Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
Přeci fešák Vojta Dyk. x-) Avano,jj,přítel ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pb, neznám :-( :-D já zamrzla u Michala Davida :-D :-D :-D
Odpovědět
porodnibabka:no já vůbec nevím kdo to je,já poslouchám asi jinou hudbu :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pb taky neznám. já zamrzla zas u dády a u dětských říkanek. jako paci, paci, nebo vařila myšička atd. :-D
Odpovědět
Asi jsem se rozhodla....Báječná svatba.....Jdu do toho.
Odpovědět
pb, já je znám, fanynka teda nejsem, ale je s nima sranda... ;-) pročpak se ptáš? gepe, tak to byla dobrá storka... holčina má bod :-D
Odpovědět
markys.jede jede mašinka :-D :-D :-D no to já znám ale jinak já mám radá španělské písničky a disco a tak :-) a taky michala davida
Odpovědět
Profilova fotka
loli, tak ať jsi s nima spokojená. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To já taky,ale stejnak je mám ráda.Jejich poslední písnička Tepláky... :-D Teri,kvůli koncertům a tak.Jestli to fakt stojí za to a tak :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a michala davida mám taky moc ráda a všechny starší české písničky ;-) no a taky šanson a elvise rock and roll. :-D
Odpovědět
pb.písnička tepláky :-D :-D no to si budu muset poslechnout :-N markys.no já taky tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale nejvíc tuhle http://www.youtube.com/watch?v=PH8cgL...
Odpovědět
Článek se načítá
markys:tak ta je opravdu moc pěkná ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
markys, tu taky miluju! chtěla bych jí i na svatbu
Odpovědět
holky ja si prave ulozila do alba I. a II. hodne oblibene pisnicky x-) sice jsem nechtela puvodne nic k fotkam, ale nedalo mi to :-N
Odpovědět
teda uz u vsech alb :-D ja ho proste miluju x-)
Odpovědět
pb, tak tepláky jsou super, já z nich fakt chcípnu :-D :-D ale věřím, že to za to stojí, viděla jsem Vojtu i Jakuba v divadle a jestli jsou na koncertě aspoň z poloviny tak dobrý, tak to bude bezva ;-) jo a Michal David teda neee :-N
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, tak to taky můžu... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.youtube.com/watch?v=qewzjS... Anko,tak se pobav :-D ;-)
Odpovědět
ava, a jeste ke vsemu nam to tam sedne do toho prostredi! chceme si i neco takhle namixovat :-N
Odpovědět
Holky,budete dělat? http://www.svatba.cz/magazin/ostatni-...
Odpovědět
loli ja ano, ale nechci zadneho striptera apod. :-)
Odpovědět
porodnibabka:no super,jo takové tepláky já pamatují a vše se zase vrací :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Gepe,ta hudba se přesně hodí. ;-) Je to klasik ;-)
Odpovědět
Ahoj ženy!:-) Já rozlučku chci, potřebuju to s holkama zapít, protože žádná party pro kamarády nebude...
Odpovědět
pb prave :-N hoj krasna, napodobne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
taky budu dělat zapíjení svobody, ideální bylo, kdyby nám to klaplo s kamarádkou dohromady... :-D striptéra taky nechci, mam několik známejch, kteří se po půl lahvi rumu svlečou zadarmo a ještě i zatančí :-D :-D
Odpovědět
ava, bude mezi temi znamymi i ridic? =-) ja ze bychom se mohly tady pokochat pohledem jeste pred svatbou :-D :-D
Odpovědět
Já chci na dámskej striptýz :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ne, řidič ne, ale možná ženichovo svědek :-D :-D radši bych aby se předvedl na rozlučce než potom přímo na svatbě :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?