Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
rituska,tak pokud ten tvuj má volno ve středu ,tak to je tak že středa je ho tam třeba,takže jedině ve čtvrtek :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ne ne, nic nebude :-p :-D :-D Ma smulu, jsem to dostala :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
rituska.e: na prstýnky jsem už taky koukala..... bílé zlato se pod 9000 nedostane..... tak přemýšlím o stříbře pokrytém tím materiálem jak bílé zlato a nebo o chri. oceli....akorat dnes jsem se byla koukat na prstýnky z chir. oceli a jsou celkem takové mohutné......ale kamínky v nich byly taky.
Odpovědět
Tak to fakt má smůlu :-D ,tak hoilky já dneska končím tak zatím ahojky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja vim ze bil. zlato je hodne drahe a chr. ocel je strasne mohutna na snubaky..Teda pro me.. ja budu muset jit, drak je uz vzhuru a tak budeme muset jit na chvilinku ven..
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, bezte...u nas je zase hnusne a prsi.... ta chir ocel je hodne mohutna, to jo, ale zkus se podivat na to rhodiované stříbro....paní v obchodě mi říkala že to má stejné vlastnosti jako bílé zlato, akorát s tím rozdílem, že pod tou vrchní vrstvou není žluté zlato ale stříbro, které je levnější.,....
Odpovědět
Profilova fotka
Dekuji za tip.. Otom jsem jeste neslysela ;-) Tak se mejte a zatim ahojky
Odpovědět
Profilova fotka
já právě taky ne a vypadá to uplně stejně jako bílé zlato, aji stejně se to leskne...paaa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda tady to fakt žije Anko,u tvého příspěvku jsem vyprskla nahlas. :-D Vandi,nevim,kde přesně se dají sehnat,to jsem nezjištovala,ale zaměřím se právě na tenhle styl,ale v salonu Adina.Takže jsem to spíš myslela tak,že si můžeš vybrat určitý typ a ten si vyzkoušet. Tady taky ted lilo,ale už je zase slunečno. K těm snubákům.Přítel je sice stavař a bude ho moct nosit,i když nikdy nic takovýho nenosil,tak nevim,jak se mu to bude líbit.Já zas bílý ani žllutý zlato mít nemůžu-alergie a moc se mi nelíbí.Sice je fakt,že porhodiovaný zlato-bílý,tak rhodium je dobrý,to by mě dráždit nemělo,ale je drahý. Navíc,když se rhodium ošoupe,tak prsteny zežloutnou.Stříbro miluju,ale jelikož je to měkkdej kov,tak se toho dost bojim.takže proto jdeme do ocelovjch.Ted už do nich dělají i rytiny,takže neni problém.No a taky dělají různý šířky,od 3 mm výše.No a to dělají i zlatý.5mm je fakt maximum,to je tak akorát,pak už se mi to taky nelíbí.
Odpovědět
Holky já se omlouvám že vás zanedbávám ale pořád řeším tu svatbu na Mauriciu a nemůžu myslet na nic jiného 8-) Tak si vás dočtu at jsem v obraze.
Odpovědět
Profilova fotka
porodnibabka : mě právě ta paní v tom zlatnictví říkala, že co se týče ošoupávání a odolnosti je to porhodiované stříbro na tom stejně jako zlato, akorát je to prostě levnější než zlato..... že to rhodium tomu stříbru dodává ty potřebné vlastnosti a ošoupat by se to nemělo, tak jako ze zlata.....já už nosím zásnubák z bílýho zlata rok a půl, jezdim s nim na koni, hážu dřevo, takové ty běžné věci a pořád je stejně pěkný..... a s tím stříbrem, by to mělo být stejné.....říkala paní :-) mě se ty ocelové nelíbí kvůli šířce a mohutnosti.....kdyby byly tak tenké a jemné jako ty stříbrné nebo zlaté, tak je beru.
Odpovědět
lucil: to chápeme, já to samé :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Jaj, vy jste toho zase napsaly, že nestíhám dočítat:-D My jsme o prstýnkách nepřemýšleli, protože kamarád prodává stříbro a hlavně chirurgickou ocel. Mě se líbí stříbro, ale přítel je alergik a nemůže mít ani stříbro ani zlato. Tak nosí věci z oceli. A já mám prstýnek z oceli a je jemňounký s kamínkem, spousta lidí si myslí, že to je stříbro...takže my budeme mít i snubní prstýnky z oceli:-) Stačí hledat a hlavně vím, že ocel se nešpiní a nazanáší. A přítel vtipkuje, že až budeme staří, nebudou peníze, tak si necháme ty věci z oceli roztavit na šrouby do noh:-D
Odpovědět
holky kde jste?
