Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
no jenže u nás se to nepostihuje a hlavně na těch okreskách si všichni jezdí jako kdyby jim to patřilo.. neříkám, že jsem řidič bez chyb, ale aspoň ňákou slušnost dodržuju...
Odpovědět
markys: narodila se v lednu, takže jí tou dobou bude rok a půl :-). No a zřejmě jí v květnu přibyde sourozenec...
Odpovědět
avano: ty okressní silnice jsou nebezpečný, to je hrobeček vedle hrobečku. My naštěstí jezdíme pořád po dálnici, máme D11, ale pokaždý je problém s kamioňákama, to jsou takový svi...
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je jak ten můj. a to půjde sama? já jen, že brácha má 1,5 letého syna a ten teď sice už chodí ale takovým tím plachtivým způsobem a teda kdybychom po něm chtěli ať někam jde, tak ho ani nehne. :-D i když o klucích se říká, že už od narození jsou pomalejší a línější než holky. :-D
Odpovědět
markys: tak to budeš mít roztomilýho prďolu:-).No my právě ještě nevíme, jak to bude. Původně jsme přemýšleli, že by nesla vlečku :-D (spíš tak ze srandy), anebo pohazovala ty okvětní plátky, ale bude malinká, tak asi bude někde u mámy:-). Ona špatně seděla, ale co vím, tak se tak někdy před 2 měsícema postavila o postýlku, nevím, jak je na tom teď, uvidím jí příští víkend:-).
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to je moc šikovná. ten náš teprve začal lozit po čtyřech a max se přitáhne do kleku. to pořád říkám, že kluci jsou pomalejší. :-D
Odpovědět
markys: no ale zase lezla jenom jako meresjev, že nepožívala nožičky, ale posouvala se jen s rukama a nechtěla se sama posadit. ono to s těma klukama možná platí. Někdo zase říká, že jsou dnes děti línější. Ale hlavně - to nám říkali ve vývojový psychologii - pokud možno ty děti neposuzovat podle ostatních a podle měsíců. Je jasný, že když roční dítě nesedí, tak je tu něco špatně, ale já znám třeba kamaráda, co byl hrozně apatickej a teď je z něj skoro lékař, co se věnuje mnoha sportům.
Odpovědět
Profilova fotka
jo s těma dětma je to zvláštní, já třeba chodim už do deseti měsíců, vůbec jsem nelezla (prý mě tlačila kolena...) budoucí švagr mají holčičku, teď jí je dva a čtvrt roku, nádherně mluví, taková malá rozumbrada ;-) a kamarád má holčičku, teď jí byly dva roky a říká jen máma, kaká (táta) a ham nebo mňam a ani nemá snahu se nic učit a doma na ní nemluví a přijde jim to normální...
Odpovědět
avano: tak to jsme na tom úplně stejně, já jsem prý úplně přešla fázi lezení, hned jsem se postavila a od 10 měsíců chodím. No ale možná proto mám křivý lejtka...
Odpovědět
ava: to je asi chyba rodičů, když na ní nemluví, tak nemá podněty...
Odpovědět
Profilova fotka
bella, holčičky je mi líto, a naprosto s tebou souhlasim, ale oni si nenechají poradit :-( no já mam zase dost velký bolesti zad a doktor říkal, že to je možná z toho že jsem začla brzo chodit :-S ale jinak dneska mě kolena tlačí pořád, takže se jakýkoliv činnosti na kolenou vyhýbám :-D dneska mě vyšokovali rodiče, protože jsme se se ségrou řehtaly tý hlášce, že jsem těhotná a čekala jsem že naši budou reagovat, jako že mam ještě čas na děti a oni mi řekli, že by jim to ani nevadilo, kdybych fakt byla v tom...
Odpovědět
avano: no to je normální, ne? :-N Však už nám není 20 :-D. Já jsem rozhodně pro dítě do 30ti, pokud to jde. Naši - hlavně přítelovi rodiče - už na mě tlačej asi dva roky...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
bella, já bych taky chtěla mimčo do třicítky, ale timhle tempem nevim, jestli to stihnem :-D :-D přítel furt, času dost, času dost, ale to bysme museli mít za dva roky v tuhle dobu zaděláno :-D :-D no tchýně s babičkou taky otravujou, to jsem si zvykla, ale u mých rodičů je to něco naprosto novýho... náš táta už má doma i plysovýho medvídka pro vnoučata... no já se asi picnu :-D :-D
Odpovědět
avano: fakt jo??:-D Tak ten můj se zase vyděsil, když jsem mu říkala, že mi doktor doporučil otěhotnět:-D.
