Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
markys, ale vždyť sem můžeš chodit i jako vdaná paní :-D a třeba poradit :-D a hlavně, podívej se, mi to přece probíráme lecos a ne jenom svatby :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to je fakt avano, vy tu krom svatby probíráte ještě samé prasečinky. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to my neeee, to anka :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
chudák anka. takže to vás tu všechny tak zkazila anka, jo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jasně :-D :-D :-D na někoho se to přece hodit musí :-D :-D
Odpovědět
markys: tak já předpokládám, že se budeme bavit celý rok, až do doby, než bude mít svatbu ta poslední. No a potom se přesuneme do soukromýho fóra nebo tak:-). Hele, markys, musí to bejt strašnej zápřah...ale brzo půjde do školy, vydrž:-D. A co takhle občas kadeřnici zavolat domů? Já vím, že to není to ono, ale aspoň něco. No s tím hlídáním je to blbý no...
Odpovědět
Jinak jsem právě zase nevydržela a musela jsem si vyzkoušet šaty:-D.
Odpovědět
Profilova fotka
bella, ty se mááááááš :-) :-) já teda taky předpokládám, že naše kecání nebude končit s datem svatby... copa když se budu vdávat ještě o rok dýl a pak bych tu byla chudinka sama samotinká :-D :-D a doufam, že ty soukromý fóra tu budou dřív, než ty svatby :-D
Odpovědět
avano: no určitě něco vymyslíme, do tý doby můžeme kecat tady:-).
Odpovědět
Profilova fotka
s tou kadeřnicí bych si moc nepomohla, bo stejně by ho musel někdo hlídat zatím co by mě stříhala. jo on půjde do školy a já budu chodit do práce a pak doma další práce. :-D já chci ty šaty vidět. ;-)
Odpovědět
Ta nová spodnice je pod ty šaty úplně suprová, ta sukně je nadejchaná a nejsou vidět žádný kruhy, mám jenom jeden širokej dole a na tom tyl. No a ty náušnice k tomu budou super. Fakt jsem ráda, že jsem si ty šaty koupila x-).
Odpovědět
markys počkej, vyhrabu někde foto
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak já jdu zatím přebalit malého, převléct do pyžama, nakojit a šup s ním do postýlky. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
avano ta kavárna vypadá bombasticky. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
markys, je to tam nádherný, s přítelem to tam milujem a paní je nadšená, že se nám to tam tak líbí, že se tam chceme vzít ;-)
Odpovědět
markys: tak pak řekni, až tu budeš, a já to tam dám. jaká kavárna??
Odpovědět
Profilova fotka
já si hodila do alba právě kavárnu z toho našeho ranče, protože tam není hospoda, ale jen kavárna :-D
Odpovědět
avano, to místo je fakt moc pěkný!:-) Vejdete se tam??
Odpovědět
Profilova fotka
my to budem mít celý venku, tady uděláme jen rautový stoly a občerstvení :-) oni tam mají totiž obrovský skleněný dveře ven na ten dvůr a louku ;-)
Odpovědět
jojo, tak to jo;-).
Odpovědět
Profilova fotka
to já už to mam pěkně promyšlený ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bello tak už jsem tady. ;-) :-)
Odpovědět
avano: jen pošťouchnout, že:-). A co jsi to říkala s tou budoucí švagrovou? Že s ní někam jdete?
Odpovědět
Markys: to bylo nějaký rychlý!:-) Tak je to tam. Ty poslední dvě jsou z dneška. Jsem doma sama, tak jsem se nemohla pořádně vyfotit s tou spodnicí. A taky jsem zkoušela odendat ramínka...
Odpovědět
Profilova fotka
no krásná nevěsta. ;-)
Odpovědět
markys: no potřebovala by zhubnout, lenoška jedna, má tam špeky:-D. Díky
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem žádné špeky neviděla. mám ti vyfotit, jak vypadají špeky? :-D jen by mě zajímalo, jak ses do nich dostala, když jsi sama doma? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
to je dobrý, jak ses fotila i s těma náušnicema ;-) vhodnej závoj ještě nemáš, co? jo budoucí švagrová s rodinou přijede zítra k přítelovo taťkovi na víkend a my s nima budem celej den... jedou se tajně, aby to nevěděla máma - tchýně... to je další věc v který si hodně rozumíme - rozpačitej vztah k naší společný tchýni :-D
Odpovědět
markys: ale jo, jsou tam. No a narozdíl od tebe jsem neměla dítě a jsem o 6 let mladší:-D. Ale teď to snad půjde trochu dolů. Hele, dostala jsem se do nich úplně v pohodě, nasadím spodnici, hodím přes hlavu a vzadu zapnu - mám dost pružný ruce z tý jógy :-D.
Odpovědět
avano: závoj ještě nemám, právě se asi vypravím na nějakej pěknej krémovej tyl a spíchnu si ho:-). Měl by vypadat jako ten co tam má ta Longoria. Právě že jsem zkoušela, jak to s těma náušnicema vypadá, a je to super! A ty boty k tomu budou taky bomba a já nebudu muset zkracovat šaty:-). Co myslíte s těma ramínkama?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?