Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
anka, tak třeba zná na tu tvrdost i jiný fígle :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Myslíš modrou tabletku?Avno. :-D
Odpovědět
No nám takhle jednou mizela kolekce ze stromečku a pak jsme s mámou zjistily, že nám jí celou sežral pes - v tu dobu štěně. No přežil to, ale špatně se mu kakalo:-D.
Odpovědět
Profilova fotka
pb, no třeba modrou tabletku, ale nevim, jestli to funguje i no čokoládu :-D :-D bella, tak to je taky dobrý, hlavně když to pes přežil ;-) my jako děti měly vánoční stromeček jednou jedinkrát (poprvý a naposledy) v dětským pokoji, ale protože jsme během noci sežraly všechny bonbóny, tak už nám ho tam naši víckrát nepovolili :-D :-D mě bylo pět a ségře dva a půl :-D
Odpovědět
ale prd, normalne je to v krabici v komore s ostatnima vanocnima vecma a nic se tomu zatim nestalo :-D pb, tak to mate veselo, hlavne ze bude v poradku :-)
Odpovědět
no tak gepe ta zná jinou tvrdost to máš pravdu :-D :-D :-D no já jsem říkla že letos ty vanoce nebudou tak jako vždycky ale už opět začinám blbnout,objednala jsem si ubrus a k tomu je 6 jmenovek,6stojanku na ubrousky,ubrousky a podložky pod sklenky,takže mě to už zase bere :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
anka, tobě nestačí to předsvatební shánění, co??? :-D :-D
Odpovědět
no jak máš děti,tak je to fajn když je vidíš jak rozbalujou dárky :-) ale ještě než je jdou rozbalit tak zpíváme jednu písničku společně,dám do alba jednu fotku z vánoc
Odpovědět
Profilova fotka
anko,jsi akční,furt musíš něco zařizovat a plánovat ;-) Jen se vyblbni :-) Avano,taky dobrý.To jste musely mít zácpu jak bláen. Bello, :-D pejsek taky dobrej. :-D No,jo,no.Nejlepší je,že se ta kolekce navěší a než stromek sundáš,tak je to vše ožraný a jak psala markys,max.zbydou háčky. :-D My to teda uuž nedáváme,ale táta to na stromek dával,když jsem byla malá
Odpovědět
Tak my letos budeme mit prvni vanoce v novem byte,budou u nas jeho i moje rodice,takze bych taky mela vanocne nakupovat. Uz se na to docela tesim. Loni jsme to meli cestovni,napred u jeho v Hodkovickach a pak u nas na Kladne. Tak jsem rada,ze to letos bude bez jezdeni.
Odpovědět
no my kupujeme kolekci podle barvy stromku,takže to občas není ani poznat co je banka a co kolekce :-D :-D :-D já mám strašně ráda stou naplní kremovou :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
loli, to není špatný řešení, ale jak znám budoucí tchýni a její manýry, tak by zkazila Vánoce všem, takže jí doma nechci... pb, jakej to mělo tenkrát dopad na náš zažívací trakt si už vážně nepamatuju :-D :-D anka, děti vypadají takový vyjukaný :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Je to krásný,Anko.Závidim ti.Taky se těšim na vánoce s dětičkama.Naberou hned jiný nádech. :-) Vidíš,jak jsi šikovná,když to není poznat.Aspon,že ty banky nejsou jedlý a něco vám na stromku zbyde.malej je roztomilej a holčina je krásná.To bude nápadníků,počkej... ;-) Anko,lanýžové?
Odpovědět
Ava: u nas jsou vsichni v pohode. Akorat tata bruci,ze neprijede,protoze neumim varit,coz teda neni pravda. Podle je namekko z toho,ze to jsou posledni Vanoce kdy jsem jeste jejich.