Odpovědět
Profilova fotka
no to děsí asi každýho chlapa, i když se ve skutečnosti těší :-D :-D
Odpovědět
avano: no můj táta nikdy nebyl moc na děti:-D. Ale máma a tchánovci se moc těšej. Ty už by nejradši vybírali kočár, ale já chci mít hotovej prvák na tom navazujícím a hlavně chci bejt vdaná. Pak to nechám na přírodě.
Odpovědět
Profilova fotka
já bych taky chtěla dítě až po svatbě, dneska to sice není moderní, ale co... možná mi zítra švagrová doveze nějaký oblečky na miminko, protože malej (4 měsíce) už z toho odrůstá a my to zdědíme... no těšim se ;-)
Odpovědět
Jinak taky mě napadlo, že bych družičce ušila nějakou pěknou tylovou sukýnku:-).
Odpovědět
Profilova fotka
bella, jestli to umíš, tak proč ne??
Odpovědět
Profilova fotka
holky plně s vama souhlasím. já malého měla ve 30 a řeknu vám, že je to někdy pěkný nervák. připadám si na to už stará a málo trpělivá. :-|
Odpovědět
Mohlo by to bejt docela roztomilý:-). Ten tyl je levnej. http://ny-image1.etsy.com/il_fullxful... No já bych to zvládla, ale máma je na to lepší, přesně takovou mi šila, když jsem šla jako malinká za baletku na karneval:-).
Odpovědět
markys: určitě na to nejsi ve 30ti stará! Spíš jde o to, že to dost často nějaký roky trvá, než se to podaří.
Odpovědět
Profilova fotka
markys, to mi ani neříkej, protože já si říkala, že třicet bude ideální věk a ne že budu stará :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no já vas nechci nijak strašit. jsem moc ráda za toho našeho prcka. ale prostě najednou vám po 30letech do života vpadne taková obrovská změna, že někdy je to na palici. ono možná hodně dělá i to, že jsem s ním celý den sama. bydlím 100km od mmky a od všech kamarádek a tady nikoho moc neznám, přítel domů jezdí až večer a tchýně bydlí taky daleko. takže po celodenním zápřehu toho mám někdy opravdu tak akorát.
Odpovědět
markys, to úplně chápu. A v okolí není nikdo, kdo by měl taky malý dítě a chtěl by s ním třeba chodit plavat nebo tak? Já se bojím toho samýho, protože babičky ještě zdaleka nejdou do důchodu.
Odpovědět
Profilova fotka
mno, je fakt, že člověk je zvyklej na určitý pohodlí, ale kvůli dítěti ho snad i obětuje... 8-) v tvým případě tě spíš obdivuju, protože to je asi strašně náročný, nikoho neznat, bez kamarádek, jen dítě... tak snad jsi ráda, že máš nás tady :-D
Odpovědět
Hodně maminek se takhle seznámí třeba na Koníku.
Odpovědět
No a nebo na tom cvičení s dětma, jestli u vás něco takovýho je.
Odpovědět
Profilova fotka
bello problém je v tom, že já nejsem tak moc seznamovací typ a navíc tady ty maminky už mají udělané svoje skupinky. :-( to si vždycky o prázdninách udělám takový týdenní oraz a jedu s malým k mamce a tam se snažím to za ten týden všechno stihnout. kadeřnice, nějaké nákupy oblečení, kamarádky. než se člověk nadá, tak je týden pryč. :-D avano to víš, že jsem ráda, že si tu s váma můžu pokecat. :-D uvažuju, že oddálím termín svatby, abych tu s váma mohla být déle. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bello já bych právě spíš chtěla nějakou svobodnou a bezdětnou kámošku, která by mi malého někdy pohlídala a já si mohla v klidu nakoupit, nebo dojít k té kadeřnici a tak. po tom domácím zápřahu se mi nechce ještě s dalšími maminkami rozebírad slasti a strasti dětiček. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?