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem tu. :-D Za chvilku končim.No a v 6 na mě myslete,jdu s tou mojí chlupatou láskou na operaci.Takže nás čeká veselá noc a pár hodin strachu. Fridoli,tak taky jedna spřízněná duše,stejně jako Terinka,ta chce taky ocelové. ;-) Já si myslim,že se dají sehnat krásný ocelový a nikdo nepozná,že jsou z ocele.Já mám teda zásnubák ze stříbra a fakt na něm neni ani škrábanec,je jemnounkej a tenoučkej,ale co já vim za pár let,že jo....Snubák je něco jinýho,chci aby to vydrželo
Odpovědět
Profilova fotka
fridolinek: a nemáš nějakou fotečku, nebo eshop, kde bych to mohla omrknout?? my jsme taky přemýšleli nad ocelí, ale dneska mě paní v obchodě zlákala na to rhodiované stříbro, tak nevim tedkom.... :-(
Odpovědět
vendasek no u nás rozhodly dvě věci: 1. přítelova alergie na jakýkoliv kov a 2. cena. My si svatbu platíme jen z jedné třetiny, zbytek přispívají rodiče, takže jsme chtěli něco, co nás finančně nezruinuje:-) On má obchod v Hodoníně a když jsem hledala jeho jméno tak mě to odkázalo na www.ocelovesperky.cz, pak jsme našla stránku www.steelmania.cz, ale není tam takový výběr. Mají tam i nějaké prstýnky, i s kamínkem i bez. Já bych chtěla s kamínkem. Jestli chceš můžu Ti poslat kontakt na toho kamaráda a zkus mu napsat:-) Ocelových šperků je hodně mrknu se a pošlu:-)
Odpovědět
porodní babka: budem na tebe myslet a držet pěsti ;-)
Odpovědět
porodnibabka: taky držím palce, dobře to dopadne! Dej pak vědět, jak to s ní vypadá. vendaaasek: mně paní taky lákala na rhodiované stříbro, že má prý stejné vlastnosti i vzhled jako bílé zlato.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak uz jsme doma :-) Tady uz take prselo a byla bourka a vypada to ze bude zase prset ]-( ]-( Porodnibabka : Tak drzime s Matym pesticky at to dobre dopadne ;-) dej potom vedet.. Co se tyka prstynku, take bych radeji nejake levne..nemame moc korunek a vypada to ze si budeme muset zaplatit celou svatbu uplne sami, takze musim setrit nacem se da.. Ja bych ty ocelove brala, kdyby byli nejake tenoucke. Dekuji za ten odkaz, skusim juknout. Treba neco vyberu..
Odpovědět
fridolinku, jojo, taky chceme ocelové. Taky mám pocit, že stříbro není moc trvanlivé a co se týče bílého zlata - zaprvé se mi nechce riskovat, že na něj budu alergická (kvůli niklu) a zadruhé mám prstýnek z bílého zlata, co jsem dostala k maturitě, nosím ho pět let - denně - a už žloutne :-( a já s těma snubákama pak nechci pořád někam běhat... no a pak taky ocel má mnohem příjemnější cenu 8-) vendaaasku, ještě se můžeš kouknout na e-prsteny.cz ;-) porodnibabko, držím moc palce, pak dej vědět, jak jste dopadli! holky, my se taky stěhujeme z Prahy, ale kvůli přítelově práci... jinak bych pryč asi nešla, mám to město moc ráda (žiju tu od narození) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Terinka86 : Ja mam z bileho zlata prstynek uz sedm let, dostala jsem ho od babicky k osmnactinam a musim teda rici ze snim nic neni.. A zasnubni mam take z bileho zlata a uz ho mam pres rok a take je v poradku..
Odpovědět
Profilova fotka
Paaani tak jsem se podivala na ten prstynek od babicky a mas pravdu, take o proti tomu zasnubaku je zlutejsi.. Ja ho ted uz dele nenosim, protoze v tehotenstvi jsem hodne nabrala a tak mebyl malej ted je porad takovy tesny, takze ho nenosim.. tak to z bileho zlata teda nechci, to bych ho za par let mohla hodit nekam :-| Ja totiz nenosim zlute zlato.. A stribrne nechci, to je moc meke.. drive jsem nosila stribro a vetsinou se ten prstynek od prace zdeformoval
Odpovědět
Profilova fotka
kde jste kdo? Jdu teda udelat malemu kasicku k veceri a dat ho chrupat.. Za chvilinku jsem zpet ;-)
Odpovědět
rituska, já taky žluté zlato nenosím... a že ten prstýnek žloutne jsem zjistila docela nedávno, dlouho nic a teď najednou skoro celý chytil nádech do žluta :-| prý je to normální... jo a ten můj snad prstýnek nosit bude, nebo to alespoň slibuje ;-) akorát si ze mě dělá legraci, že to bude pro studentky lákadlo ]-( ts, to by si zkusily, bych jim udělala ze života peklo :-D 8-)
Odpovědět
Holky, já mám z bílého zlata prstýnek a náušnice a barva pořád stejná. Myslím, že by se to nemělo měnit do žluta, jelikož je tam prý nějaká složka, díky které je bílé, a ta tam přece je pořád. Navíc je normální, že se prsteny čistí a obnovují a spousta klenotnictví nabízí třeba doživotní údržbu každý rok. Chtěla bych platinu, ale na to fakt nemám... Koukněte ještě sem: http://www.moye.cz/snubni-prsteny/oce...
Odpovědět
Profilova fotka
Hotovo, malej je uz v postylce a papa veceri.. :-)
Odpovědět
To papá v postýlce?:-)
Odpovědět
bello, přesně na to samé jsem se chtěla zeptat 8-) a jinak já ještě tak před čtvrt rokem taky tvrdila, že ten prstýnek má pořád stejnou barvu, čímž teda nechci říct, že ti to taky musí zežloutnout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No mel kasi ve flasce a uz papa asi od sedmeho mesice sam..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?