Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
no to je na houby mít takovou tchýni. :-| právě mi přišel balíček ze svatebního ráje, tak jdu na něj. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jééé, tak nám hned poreferuj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ava, tak hlavně že přítel to vidí stejně jako ty
Odpovědět
Dobre ranko prajem vsetkym a krasny start do noveho tydne.... x-) U nas bola sobota trosku rusnejsia boli sme na nakupoch cely den ale jako vzdycky ja si nic nekupila a vcera bylo taky lenoseny lebo hlasili ze ma prist nejake tornado ci hurikan tak sme pre jistotu sedeli doma a hledali inspirace na nete ;-) Co se tyka svatby ja vzdycky chtela mat velku svatbu aspon s 200 lidmi no teraz kdyz to nato prislo tak uplne malinkata by staci, cloveku sa uplne zmenia hodnoty ked uz si zaraba na svoje zivobiti :-D
Odpovědět
Ava: Musím dát tchýňce pusu až ji uvidím. Obě naše strany jsou super,naší milují Tomíka,jeho rodiče milují mě...prostě super. A všichni nám chtělí dát maximum,takže skvělé!!!! V pátek jsme měli ty schůzky s koordinátorkama,tak se rozhodujeme. Pak jsme se to stavili oznámit přátelům,ti byli nadšení..... V sobotu jsme jeli k tchýni,Tom musel uřezat nějakou větev,co mají nad střechou,protože prý o víkendu mají přijít nějaké šílené větry a hurikány. A včera jsme jen tak lenošili,probírali ty agentury,prostě rodinná pohoda. Příští víkend jedeme zase k tchýni tentokrát i s našima :-D ,už se těším. Ava: Nevím jestli budu hledat,asi jo,ale ne sama. Vyberem tu agenturu a pak asi s nima nebo s mužem na véču...
Odpovědět
Profilova fotka
holky, teď jsem přišla z pošty, pošta je zavřená, protože jim tam v noci prasklo potrubí s vodou a celá pošta je vytopená... pustili mě aspoň do p.o. boxu, abych vybrala poštu, všude stála voda, stejkala po zdích... no prostě mazec...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Tak jsem tu od pátku odpoledne nebyla a vy jste se snad zbláznily?!Tolik toho napsat,to fakt dočítat nebudu.To bych nedělala nic jinýho.Jinak jsem zcela bez nálady.Naše malá psie mě hrozně trápí.Nechce pít a málo pije.Mě už fakt šibne. ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
pb, to jí je pořád zle z tý operace???
Odpovědět
Profilova fotka
Nevim,co se děje.Nechápu.Zle ji asi neni.Měla náběh na tu falešku.Ted už je lepší,ale od tý doby,co bere antibiotika je divná.Žere opravdu málo,ale jinak je veselá,evidentně je v pohodě,ale fakt to nechápu.Řikala jsem si,že třeba při braní antibiotik může mít hořko v hubě a zkrátka jí to nejede.Mohla se jí změnit i chut.Že třeba ted bude preferovat něco jinýho,ale v podstatě sní jen syrový maso,to jí jede a pak jen od každýho kousek.No a to pití....to fakt nechápu.jediný,co dělá je,že čumákem strká tu misku po celý předsíni a vylejvá tu vodu....evidentně schválně.Takže pije ze stříkačky,ale je to na palici.
Odpovědět
ahoj holky tak já tu taky nebyla,ale holky opět prokecaly :-D :-D zrovna jsem přišla z matriky šla jsem jim vrátit cd a vyplněný papír s hudbou ;-) no a pak jsem udělala menší ježíškovský nákup:no tak jsem dětem nakoupila už nějaké věci ;-)
Odpovědět
PB: to je mi líto :-| , držím palce ať je všechno dobrý.
Odpovědět
Naši se včera dozvěděli,že pro mě můj ženich nepojede.....jsou z toho celí šílení. Že to vypadá,že mě ani nechce :-D
Odpovědět
Článek se načítá
loli.pro mě taky nepojede,uvidí mě až na obřadě :-) takže mě nikdo neuvidí ,jenom sestra a moje děti :-)
Odpovědět
Naši jsou z toho úplně nepříčetní..... Pořád o tom melou.
