Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Hortenzie?
Odpovědět
Profilova fotka
no vidíš,a v křížovce,když se ptaj na svatební kytku,tak tam vždy vyjde kala.
Odpovědět
Profilova fotka
A máš představu spíš převislé nebo kulaté kytičky?!
Odpovědět
Loli a jaký jsi typ? Kaly se mi líbí na starší a větší nevěsty, ty budeš asi tintítko, co?
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php... Tohle je něžná kytička,ale teda ve fialový nevim,nevim.
Odpovědět
Docela zajímavá kytka, i když převislá...http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=4055619&vReferer=
Odpovědět
PB: pěkná!!
Odpovědět
loli.ty jsi říkala že máš nějakého znamého co vám dodavá kytky,tak by si to měla určitě probrat sním a určitě ti poradí :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mně se líbí ještě tahle.Jendoduchá,ale excelentní http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
bella:takže asi na mě :-D :-D :-D tím myslím tu starší a vyšší :-D :-D
Odpovědět
PB: pěkná, ta by šla udělat z těch fialovejch vanda orchidejí...
Odpovědět
anka: no třeba, to myslím samozřejmě v dobrým! Jsou totiž takový ryze ženský, elegantní, ne roztomilý...A dost často se jim nechávaj stonky, což se pak hodí na nevěsty většího vzrůstu.
Odpovědět
Článek se načítá
bella.já vím :-D :-D :-D zrovna papám polívečku z játrovými knedlíčky včera vařil ten muj mnam mnam
Odpovědět
anka: hmmm, ty máš hodného muže:-). Tak dobrou chuť.
Odpovědět
bella.ani nevíš jak :-D :-D :-D
Odpovědět
no vy ste sa ale rozbehli nestiham citat, clovek len na chvilu vypne beremko ( samozrejme kvuli praci ) a tu to ale ide........ :-D :-D S tou rozlockou se slobodou a stripterkama tak je sileny ale zaroven suprovy napad :-p Ja jeste nevim ci ju budem mat nebo ne, zalezi kdy uz natrvale oddime odtud :-o
Odpovědět
Já mám 163 cm a velikost 34, až se mi uzdraví kotníky,zhubnu zase na 32. Ale mám v poměru ke zbytku těla velky prsa (70D) a větší prdelku....ale zase ne, nějak extrémně.
Odpovědět
Profilova fotka
Větší prdelku na vel. 34???? :-o Ty máš teda hodně bujnou fantazii.Nebo spíš zkreslenou.Nejsi ten typ,co se vidí tlustej a přitom z profilu neni vidět?!
Odpovědět
loli.tak já mám 172cm a velikost 40,ale 10kg musí dolů.Takže už týden cvičím a nevečeřím,nebo si dám zeleninku a prsa 80 c
Odpovědět
Profilova fotka
anko,už 10kg???Nejsi na sebe přísná? :-o
Odpovědět
PB: Říkám v poměru k tělu.....A neboj,nejsem žádnej bláznivej hladovec. Já jim hodně, v restauracích se diví,že to sníme jen ve dvou. Ale musím hodně cvičit.
Odpovědět
no ja sem na tom stejne 168 cm, velkost 40 - 42 a taky 10 kil musi ist dolu, dufam ze zumba a uprava jedalnicka tomu pomuze
Odpovědět
loli: no tak to chce menší kytičku...co takhle na stoly ty fialový orchideje do váz s vodou? http://www.projectwedding.com/photo/b...
Odpovědět
no jo co sváma tady drbu tak jsem přibrala :-D :-D :-D jsem přilepená na pc,ale já jsem přibrala co tatka zemřel 8 kg a potom ještě nějaké to kilečko,takže to musí dolů,já jsem byla zvyklá mít pěknou postavu tak to musím zase dát na tu váhu co jsem měla 62kg
Odpovědět
Já musím spíš centimetry. Já jak nromálně hodně cvičím,tak nemám na těle tuk,jen svaly. Jak jsem dostala zánět šlach a mám pauzu,tak jsem nějak změkla a trošku nabyla na objemu. To se mi moc nelíbí.
Odpovědět
ach, ted jsem se narvala velkym domacim kurecim rizkem s domaci kasi :-p :-D anka ja mam 173 a vel 38-40 ted.. pred drahym jsem mela velikost 34 a 36, dle strihu :-N a ted me to irituje ze uz nemam, ale to prijde ]-( mam totiz vyhodu ze mam drobnou kostru, takze ani tak nevypadam pak jak chrastitko :-D
Odpovědět
To je moc pěkné,Bello
Odpovědět
loli: no však ono je taky normální orientovat se spíš podle centimetrů. Někdo má hodně svalový hmoty, tak pak samozřejmě váží víc než ten, co je samý sádlo...
Odpovědět
Já mám 170cm a 63kg, ty 3 kila chci zhubnout. Víc už mi pak nesluší, hodně mi zhubne obličej a není to ono.
Odpovědět
Profilova fotka
a už ten týden přinesl nějaké ovoce anko? už je nějaké to kilo dole?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?