. Přijde se na ni podívat jeho kamarád a když si ji prohlédne, povídá: "Moc pěkný, ale nechápu, proč máš všechny místnosti kulatý?" "No víš, tchýně mi povídala, že až si postavím novou vilu, že si tady najde taky nějakej ten koutek." :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
MAnhattan,50-ti patrová budova,střecha: Muž drží svoji tchýni za nohu ze střechy a povidá: Každej jinej by tě zabil,ty svině,ale já,já tě pouštím na svobodu.
Odpovědět
loli :-D :-D Ona: "Miláčku, co dáme mojí mamince k vánocum? Vloni jsme jí koupili křeslo, co by se k tomu hodilo?" On: "Co takhle elektrický proud?"
Odpovědět
U zpovědi se chlap zpovídá ze svých hříchů: "Víte, otče, ta moje tchyně, to je ale ženská. Chvílema uvažuju, že by stála za hřích..." Pamatuj, synu, nesesmilníš!" "Kdepak velebnosti, NEZABIJEŠ!"
Odpovědět
no holky uz staci bo na mne vsichni kukaji jak na cvoka :-D :-D
Odpovědět
Ten je sice o blondýnách,ale taky dobrej Přijde blondýnka na rentgen a na snímku se objeví druhá páteř. Doktor ji pošle ke gynekologovi a ten se jí ptá: "Používáte tampony?" "Pochopitelně ano" "A vyndaváte si předtím ten minulý?
Odpovědět
Přijde manžel - hrobník domů strašně unavený, ruce vytahaný až ke kolenům. Manželka se ho ptá: "Hodně práce?" "Ne, pochovávali jsme jen jednu tchýni. Ale pozůstalí tolik tleskali, že jsme ji museli osmkrát vytáhnout." :-D :-D :-D
Odpovědět
loli a nicky :-D :-D :-D
Odpovědět
loli, ten je super!!!:-D
Odpovědět
no ja uz jedu domcu tak snad vecer :) drzte sa holky
Odpovědět
Blondýnka, bruneta a zrzka jedou načerno vlakem. Blíží se průvodčí a tak se schovají do pytlů. Průvodčí kopne do pytle se zrzkou a ta řekne: "Mňau!" Kopne do pytle s brunetou a ta řekne: "Haf!" Kopne do pytle s blondýnou a ta řekne: "Brambory!" niccky zatim papa :-)
Odpovědět
:-D :-D já se po...
Odpovědět
Dvě kamarádky blondýnky sedí v restauraci. Najednou přijde poslíček a jedné z nich předá nádhernou kytici. Ona se jukne na přiložený dopis a povídá: "A jéje, ty jsou od toho mého nového, to zase budu mít celý víkend roztažený nohy." Kamarádka blondýnka se zamyslí a povídá: "Divnej způsob, já je dávám do vázy."
Odpovědět
Niccky: Pa Ještě jeden na cestu Jaký je rozdíl mezi tchýní a nemluvnětem? Žádný...stačí pochovat a je klid!
Odpovědět
Gepe: TeĎ se mi zabilaaaa :D
Odpovědět
loli :-D :-D
Odpovědět
Holky,jdu vařit,mějte se zatím. Pa
Odpovědět
Holky, úžasný vtipy:-D. To s tou vázou mě taky rozsekalo:-D.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, hned po příchodu z práce jsem se faaaakt zasmála :-D :-D v práci jsem vám chtěla ještě něco napsat, ale zasek se mi počítač, že mi kvůli němu skoro ujel autobus...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?