Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
holky, tak super ze to probiha! jsem na vase botky zvedava :-N
Odpovědět
gepe: hm, já jsem zvědavá na to, až zjistím, že jsou mi ty 38ky malý a že jsem si měla nechat ty 39:-D. No ne, měřila jsem si nohu a mám max.25, tak mi musej bejt, jestli to špatně nezměřili. Ještě štěstí, že maj volnou patu, to se tam kdyžtak ztratí.
Odpovědět
bella anebo vycpes spicku kdyz budou velky :-N a kdyz maly, tak budes chodit doma s mokrejma ponozkama v botach abys je vytahla trochu :-D
Odpovědět
Já myslím, že ty 38 budou ok, mám spoustu společenskejch bot v týhle velikosti. Loni jsem si objednala sněhule se stélkou 26 a byly mi velký.
Odpovědět
bella, tak snad budou v pohode, prinejhorsim Ti poslou vetsi a jestli Ti psali, ze se daji vymenit, tak bud vymenis, nebo prodas za plnou cenu i s navysenim o postovne a poridis novy :-)
Odpovědět
este jeden typ kdyby boty byly tesni - dat pod teply radiator oni sa tou teplotou roztiahnu ;-)
Odpovědět
Holky, díky moc za rady! Tohle je holt to úskalí nakupování přes internet, ale snad sednou.
Odpovědět
bella za malo, drzim pesti! urcite to dopadne dobre :-N
Odpovědět
no se mnou jsou hrozný peripetie, teď objednávám jednu bundu už po 3., pořád snižuju velikost. Já totiž žiju v představě, že jsem obrovská, tak si objednám L, ale pak skončím s S. Teď jsem si dokonce zkoušela jednu bundu a bylo mi XS. No ale to je prostě pokaždý jiný.
Odpovědět
bella v pohode, taky tohle znam :-)
Odpovědět
No jo, ale já jsem jako idiot, to mě pak bunda stojí o 1000 víc. No ty boty mi prostě budou a basta:-D.
Odpovědět
bella, tak pouceni pro priste... botky urcite budou! ;-) :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Tyjo, co budu dělat, až budu mít všechno sehnaný? =-)
Odpovědět
No to se potom ještě najde věcí...oznámení, fotky na něj, dorty, výslužky, jmenovky (btw, musím sehnat zbytek rámečků...)...
Odpovědět
bella, vidis odpovedela sis sama ;-) :-D ty ramecky to by chtelo aspon podobny, aby se to dalo na stole prolozit jeden/druhy/jeden/druhy, apod... hele a ta vase fotografka by vam neudelala par fotek, co by sly na oznameni? :) kolik dortu? =-)
Odpovědět
odskakuju od sporaku, krajim mrkev a celer 8-( tak se omlouvam kdyztak za prodlevy :-D
Odpovědět
gepe a co to bude??
Odpovědět
niccky v lednici cekaji kachni prsa (na marinadu a orestovani) k tem budou zapeceny brambory v troube, a tohle bude povlivka z kachny - vyvar a i masiko a zelenina :-N
Odpovědět
gepe, zase kachna:-D. To se někdo má:-). No ty rámečky seženu buď stejný, anebo vezmu něco z Ebaye, tam jsou krásný věci...No dort asi jeden, ale pak takový cupcakes do výslužek a cukrovíčko a koláčky...
Odpovědět
gepe mozem prist na veceru :))
Odpovědět
bella, ale uz ee pecena ta se nam trosku zajedla 8-( a mame toho plnej mrazak :-D bella tak to mas jak my, akorat ja chci prave do vysluzek nacpat kolacky po jednom od kazdyho druhu, pak minibabovicku, a pak prezent - vysluzky zvlast pro zeny a i pro muze :-) niccky, muzes tak prilet ;-) ale asi zbyde uz jen ten kotel polivky =-) :-D
Odpovědět
no tak prave ze polivku ja zase nemusim :-D :-D
Odpovědět
niccky, no maso asi nezbyde :-. :-N ale v polivce je ho taky dost ;-) :-D
Odpovědět
tak ja sem mala na veceru taky maso z polivky ale kuracinu, taka mensi dietka :-N
Odpovědět
Profilova fotka
holky, recepty pošlu zítra večer, nestíhám :-S
Odpovědět
hezký večer, holky! musím se pochlubit, přítel mi psal, že mám na poště šaty x-) jenže teď jsem u našich a na poštu se tak dostanu až příští týden a on to vyzvednout nemůže, protože to je cenný balík ]-( já se asi nedočkám... a zblázním se nervozitou :-N
Odpovědět
Profilova fotka
teri, tak doufám, že pak hodíš fotku. ;-) dokážu si představit, jak budeš celou dobu nervozni, než je rozbalíš. :-D
Odpovědět
markys, já jsem nervózní už teď 8-) hlavně jsem na netu už našla fotky, na kterých jsou reálně ty šaty a už jsem tam našla pár věcí, které mi úplně nesedí, tak jsem zvědavá, jaký bude pocit v reálu, no... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no ony všechny šaty na fotkách vypadají pohádkově a nakonec některé v reálu ani nepoznáš. :-S hlavně na fotkách je mají oblečené modelky, které mají velikost 34-36 a to si pak člověk připadá dost nemožně. :-(
Odpovědět
terinka: tak přeju, ať jsou v pořádku, pěkný a ať ti sedí:-). Markys, bohužel máš pravdu, je to tak se vším. Ono to totiž ve 34,36 fakt vypadá nejlíp.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?