Odpovědět
Profilova fotka
pb: snad se to s pejskem spraví anka: tak jak chutnal řez. u nás měl velký úspěch i když se po něm nezaprášilo, jako vždy, bo ten tvaroh a zákysy jsou tak hutné, že každý sní dva kousky a funí. :-D loli tak to my zase pojedeme už na obřad spolem. :-D budeme se vypravovat z jednoho baráku. jo a ten balíček, co mi právě přišel, je super. ještě jsem dostala jako dárek naušničky. ;-)
Odpovědět
MArkys: Jo,když je to takhle,tak mi to příjde v pohodě. Ale když se vypravujeme každý od svých rodičů (on z Hodkoviček a já z Kladna) tak mi to příjde hloupý. Za prvé to,že by se táhnul 50 km za mnou a pak společně na obřed. Za druhé nevím proč bychom pak měli jet každý ve sém autě jak na tom naši trvají a za třetí,po tý hodině a půl bude mít kvádro zmačkaný jako prase.
Odpovědět
markys.byl suprový,přiští týden ho musím udělat znovu,tak ti moc děkují za recept :-) :-) taky nám vyšel na večeři a pak ráno na snídani,jinak je u nás taky hned vše snězené :-D :-D
Odpovědět
loli.no taky bych tam mojeho nehnala,nevím proč to rodiče nepochopí :-( a co ti jako na to řekli
Odpovědět
Profilova fotka
Holky díky,takhle divná je od těch antibitoik.No a co jsem tak četla,tak byla i brzo po hárání kastrovaná,proto je taková švihlá.Četla jsem tu o pejskoviHanykinhy,to je děs.Úplně mi to vhrklo slzy do očí.Chudáček,malej. Jinak,měli jsme jí tento týden na pstýnky,ale opět to nevyjde.Přítel bude ted hodně dlouho v práci a pak má čtvrtek pátek dovču a bude mimo Prahu...tak snad příští týden.
Odpovědět
u nas to bude stejne ze pujdeme spolocne, jediny problem mam s SPZ na auto kdyz pujdeme na obrad jaku tam dat?? Nechci tam mat novomanzele kdyz novomanzele budeme az po obrade :-p
Odpovědět
Profilova fotka
loli jiný kraj jiný mrav. jak se vdávala sestřenka, tak si brala itala a tam je zvyk, že ženich čeká nevěstu až u oltáře. takže jaké si to uděláte, takové to bude. příjde mi zbytečné, aby ale ženich jezdil takovou dálku. a to je nějaký zvyk, jet z obřadu každý zvlášť?
Odpovědět
Anka: tradice jsou tradice,co si lidi pomyslí, bude to vypadat jako když tě ani nechce,co to je,že nevěsta běží za ženichem jako pejsek..... Ale jinak jsou to rozumní lidé :-D
Odpovědět
MArkys: Ne e , z obřadu ne. Myslela jsem to,že když pro mě přijede a vyrážíme společně,tak nevím proč máme jet každý jiným autem( na obřaaaad!!!) :-D
Odpovědět
porodnibabka.dej tomu čas,bude zase dobře, niccky.já to nebudu mít,takže nevím jak se to dělá :-) no dneska tu máme škaredě prší ,zítra chci jít mrknout kde mi natisknou to oznamení.a prstýnky už budou hotové 18.11. tak už se těším :-)
Odpovědět
Niccky: Dejte tam jednoduše Svatba... a pak se to přendá na Novomanželé
Odpovědět
ze mna to nenapadlo, ja sem ale ........... :-D takze to bude svatba dekuji moc
Odpovědět
loli:no budou to muset překousnout :-D :-D :-D my oba dva to chceme tak že mě uvidí až při obřadu,je to takové hezčí a vzrušující :-) :-) :-)
Odpovědět
Anka:Taky si myslím. Máma už tady sedí naštvaná....hrůza prostě.
Odpovědět
Profilova fotka
loli promíň jsem to blbě pochopila. :-D tak mamce řekni, že se vdáváš ty a ne ona. 8-)
Odpovědět
loli.do svatby je to přejde :-) :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?