Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
anka, doufam, že zvířátka tam nejsou v ňákých choupostivých polohách :-D :-D holky poslední stránka před 555 8-)
Odpovědět
ne nejsou,je to takové srandovní pyžamo od segry ze španělska,kde prasátko stojí na zastávce a ze šiltovkou a tak prostě ,no nevím kdo to vymyšlí :-D :-D
Odpovědět
avano. a není to E 55 :-N :-N :-N
Odpovědět
já se z vás fakt zblázním :-D sedím teď na přednášce a bavíme se o cestách :-p
Odpovědět
teri, tak pak dej vedet, kam Te zavreli abychom Ti mohly aspon nosit mnamky :-D
Odpovědět
do bohnic :-D :-D :-D ale u nás v opavě je taky :-N :-N
Odpovědět
gepe, neboj... jestli budeš vozit bábovičky, tak budeš první, komu pošlu adresu 8-)
Odpovědět
Ja teda jen krajky a saten.... Ale muz ma suprovy pyzamko s kocickou a nechce mi ho pujcit....
Odpovědět
teri, ne ale abys je pouzivala jako uplatky ]-( ;-) :-D anka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
anka, prosim tě, až tě zavřou v opavě do blázince, tak se nech eskortovat do prahy, ať to nemáme tak daleko :-D :-D
Odpovědět
ava, dobrej napad! :-D :-D
Odpovědět
to až budou děti v pubertě ,abych neskončila jak růžičková jak vtom filmu saxana :-N :-N :-N
Odpovědět
Článek se načítá
gepe, to bych si nedovolila... budu si je zamykat ve stolečku, aby mi je nikdo neukradl!!! :-D
Odpovědět
aby si terinka nemyslela že to jsou babovičky z písku :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
anka, budeš čekat na kolumba až přijede vodovodem??? :-D :-D teri, hlavně aby ti ve stolečku nechytly plíseň :-D :-D bys je měla i s penicilinem :-D
Odpovědět
avano.no tak hlavně mi tam musíte poslat papíry abych mohla dělat ty lodičky :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
do těch papírů ti budem přece balit bábovičky :-D holky, teď mi volala budoucí švagrová, že o víkendu přijedou, mam radost, je to můj největší svatební spojenec, tak zkusíme něco na přítele vymyslet :-D on na ní strašně dá ;-)
Odpovědět
avano.tak do toho,no jo sestřičky.Musíte hned mluvit o svatbě a prostě plánovat a datum a tak :-D :-D :-D
Odpovědět
holky tak já se pro dnešek loučím jdu si s malým lehnout a to jsem chtěla ještě cvičit,tak uvidím.Tak zatím zítra :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
anka, to je manželka přítelova bráchy :-D ale je skvělá!! měj se ;-)
Odpovědět
tak som tu ...... hurra stihla som to ste pred 555 :-D
Odpovědět
ava, tak snad se to řešení nějak pohne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já si říkala, jestli to stihneš :-D ale kdybysme jely tim tempem jako v poledne, tak už jsme někde na 560 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teri, taky bych byla ráda, když už mam objednaný boty :-D :-D
Odpovědět
ved to aj som sa rychle ponahlala z obedu....... :-D
Odpovědět
Holky co vy nato kdyby sme dnes presli dnes na temu jaky program mat na svatbe? Ja stale premyslim jak to uddelat o tej pulnoci a s tym prezlecenim. Kedy budete mat tombolu a nejake tie hry pred pulnoci nebo po.....
Odpovědět
Profilova fotka
něco pro pobavení http://www.svatba.cz/magazin/ostatni-... niccky já sama za sebe můžu říct, že o půlnoci budou všichni tak nalitý, že nemá cenu nic moc plánovat...ale tombolu bych chtěla, u toho je prča :-D
Odpovědět
toho programu se děsím, nechci to mít jako všechny, nechci aby to bylo trapné, ach jo
Odpovědět
presne tak ja nechci mat svatebni program taky bezny, urcite nie odobierka, cepenie, a basistovsky. Rozmyslala som nad ohnostrojem ale to zalezi kde budeme mit svatbu, nevim ci se to bude dat na tej chvalske tvrzi. Chcela som ho mat na pulnoc a tak by som sa stratila a sla prezlist a potom mat tombolu....ale obavam se teho ci pise ava ze vsetci budu uz nality..... Taky mozna urobime ten basistovsky jako hru ze vsechni chlapi a kto zvali flasu tak ju musi zaplatit...no nevim jak to ukoncit :-S
Odpovědět
Profilova fotka
já bych program dávala dohromady podle místa, kde bude hostina... gepe bude mít různý hry, protože se to tam hodí, my budem mít volnou zábavu - jízda na koni, koupání, procházky, fotbálek, prostě to spíš nastíníme, jaký jsou možnosti ať si všichni vyberou co chtějí...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?