Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
loli, Ty si fakt podes, v dobrym :-D je fakt ze to neni spatnej napad, clovek se vic pobavi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Avano :-D Já asi nebudu mít rozlučku vůbec.nějak mě to neláká a striptér už vůbec ne. :-S
Odpovědět
Teda, striptér mě taky neláká a striptérky už vůbec :-D. Doufám, že uděláme ten sraz tady všechny z naší diskuse:-).
Odpovědět
Profilova fotka
bella, no to já taky doufám!!
Odpovědět
Bella supr nápad!!!! Na svatebním veletrhu v Diplomatu......třeba?
Odpovědět
bella a to bude taky sstriptyz? :-D pb, ja prave premyslela, ze bychom udelaly damskou party u nas doma, s tim ze bych na vikend vylifrovala drahyho :-) s tim ze jsem mu taky jeste predtim oznamila, ze az on se bude loucit se svobodou, tak radsi odjedu na vikend k mame, abych ho nemusela videt v tom stavu atd. protoze kluci ho setrit nebudou :-D
Odpovědět
gepe, ta hudba je nádherná! Armstrong má taky jeden z něj hlasů, ze kterých jdu do kolen... x-) a jestli budu mít rozlučku a někdo objedná striptéra, tak toho dotyčného i se striptérem vlastnoručně vyhodím ]-( 8-)
Odpovědět
bella.no srazík ale určitě až po novém roce ;-) ;-) no já taky nebudu dělat rozlučku,no uvidím co kámošky,všechny mají děti a jak víte ,jedna nebude moct protože bude třeba dítě nemocné a tak,no tak uvidím jak to dopadne ;-)
Odpovědět
loli: to asi není můj nápad, nějak jsme se tu domluvily už na začátku a myslím, že se to musí zrealizovat. Nevím, jestli bude striptýz, ale něco šílenýho určitě vymyslíme:-D. Anka navrhovala, že přijdeme všechny v závojích a řekne se číšníkovi, aby se zeptal, kdo že je vlastně ta nevěsta a všechny zařveme "já!" :-D :-D No a pak už do tý restaurace nikdy nebudeme moct jít :-D.
Odpovědět
Striptéra bych taky nechtěla..... Ale nad striptérkama se posmějem,ale domů je tahat teda nebudem. A rozhodně to nebudu dělat den před svatbou,abychom nedopadli jako v Pařbě v Las Vegas.
Odpovědět
teri:tak mě by to nevadilo pukud by to byl krásný a udělaný chlap :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
gepe, to by bylo super. U nás to bohužel nejde, máme tady v Praze miniaturní ubikaci:-D. No ještě to musíme do léta vydržet...
Odpovědět
Článek se načítá
bella.no znás by tam šli všichni do kolen :-D :-D :-D aby pak nevolaly do bohnic :-N :-N :-N
Odpovědět
teri, mi povidej a splnuje to i to, ze drahy chce na svatbu trubku i kdyz zivou :-) anka, urcite vyjde ;-) bella fakt bude sranda :-D jinak my nastesti mame 3+1/b, takze se sem vejdem a kdyz nektera odpadne, tak ma kam :-D hele i v mini se da udelat velky rachot ;-)
Odpovědět
gepe:jestli potřebuješ trubku,já bych jednu znala :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
anka :-D :-D :-D
Odpovědět
Teď přemýšlím nd výzdobou.....strašně by se mi líbily lilie...ale nejsem si jistá,zda každému voní. Co myslíte? Úplně nejvíc bych chtěla šeřík,ale to není pravděpodobné,bohužel....
Odpovědět
loli.no to jsou kytky které hodně voní,no nevím jestli ti tam lidí vydrží,aby je pak nebolela hlava :-N :-N :-N
Odpovědět
loli: já osobně lilie miluju, ale moje okolí je přímo nesnáší, takže v mém případě to padlo...:-( To samý by bylo i s tím šeříkem, jak tak znám okolí...
Odpovědět
loli, lilie jsou nadherny, ale hodne aromaticky a pri predstave nejakyho alergika, asi si svatbu Tvoji moc neuzije :-N a je fakt ze ne kazdemu voni, prave proto ze jsou hodne vonne.. Serik taky je taky hodne pronikavy, je to stejny jako u lilie..
Odpovědět
Bella: Šeřík miluje každý,ne?
Odpovědět
loli ja ano, ale je na me moc vonny a staci dat do jedne mistnosti byt jeden kvet a je to hodne citit..
Odpovědět
Profilova fotka
no,šeřík už v červenci nebude. :-( Lilie jsou supr a krásně voní,ale čeho je moc... :-( I když já tu jejich vůni mám ráda a nevadí mi,ale hodně lidem fakt smrděj.asi bych zvolila něco jiného.Střihaj se jim pestíky,tak třeba vůně pak neni tak intenzivní,ale pochybuju.
Odpovědět
no já bych do nich nešla,nedovedu si představit že bych byla celý den v takovém převoněném prostředí :-N :-N to bych ani pít nepotřebovala a byla bych na mol :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
loli: no já mám šeřík ráda, ale třeba ten můj má na něj alergii a moje babička zase komentuje všechny kytky, co pronikavě voní, na což já nejsem zvědavá...ale kdybych je moc chtěla, tak bych se na ostatní vyprdla a udělala to stejně podle sebe, jenže já chtěla růže.
Odpovědět
bella:aby někdo pak nechytnul těžkou alergii :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já třeba šeřík mám taky ráda,ale jako taky znám dost lidí,co jim smrdí...Byla bych fakt pro nějaké mín pronikavé,ale efektní kytky,už jen proto,že na svatbě se schází hodně různých lidí a mohlo by to nadělat víc škody,než užitku.Co třeba orchidej,růže,kala...
Odpovědět
Profilova fotka
loli : http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
PB: U cally si nejsem jistá. U nás se používá na pohřby :-| a já je tak miluju.
Odpovědět
ja nevim, me by se u loli ty kaly nelibily..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?