Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
terinka: ony ty prsteny se opravdu mění. Třeba z matného se po čase prý stejně stane lesklý. Je to složité, když to člověk vybírá na celý život.
Odpovědět
Profilova fotka
s tou matnou je to pravda, take jsem mela matny a uz matny neni
Odpovědět
rituska: to je ale na prd, co? Já zrovna jeden z těch tří spojených kroužků chtěla mít s matnou úpravou...Třeba existuje něco speciálního, ale bála bych se, že se mi "ošulí".
Odpovědět
Jinak já jsem dneska po tom sportu tak unavená, že bych taky nejradši papala v postýlce :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Bella to stim pocitej ze nezustane porad matny, nerikam ze to zleskne hned, ale matny do konce zivota nevydrzi..
Odpovědět
rituska: škoda, vypadá to moc pěkně :-| .
Odpovědět
Profilova fotka
Ja viim, ja bych to take chtela..
Odpovědět
Jaj tak jsem se navečeřela a nechce se mi nic dělat, už bych měla jít do práce:-D Paní na matrice nám dala na výběr hudbu z jejich seznamu a jsou tam některé pěkné písničky, jenže si můžeme vybrat jen dvě, zbytek mají danný. A mě se zrovna ten svatební pochod vůbec nelíbí:--/ Jinak matné se mi taky líbí víc, ale co je v dnešní době tvalé? Všechno se začalo šidit (teda skoro všechno:-)).
Odpovědět
holky, někde se to řešilo, že ty matné snad nevydrží ani tři roky či co :-o ono je to asi podle výrobce, ale stejně je to hrozný... takový peníze za to člověk dá a za chvíli aby s tím zase někam běhal ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jedine zceho mam strach je to ze na vse co bych si prala nesezenem a penize.. Je to hruza.. Kdyz chce clovek svatbu a chce tam mit i sve pratele a pribuzne je to strasna cena, kdyz se to potom nascita.. Uz jsem ztoho nervozni ted.. :-( :-(
Odpovědět
to je fajn že jsem vás rozesmála :-) rituska,já už jsem tady psala,já budu mít 50 lidí na oběd a zbytek příjde až večer,jelikož taky všechny pozvat nemůžu ;-) takže by si to mohla taky tak udělat,na oběd jenom ty hlavní a zbytek at příjde večer :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja ani obed v restauraci delat asi nebudu.. Asi se po obradu presuneme rovnou na zahradu a tam bude na grilu prasatko a neco na zbusob svedskych stolu.. Nevim to jeste musime nejak promyslet. U nas v rodine jsou tradice takove ze rodice nevesty plati jidlo a zenicha piti, nebo nejak tak.. Ale vubec nad tim nepremyslim ze by jsme neco dostali, protoze mi rodice jsou rozvedeni a tata penize tak nejak jako ma a mamca moc ne, takze se potom nechci na svatbe dockat toho ze se tam budou hadat kdo co dal a nedal.. Zato me to nestoji!! Mamca pracuje v kvetinarstvi, takze jsem sni domluvena ze udela kytky a rekla ze je i zaplati.. babicka me slibila svatebni dort, je vyucena cukrarka.. Takze to jsou nejake veci o ktere se nemusim starat.. A uz i to dost pomuze, ono jen ty kytky nebude nic levneho
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jo a kamarad nam svatbu nafoti, protoze to ma jako konicek a dela nadherne profesionalni fotky.. takze to take nebude tak strasne.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem si rikala, proc ten nas drak nemuze dnes usnout.. tak jsem se slakouknout a on byl pokakanej..Prebalila jsem ho a uz je tuhej :-)
Odpovědět
holky, tak se nám ozvala paní od bot, že je to opravdu jiná barva, že muselo dojít k chybě, máme to poslat zpět a oni prý obratem pošlou správné botky, tak jsem zvědavá, jak to dopadne - nejásám, dokud je nebudu držet v ruce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky dala jsem si do alba foto kytic.. Tak juknete ;-)
Odpovědět
rituska: pěkný! Záleží na tom, do čeho budeš ladit. No a tulipány v dnešní době není problém sehnat i mimo sezónu. Já bych chtěla bílo-smetanové růže, do nich možná pár zlatých perliček a asi kulatou vazbu.
Odpovědět
bella to máme podobný vkus:-) já chci bílé růže:-) Tulipány měla kamarádka, vypadaly nádherně, ale paní květinářky je musí umět uvázat jinak rychle vadnou:-(
Odpovědět
Profilova fotka
rituska.e - moji rodičové sice žijí spolu a oba mají sice né moc velký příjem, ale trochu mě zklamalo, že nám doporučovali svatbu "ve čtyřech" než jsme jim oznámili, že vše si budeme platit sami. Což u nás dělá v konečném součtu něco kolem 60 000 (včetně šatů, výzdoby, fotografa, koláčků atd). A to to máme jen pro 20 lidí. A taky hodláme šetřit, kde se dá :-) Co se týká fotografa, nás bude fotit kolega od budoucího manžílka. I když je voják z povolání, fotí pro různé reklamky jako vedlejšák a fotky dělá krásné :-) Takže uvidíme jak to dopadne :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
No ja chci bile saty, do vlasu zivou kytku, takze podridim barvu kytce.. ;-)
Odpovědět
Nám teda budou naši přispívat, teda moje mamka určitě (její první reakce na svatbu byla "tak to abych už začala šetřit"), přítelovi rodiče nevím... (ale teď nám hodně pomáhali s bydlením) my máme trochu problém, chceme, aby nám fotil svědek, to asi nevyjde, co? 8-) on tam musí celou dobu obřadu stát, že?
Odpovědět
ritusko, taky chci živou kytku do vlasů :-)
Odpovědět
fridolinek: to máš pravdu, tulipáne chce asi vatičkovat... Já budu mít ve vlasech taky živou kytku, takže ta bude asi stejná jako kytice. terinka: svědka bych focením rozhodně neúkolovala, to se nedoporučuje. Už tak bude mít určitě na starost něco jiného, třeba proslov.
Odpovědět
Mně by spíš zajímalo, kdo nám ten den bude tak nějak "koordinovat". Někdy to snad dělá družba nebo rodiče, ale já fakt nevím...
Odpovědět
Profilova fotka
Ja ani nevim komu mam rict aby me sel za svedka, coz je celkem smutne :-|
Odpovědět
bello, když on fotí rád a dobře :-( měli jsme v záloze jednoho kamaráda, přítele od mé svědkyně, jenže oni se teď docela ošklivě rozešli a on to nenese úplně dobře a jak ho znám, bude ho to držet ještě hodně dlouho, tak nevím, jestli je to vhodné...
Odpovědět
rituska: tak to máme stejný problém. Já mám spoustu kamarádek, ale žádná není největší a nejváženější. Pak mám dobrého kamaráda, ale přítel ho nemusí. terinka: ale to je na vás, když mu to nebude vadit. Jen počítej s tím, že při obřadu bude mít nějakou funkci a asi nebude stíhat.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jdu spat, jsem nejaka vyrizena.. Dobrou noc.. ;-)
Odpovědět
Dobrou:-). Hezký sny, snad se ti nebude zdát to co mně poslední dobou - že se ráno vzbudím ve svatební den, všichni už jsou na místě, já mám mastný vlasy a nějaký hnusný šaty! :-D :-D
Odpovědět
bello, já i uvažovala, že bysme si na obřad sjednali profi fotografa, aby se o focení nikdo nemusel starat, jenže ty prachy za tu hodinku se mi fakt nechce dávat |-| achjo ritusko, dobrou
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?