Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
no holky tady to je jak receptář príma napadů :-D :-D :-D no jestli si tak budem radit při všem no tak to bude mazec :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
anka, taky jsem si říkala :-D já zase peču luxusní mufinky (tvarohovo brusinkový) ;-) člověk rád získá nový tipy co vařit a péct... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
jo ještě jsem chtěla připsat, že timhle tempem a stylem z nás do svatby budou pěkně vypaseňoučký nevěsty :-D :-D přesně opak toho, co chcem :-D
Odpovědět
ava, tak sup s receptem, ja je zkousela jen jednou a misto mufinek jsem dle kolegy drahyho udelala super keksiky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, večer, recept si nepamatuju :-D jak je tam ten tvaroh, tak jsou krásně vláčný... to těsto je super, protože když se mi nechtějí dělat mufínky, tak to naplácam do bábovkouvý formy a je z toho bábovka :-D
Odpovědět
avano.já už nevečeřím a cvičím :-D :-D
Odpovědět
ava prosim tak y o recept.... anko a uz si neco zhubla?
Odpovědět
ava, tak jo :-) no ja zacinam nejvic jist prave vecer, to neni moc dobre ]-( :-D musim se asi zacit krotit :-D
Odpovědět
Ahojky.....no dneska je fakt den blbec. Prijela jsem pozde na prednasku a ten debil me z ni vyhodil. Uloupla se mi podrazka u podpatku,tak po dnesku muzu svoje oblibeny boty vyhodit a navic jsme se nepohodli s milousem. A jestli ty prohlidky dopadnou jako vcera,tak si hodim masli. niccky: nic si z toho nedelej,nejsi sama. Gepe: nevis nahodou jak je to s tema zahradama?
Odpovědět
Profilova fotka
niccky, taky večer pošlu ;-)
Odpovědět
Ono je asi neco vo vzduchu :D :D no dufam ze zitra bude lepsi..... Loli neboj ono to bude vsechno dobry a to te ozaj vychodil z prednasky, kolik minut si prizla pozdeji?
Odpovědět
Avano: máš to na mailu:-).
Odpovědět
Článek se načítá
Niccky: o 8 z dvouhodinove prednasky. Taky jsem na to koukala jak chleba z tasky.
Odpovědět
No loli, to je nějakej kretén! Nic si z toho nedělej, takovej se najde na každý fakultě.
Odpovědět
Bella: nejakej debil nam jeste busil na okynko kdyz jsme ho nepustili na prechodu.... No proste rano za vsechny prachy. Ja se tim nenervuju,ale vstavala jsem v sest jen kvul.i nemu,takze mu asi nekd na schodech podrazim nohy a bude
Odpovědět
Profilova fotka
bella, díky, už jsem ti odepsala a i poslala peníze :-D loli, s blbcem nic nenaděláš :-S mě by víc štvaly ty boty než přednáška :-D
Odpovědět
loli, vcera jsem dala podnet ke zjisteni, tak to ted pripomenu, snad to bude do zitra..
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, díky za recept ;-)
Odpovědět
ava za malo ;-) prave jsem se chtela zeptat jestli to prislo v poradku, kdyz jsem dala poprve v zivote tady vic adresatu :-D jo a jinak sice je to dlouhy psani, ale priprava a samotna vyroba je jednoducha a casove nenarocna :-) kdyby cokoliv tak se ptejte ;-)
Odpovědět
my jsme taky měli jednoho docenta, co vyhazoval za pozdní příchody... ale on na to teda hned na začátku upozornil, že když uvidíme, že jdeme pozdě, tak nemáme vůbec chodit =-) jinak holky, dneska naprosto divnej den! my jsme včera s holkama ve třech vypily tři lahve bílýho, takže vstávání bylo opravdu krušný... a navíc jsem se dozvěděla, že se naši kamarádi po osmi letech rozešli, ještě teď se z toho nemůžu vzpamatovat :-x jo, gepe, přišly punčochy a jsou bezva, akorát trochu kloužou :-N
Odpovědět
loli: no my zase na vejšce! máme jednu profesorku a ta nás normálně zkouší na semináři jako na základce a dává nám trestný referáty:-D. ava: tak brzo bude první pořízená věc, viď:-).
Odpovědět
Avano: kupuju uz nahradni. Diky nemu mam spoooustu casu.
Odpovědět
teri, vino vycichne k veceru bude fajn.. a co se tyka znamych.. i takovy je zivot, hlavne ze vy jste v pohode ;-) jak jako klouzou? ukaaaa :-N
Odpovědět
diki gepe doslo to, asi to budem skusat zitra :)
Odpovědět
terinka: já právě punčocháče nesnáším, právě i proto, že i v botách kloužou. Takže já jdu na svatbě na ostro.
Odpovědět
niccky ok :-) to testo je davka na klasickou formu, na ty maly staci polovicni pokud clovek dela jen jeden plech ;-) bella na ostro? to se nerika o bezpuncochacich =-) :-D :-D
Odpovědět
gepe: :-D no spodní prádlo si vezmu, punčochy ne:-D. Máš pravdu, že o punčochách se to asi neříká =-) :-D.
Odpovědět
Profilova fotka
bella, no to je fakt ;-) včera večer jsem je chtěla ukázat příteli na fotce a než jsem zapla počítač, tak spal jako špalek... no tak je holt uvidí až naživo ;-) teri, takovýhle vstávání znám :-D :-D je to blbý, že se rozešli ale takhle jim možná bude líp a budou šťastní... můj kamarád (už bohužel nežije) chodil s holkou deset let, pak se vzali a do roka se rozvedli...
Odpovědět
Profilova fotka
já chci jít tak ybez punčocháčů, nemáte zkušenost s těma silonkama ve spreji???
Odpovědět
bella ale zase na druhou stranu :-N budes mit dlouhy saty, tak bez kalhotek by Ti to v pohode proslo ;-) :-D ava, to si dej rovnou nejakej lesklej lak na vlasy na nohy, ne? ja teda zkusenost se sprejem na nohy nemam, ale prijde mi to ve vysledku na stejno :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?