Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Tak držím palce, ať je to TO DOKONALÉ MÍSTO pro Vás......
Odpovědět
loli: Kempinski je nádherný místo x-).
Odpovědět
To ano...a ta výzdoba by na to sákra pásla :) . A restaurace Le Grill je taky skvělá. Ale le Palais má nááádherný výhled...nevím,nevím.... Na těchto místech mám jistotu,že je to krásné.
Odpovědět
Teď zvažuju tu agenturu. Není to jednoduché když šílená perfekcionistka hledá někoho,kdo za ní udělá práci.
Odpovědět
loli: přesně tak, to jsou místa, kterýma nic nezkazíš. Chce to ohlídat to parkování, ale všude se asi najde nějaký nedostatek.
Odpovědět
loli: a máš na nějakou dobrý reference?
Odpovědět
Profilova fotka
hezkej večer ;-)
Odpovědět
ahoj!:-) Myslíš, že přijdou boty tenhle týden?
Odpovědět
Bella: Báječná svatba a Perfektní svatba....... Jedna mě zapůsobila lépe
Odpovědět
Perfektní svatba se mi na první pohled zdá o něco lepší, i co se týče dodavatelů. Co myslíš ty? A přemýšleli jste už nad fotografem?
Odpovědět
Profilova fotka
bella, já v to tajně doufam :-) jenže než dorazí ke mě, tak to bude ještě trvat o něco dýl... včera jsem to říkala kamarádce a byla nadšená a hned je bude chtít vidět ;-) a taky se jí moc líbí ten nápad s krátkýma šatama...
Odpovědět
No ty počítej určitě až ten příští týden asi, k vám to ještě dva dny půjde. Botky budou super, taky se na ně moc těším:-).
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no právě, že počítám až s tim dalším týdnem... no ale to je jedno, hlavně, když budou :-D
Odpovědět
loli: tohle už jsem viděla na StyleMePretty a vypadá to úžasně! x-) Ta fialová je super. Já bych to brala v těch mých barvách taky: http://www.perfektni-svatba.cz/svateb...
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, nene žádnej kočár, nové auto, já mám staré saxo, tak jsem si prý zasloužila nějaký větší rodinný vůz :-) co se týče těch vykrajovátek, tak mě ani nejde o ně, taky mám doma plnou krabici kovových, ale tyhle zas budou dobrý pro prcka, až mi bude pomáhat s pečením, mě jde hlavně o ty razítka/písmenka, abych z toho mohla udělat takové jmenovky na výslužky
Odpovědět
Bella: Dle webu vypadá lépe ta perfektní,ale po osobních schůzkách mám lepší pocit z té báječné. Taková nevnucovací..... Je to důležité rozhodnutí....
Odpovědět
Profilova fotka
holky, našla jsem super e-shop s plastovým nádobím a ty ceny... za hubičku ;-) takže se nebudu stresovat s nějakým dovozem nádobí na raut, prostě bude plastový a je super, že tam mají i barevný talíře, takže to bude i vtipný :-D
Odpovědět
http://soutez.doma.nova.cz/lucilka07# Holky kdyby se vám chtělo pošlete hlasík těm mým kloučkům, díky 8-)
Odpovědět
loli: no tak ten přístup asi rozhoduje.
Odpovědět
Profilova fotka
lucil, kluci jsou úžasně roztomilí :-) správní malí rošťáči
Odpovědět
Profilova fotka
loli, ty místa máš vybrané fajn, určitě na první místo bych dala kempinski, pak majestic, ten mám moc ráda, le palais, alchymist je na mě už moc kýčovitý, ale chápu že se to lidem líbí, movenpick je oproti těm ostatním opravdu níž, ale Il Gardino je naprosto úžasné, vaří tam dobře a výhled z jejich terasy je mnohem hezčí podle mě než v le palais :-D
Odpovědět
Díky Heili už je jich všude plno:)
Odpovědět
Alchymist se podle mě na příležitost jako je svatba nehodí, chtělo by to něco decentnějšího a v jiném stylu. Ale neříkám, že to není krásný místo. Však já to naživo ani neviděla, ale to jen názor podle obrázků, takže souhlas, že to už je moc.
Odpovědět
loli ledenburska zahrada bude verejnosti pristupna az od dubna pristiho roku - snad a spadaji ted pod narodni pamatkovy urad stredoceskyho kraje, coz asi uz vis... budou to davat od jara dohromady a nevim zda tam bude mozne usporadat svatbu.. zkus si tam zavolat nebo napsat email o blizsi info http://monumnet.npu.cz/organizace/pra... hailli tak to jooo :-N lucil jsou sladci! :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Jj,i já si myslím,že by bylo vhodnějšího něco s čistším designem. Už kvůli tomu zdobení. Navíc my jsme minimalisté,takže Alchymist padá. Ale zajdu se tam ujistit :-D . Vždycky tam na mě dýchne taková vznešená atmoška..... Hailie,jen kvůli tomu výhledu jsem ho do výběru zařadila :-D ,jinak je opravdu někde o dost níž. V Kempinski úplně jasně vidím tu moji vysněnou výzdobu..... A Le Palais je takový kompromis mezi Kempinski a výhledem z Il Gardiana :-D Gepe: Děkuji,už od úterka jsem v kontaktu s panem Svobodou,který to přebíral.
Odpovědět
loli, tak to jsem nevedela, tudiz jsem asi zjistovala zbytecne.. hlavne aby Ti vse vyslo jak si prejes a dle predstav.
Odpovědět
bella, protoze si myslim ze ta kombinace mi na saty atd. pujde :-N :-D
Odpovědět
Gepe: Já jim moc nevěřím,budu si to muset pojistit. Ale děkuji moc
Odpovědět
loli za malo :-) jeste Ti neco pisnu do IP
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?