Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
hano, s pejskem je to smutný :-(
Odpovědět
http://www.youtube.com/watch?v=tVQukw... Toto zase baví mě :-D . Jinak dámy,přeji hezký večer.
Odpovědět
Tady je mrtvo...přemýšlím, že objednám ty vzorky prstýnků, co posílají...nějak se nemůžu dočkat a beztak je chceme asi v prosinci objednat...
Odpovědět
dobre rano vsetkym :) Bella a to ti posielaju zadarmo?? to budu asi len nejake repliky nie skutecni prstynky :-.
Odpovědět
Dobré ráno:-)! niccky: jsou to nějaký repliky ze stříbra a pozlacený. Posílají to za vratnou zálohu 500.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, jsem na skok v kanceláři a za chvilku letim do hospody na schůzi :-S tomu řikam neděle :-( jinak tohle pobaví zase vždycky mě :-D http://www.youtube.com/watch?v=f8_w_V...
Odpovědět
ahoj avo, tak si uzij pracovnu nedeli a pomalu v tej hospode :-D :-D tak to je super bella to sem nevedela
Odpovědět
ava!!! To je šílený!:-D niccky: no oni právě mají dílnu někde u Jablonce n.Nisou, takže asi museli vymyslet nějakou strategii, jak by si to od nich lidi mohli objednat na dálku. Já bych třeba prstýnky za x tisíc neobjednala jen tak podle obrázku na internetu, i když věřím, že jsou krásný. Ale takhle by mi to stačilo. Plus pošlou kroužky na měření a vlastně se to tak nijak neliší od situace, kdy bych si nechala dělat prsteny na zakázku. Navíc Tady mají samý pozitivní reference, takže do toho asi půjdeme. Je to rodinnej podnik a to se mi líbí.
Odpovědět
tak to je dobry strategie a maji aj nejaky web??
Odpovědět
niccky: pošlu ti odkaz do IP.
Odpovědět
dekuji ti prstynky su moc krasny uz sem si aj nasla nejake favoritky :-p
Odpovědět
hoj, muzu taky poprosit?
Odpovědět
Článek se načítá
gepe, máš to tam
Odpovědět
My máme vybranej vzor W1/2, vyjdou na necelejch 12 tisíc a jsou tam tři brilianty. Ceny mají krásný a prstýnky taky. Já jsem původně trvala na Rýdlovi, ale pak jsem objevila ten "náš" pár tady a četla jsem ty pozitivní reference...Pan majitel mi obratem poslal přesnou cenu.
Odpovědět
bella, diky. Me se ty vase strasne moc libi :) ale budeme mit jiny - coz se jdu podivat na jejich nabidku..
Odpovědět
gepe: jasně, vy asi na míru. Ale mají pěknou nabídku. Nemají jich moc jako Rýdl, ale jsou to docela neokoukaný vzory, jinak je všude to samý.
Odpovědět
bella, prave ted se koukam a libi se mi jich typove vic nez u Rydla :)) mozna by bylo nejlepsi vzit zasnubak a nejaky snubni par co by se nam libil a at ho pro me upravi ci udelaji treba uzsi krouzek, ale stred z jedny strany rovny a na druhy do spice aby zapasoval :) a kaminku par
Odpovědět
gepe: kdyby se vám tam chtělo jet, tak si myslím, že jsou určitě šikovný a není to ta klasická továrna, ale rodinnej podnik, spoustu věcí si dělaj ručně sami. Holky tady psaly, že jim i ukazovali dílnu, jak se co vyrábí atd.
Odpovědět
bella, my tak nejak oba a i z rodiny lidi, nejradsi prave malovyroby apod., a jestli maji takovy sluzby a navic dobry reference, tak za vylet to stoji :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem včera byla zaplatit zálohu na šaty a zrovna jsem tam na figuríně viděla podobný styl šatů jaké jsou ty zamluvené, jen ta sukně byla tylová a superně bohatá. prostě víc podle mých představ. paní říkala, že jsou sice o něco menší ale jsou na šněrování, tak jak tam v lednu půjdu na zkoušku, tak si je taky vyzkouším. :-D a taky mě zahřálo u srdce, když paní do smlouvy psala název šatů a velikost 40. :-D ten detail, že jsou na šněrování už není tak důležitý. :-D taky jsem zamluvila těm naším třem klukům černé kalhoty, šampáňo košili a bordo vestičku. cena za půjčení je 500,- za jednoho. na toho nejmenšího mi to ale půjčí zdarma. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, pěknou neděli přeju:-) Já jsem celý včerejšek strávila s hlavou v míse, a to jsme ani tolik nepili. Asi to bylo nějaké špatné nebo nevím, ale tak zle mi dlouho nebylo:-( bella: My jsme si už nechali udělat prstýnky u Rýdla a 18. zjistíme, jak to dopadlo- snad dobře:-) Ale docela bych se taky podívala na to, cos objevila:-) Pošleš mi taky ten odkaz prosím? Jinak ty třetí šaty, co mám v albu mají u nás v tom salonu i v mé (velké) velikosti, tak si je musím jít vyzkoušet:-)
Odpovědět
amad: není to nic novýho, už jsi je viděla, jen jsem tady mluvila o tý firmě:-). Posílám odkaz do IP. Vybrali jste moc hezký prstýnky, jsem zvědavá, jaké budou ve skutečnosti:-). Snad nám sem pak hodíš foto;-).
Odpovědět
Profilova fotka
bella: to víš, že hodím:-) Moc se těším a jsem na ně moc zvědavá.
Odpovědět
markys, tak to je super s tema satama a jestli zaloha by sla pak prevest na ty snove v lednu, tak jeste lip, a to nemluve o obleceni pro kluky :-N amad a nejsi tehotna? =-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
gepe: No to snad ne:-) Tu anti ještě pořád beru;-) Ještě dneska a zítra teda, pak na to kašlu. Ale mimi bych teda raději až po svatbě;-)
Odpovědět
amad, asi Ti to jen nesedlo :-) my jak slavili vcera, tak se mi udelalo zle a to jsem jeste nepila :)) jinak s tim vysazenim delas dobre a nejen z duvodu planovani mimi:-) my taky tak az po svatbe :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gepe: No řekla jsem si, že po 10 letech už toho bylo fakt dost...už to fakt nechci.
Odpovědět
Holky, já bych taky nejraději ty prášky vysadila, zbývají mi poslední 3 plata, ale obávám se, že bych byla hned těhotná :-D.
Odpovědět
Amad: Nedivím se ti, taky už nidky nechci...... Bella: Pls,taky odkaz na prstýnky. My jsme koukali na Kottnerův katalog a do Halady,ale že by mě tam něco uchvátilo,to ne. Všem přeji krásnou neděli.......
Odpovědět
bella, treba ne :-) ja uz neberu cca 5 let a deti planujem po svatbe a zatim to vychazi :-D Loli i Tobe hezkou nedeli :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?