Odpovědět
avano:spíš jim bylo u toho topení horko :-D :-D :-D no tet se ten muj malý divá na Pat a Mat no to je dvojka :-D :-D
Odpovědět
tak ja kolekce taky nedavam na strome ale mam jich pod stromeckem ma take cervene papierove taniere a na jednej strane mam ovoce ( dobro ) a na druhej strane kolekce ( zlo ) :-D :-D
Odpovědět
niccky: a to zlo je hned pryc,co?
Odpovědět
Profilova fotka
taky to tak máme Niccky.Máma to dává akorát na komodu.Říká tomu stůl hojnosti.Je tam cukroví,kolekce,ovoce,ořechy,vánočka,štola a tak.Nejvíc u toho dřepí pejscia zejména mamky váleček.Taková blondýnka buclatá.Má přezdívku buřtík nebo váleček,ale je to hodná psí holka.Kokr,jevčík a pudl dohromady. ;-) A neptejte se mě,jak to její rodiče dělali. :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pa holky.Zatim mizim
Odpovědět
Profilova fotka
holky taky mizim :-S večer mam volno, tak tu doufam někdo bude :-D
Odpovědět
loli: u nás je to stejný, taky poslední Vánoce "doma".
Odpovědět
tak tak to zlo je hned pryc, to bude asi tymi vanocnymi skriatkami :-D :-D Pokial sa napecu kolace tak kolekce ich nahradi, ja to davam vacsinou tak tyden pred vanocami kdyz mame stromek. Pa holky zatim, ja tu budu stale strasit popri praci ;-) Jake mate plany na vikend??
Odpovědět
bella:jak to vasi berou? Nasi jsou z toho vedle. A i muzovi rodice,ac u nich uz dlooouho nebydli,jspu naaaky takovi dojati,ze bude zenaty pan :-D Niicky: my jsme oba takovi nakrapli,takze bychom meli odpocivat,ale jedem v sobotu k jeho rodicum orezat stromy(on) a vzit si od rodicu rodny list (ja ). Jinak za chvili jsem u te agentky,tak se loucim a pak napisu recnzi. A vecer mam jeste jednu...tak uvidime. Zatim pa
Odpovědět
loli: no u nás jde o mámu, naši spolu nežijí. O to je to horší, jsme na sebe zvyklé a vždycky nám spolu bylo doma fajn. Takže máma vždycky říká, že se jí bude stejskat atd. No my se budeme hodně navštěvovat a bude k nám moct vždycky jezdit, volný pokoj se tam najde.
Odpovědět
no nevím jaký bude víkend zaleží na počasí,moje mamča zítra brzo ráno odletá do španělska na dva měsíce k moji sestře,takže dneska se přijde ještě rozloučit.takže nám bude smutno.no budu dělat tiramisu,to už mám jako za úkol :-D :-D :-D
Odpovědět
anka, jůů, mamka se teda má:-).
Odpovědět
no sestra už tam žije hodně dlouho a je provdaná za španěla :-) takže bude na vánoce u sestry,no doma ji to pořád připomíná tatku,a na vánoce to bude rok co umřel,takže se aspon odreaguje :-)
Odpovědět
anko, to je určitě dobře, že nebude sama a ještě to má jako dovču;-).
Odpovědět
bella.tak ona už tam byla s mojima klukama v létě měsíc,takže se má dobře :-) :-) příště pojede holka s tím nejmladším ale to až ten další rok po svatbě :-) a nebo potom pojedem všichni i ze sestrou někam společně k moři
Odpovědět
tak jak sem uz z domu 5 vanoce, a travime ich iba mi dvaja a potom na druhy den s nejakymi pratelmi. Rodice se uz zvykli kedze este mam 3 mladsich surodencu tak se venuji jim x-) ja sem akurat dostala dobru spravu ze pritel dostal dovolenu tak jedeme zitra na nakupy potrebuji si kupit boty na zimu a nejakej ten zimny kozustek..... Jinak boty si uz kupuji 3 tyden :-.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?