Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
gepe.taky došlo díky moc :-)
Odpovědět
avano: já osobně ne, ale četla jsem kdysi nějaký fórum a tam si je ženský fakt chválily. Já bych se silonkama nešla a ty máš ještě "problém", že máš otevřenou špičku, takže by to chtělo asi bez. nebo ty bez špičky.
Odpovědět
a co tak ty puncochace co maji specialny podlozku cize se neklouzu v botach?
Odpovědět
Profilova fotka
že bych si nechala narůst chlupy na nohou a mohla bych si tam načesat pěšinky :-D :-D :-D bella, kalhotky si vem, copa kdybys tančila kankán :-D
Odpovědět
anka za malo, v tvem pripade doporucuju delat dva plechy ;-) ava, pesinky a rovnou treba copanky a na ne maslicky :-D :-D
Odpovědět
avano: nebo takový ty fotky, jak ženich zvedá nevěstu a je jí vidět pod sukni, to by bylo dobrý, kdybych byla na ostro:-D. hele, ještě je čas, takže to s těma punčocháčema nějak vyřešíme, kdyžtak zase objednáme něco z Ebaye...
Odpovědět
nebo trvalou...
Odpovědět
Profilova fotka
avano a nebo melír :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já to tak chci právě kvůli těm botám ;-) ale možná bych zkusila i ty v tom spreji, občas se mi silonky nehodí na ples a takhle by to moho vypadat jako že je mam ;-) bella, to by asi všichni koukali, kdyby tě manžel zvednul :-D
Odpovědět
ty kraso, takova melirovana trvala na nohach, to mozna budou jeste chvalit nevestu, jake ma krasne puncosky :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fuuuuujjj!!!! teď jsem si představila, jak o sebe celej život pečuju a na svatbu bych se nechala zarůst :-p :-p :-p to by taky k žádný svatbě nemuselo dojít :-D
Odpovědět
ava, dyt by to nikdo nepoznal :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no když už jsme u tý svatby, jeden vtípek: Matka má tři dcery a všechny jsou ještě panny. Všechny tři mají svatbu krátce po sobě. Protože se jejich matka trochu obává, jak si poradí s prvním sexuálním zážitkem, řekne jim, aby poslaly pohled ze svatební cesty a nějakým diskrétním způsobem sex popsaly. # # První dcera poslala pohled z Havajských ostrovů. Bylo na něm napsáno jen NESCAFÉ. Matka nejdřív nechápala, ale pak běžela do kuchyně, Vzala¨NESCAFÉ a četla: DOBRÉ DO POSLEDNÍ KAPKY. Trochu se začervenala, ale byla spokojená. # # Přišel druhý pohled z Miami. Opět krátká zpráva: BENSON and HADGES. Matka šla rovnou do obýváku, kde vzala manželovi cigára a čte: EXTRA DLOUHÉ, KING SIZE. Opět se začervenala, a byla spokojená. # # Po měsíci přišla třetí pohlednice od nejmladší dcery. Na pohlednici bylo roztřeseným písmem napsáno BRITISH AIRWAYS. Matka běžela najít prospekt letecké společnosti a čte: TŘIKRÁT DENNĚ, 7 DNÍ V TÝDNU, VŠEMI CESTAMI!
Odpovědět
gepe.to si piš že dva :-D :-D u nás to bude jako jednohubka :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, myslíš, že když budu mít krátký šaty, tak nikdo nepozná že mam chlupatý nohy?? :-D :-D
Odpovědět
ava vtip je dobrej :-N no kdyz budes mit tu ondulaci a melir, tak podle me ne :-D :-D anka, je to prave i prakticky, ze nemusis krajet atd. ;-) :-N holky jsem zvedava jak uspejete doma s babovickama :-N
Odpovědět
avano: :-D :-D :-D :-D tak všechny potom posílat pohlednice na mou adresu :-D :-D :-D
Odpovědět
anka ja jsem pro mamco ;-) :-D :-D
Odpovědět
gepe, ten vtip je dokonalý :-D a punčochy nemám nafocený :-N ale kloužou jakože moc nedrží na stehnech (holt nemám nohy jak modelka, no :-N) bello, to nejsou punčochy na svatbu, ale příteli pro radost :-D :-N na svatbu ještě uvidíme, podle počasí a pocitu z bot a tak ;-)
Odpovědět
terinka: ahá, příteli pro radost:-D. To je pěkný, taky bych něco takovýho brala... No a nejdou připnout k podvazkovýmu pásu?
Odpovědět
ta terinka se nezdá :-D :-D :-D pro ni asi platí ta třetí varianta z pohlednice :-N :-N
Odpovědět
teri, tak jestli je to pro pritele, tak neva ze klouzou ;-) :-D anka :-D :-D
Odpovědět
avano, ten vtip je šílenej:-D:-D!
Odpovědět
však ony by stejně hned sklouzly:-D.
Odpovědět
Profilova fotka
anka, s tou pohlednicí jsem se fakt nasmála normálně přemýšlím, jakou reklamou bych to popsala :-D :-D :-D teri, taky bych si kvůli příteli občas koupila prádlo, ale on to prostě neocení... jediný co jsem si nedávno koupila, je motýlek na krk :-D ještě jsem ho teda nepoužila... :-D
Odpovědět
a co tak na ty nohy si vyholit pritelove meno :-D :-D to by vsichni kukali
Odpovědět
ava, to mas jeste dobry s motylkem, ja si budu muset poridit asi nejakou masli na nedeli k tem jeho narozkam :-| :-D niccky, ty si zabijak :-D :-D
Odpovědět
gepe: nech se zabalit nahá do krabice s mašlí a doručit:-D.
Odpovědět
kdyz uz sranda tak nech je poradna......... :-p
Odpovědět
tak ja jedu na obed, holky a pomaly chci byt tady kdyz prejdeme na 555....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?