Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
markys a jakou budes mit SPZ na aute kdyz pojedete na urad. Ja sem rozmyslal ze novomanzele asi este nemuzeme mit, takze asi to bude prazdny...nebo jeste neco vymyslim :-p
Odpovědět
anko, jo, taky jsem to nějak nepobrala... 8-( markys, já teda podvazek mít nebudu, ale vybrala bych si červený, ať to ladí ;-) niccky, jo, to by se založit mohlo... aspoň bych nebyla tak žalostně ochuzená, když si to furt posíláte přes IP ]-( :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
díky teri, uklidnila jsi mě. ;-) :-D spz nebudeme mít žádnou, nebo teda jako budeme mít tu, co normálně. :-D anka recept odeslán. ;-) zítra, jestli to stihnu, tak písnu jak chutnal. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a teri jak to, že vlastně nebudeš mít podvazek?! =-) :-o
Odpovědět
markys prosim muze taky ten recept x-)
Odpovědět
niccky:specialní né,koupila jsem si balíček těch velkých piškotů a tam je recept ale je to ta klasika,chceš to napsat :-) markys.díky,vypadá to skvělé,takže ho zítra zkusím místo toho tiramisu :-D :-D
Odpovědět
to by bylo super kdyz ho napises :)
Odpovědět
Profilova fotka
niccky odesláno. ;-) :-D když tak to rozříznu ještě dnes večer, aby jste zítra nepekly něco, co nejde pozřít. :-D
Odpovědět
dekuji moc markys co vy nato myslite ze si tu mozme vytvorit diskusi ze " recepty "??
Odpovědět
Profilova fotka
právě jsem hodila do alba, jak na mě vypadá ten můj vysněný styl. hrůůůůůůůůůůůza a děs. :-(
Odpovědět
Ahojky,tak mam za sebou schuzku s koordinatorkou,strasne mila pani a vypada schopne. Udelala na me velice dobry dojem.
Odpovědět
no markys ono to tak zvycajne byva ze kdyz se ti neco libi tak to na tobe nevyzera hodne. Ja mam taky svoji favoritky a desne se bojim ze budu v nich vyzerat jako v nejakem pytli :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
niccky,máš to tam markys.ale ty šaty co máš rezervované,tak ty jsou krasné a moc ti sedí :-) :-)
Odpovědět
co co co?
Odpovědět
markys, takhle jsem obdobne dopadla taky v jednech, holt nemam velikost 32-34 :-|
Odpovědět
gepe.co co :-N :-N
Odpovědět
ja co resite za recept.. :-N jsem zacyklena v obrazkach a shopech, jsem nasla skvosty x-) takze delam i alba a jsem trosku mimo - proto se ptam cococo? :-D
Odpovědět
gepe.tak ty si mimo pořád :-D :-D :-D ne niccky chtěla na tiramisu :-)
Odpovědět
anka, jo taaak :-) hm tu uz jsem dlouho taky nedelala :-p hele nejsem porad, jen obcas :-. :-D ale proste nasla jsem presne veci ktery chci na svatbe a tak nejak mi doslo, ze kolikrat doma delany - vzhledem k tomu jak tady ruzny picicovinky jsou drahy, vyjde na stejno neli levneji koupit v cizine i s postovnym a mam to bez prace 8-(
Odpovědět
no jo holt česká republika,tady je všechno drahé a nejlepší je co vláda chce všechno snižovat a nejvíc bere dětem , no hlavně že jejich ženy mají mateřské 100 000kč
Odpovědět
anka, no tak s tim me s prominutim nasrali - pocinaje porodnym, tak porodnost rozhodne nezvysi ]-( jinak jsem prisla na to uz, jak udelam svatebni oznameni :-) ho vysiju :-N
Odpovědět
markys, tak to mě těší ;-) nebudu ho mít, protože mi to připadá zbytečné... já osobně bych se asi propadla hanbou, kdyby mě někdo fotil, jak mi přítel (ideálně ještě zubama) sundavá podvazek, házet ho taky nechceme, takže to asi úplně vynecháme 8-) ne ale vážně, víte někdo, proč ten podvazek vlastně má být???
Odpovědět
gepe:ty jsi fakt šikulka,že bych ho upletla :-D :-D :-D
Odpovědět
anka si delej srandu :-D zrovna premyslim, jestli by to nahodou nedalo az moc prace |-| :-D :-D
Odpovědět
tak gepe a kolik tych oznameni budes sit?? nebude to moc Teri ani ja nechci mat podvazek :)
Odpovědět
Profilova fotka
a gepe kolik že těch oznámení potřebuješ? :-D aby jste kvůli tvému vyšívaní nemuseli posunout svatbu. :-D
Odpovědět
tak já to taky tak nebudu dělat před rodinou,to si nechám na potom ale my pak se jedeme fotit na zámek na Hradec nad moravicí a tam nás bude fotit moje sestra,takže tam vystřihnem jednu fotečku jak mi to sundavá :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já taky žádné fujtajbloviny před hostma provozovat nemíním, ale tak podvazek budu mít jen ze zvyku. :-D
Odpovědět
gepe:takže hlavně si kup naprstky aby si nebyla popíchaná :-D :-D :-D
Odpovědět
niccky a markys no na svatbu tak urco 35 jeste do zasoby pro strycka prihodu |-| ale ted zvazuju jestli to vysivani je rozumnej napad :-N anka!! :-D :-D taky podvazek budu mit, ale rozhodne nechci zadnou fotku kde mi ji drahy bude sundavat zubama ]-( 8-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?