Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
cekame na foto :)
Odpovědět
Profilova fotka
teda já vam dám, že chlastám :-D teď jsem přišla... v jedný hospodě máme v neděli schůzi, tam jsme byla domluvit oběd a podrobnosti...takže jdu do práce :-( a další hospoda nám bude dělat catering na konferenci 28. listopadu, takže další neděle v práci :-(
Odpovědět
holky takhle pomlouvat no fuj :-D :-D :-D ale beztak chlastá :-D :-D :-D
Odpovědět
avano: tak mám objednat??? Pro tebe 36 a pro mě 39. Ty peep toe, já full toe...
Odpovědět
Tak to ti nezavidim....ja miluji nedelu protoze muzem relaxovat :) Holky uz se blizime na stranku 555, kto bude prvy ??
Odpovědět
avano.ty už si tady? :-N :-N :-N
Odpovědět
no na 555 se dostaneme ještě dneska odpoledne:-D.
Odpovědět
Profilova fotka
bella, jo jdu do nich ;-) obuju i vel 35, takže by mi ta šestarřicítka měla bejt, vel. 37 mam jenom kozačky, abych měla místo na teplou ponožku :-D holky abstinent teda nejsem, ale v práci piju jen příležitostně :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
anka, to je co??? jste se těšiliy jak mě zdrbnete a já přes město skoro utíkala, abych se vrátila co nejdřív :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
avano: jasně ;-). Takže jedny cream peep toe, vel.3 (36) a jedny cream full toe, vel.6 (39). Jdu na to.
Odpovědět
Profilova fotka
bella, no a já se jdu pomodlit aby to klaplo :-D :-D
Odpovědět
anka :-D :-D ava, tak kolik jich bylo? =-)
Odpovědět
Článek se načítá
ava: objednáno, jdu platit.
Odpovědět
avano.to jsme ti tak chyběli :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, chlapů nebo piva?? :-D :-D :-D
Odpovědět
avano.to je jedno napiš oboje :-)
Odpovědět
Profilova fotka
anka, to víš, tady je to prudce návykový :-D bellla, super, pak mi napiš mail nebo do IP kolik to je a kolik peněz ti mam poslat, radši pošlu víc a plus poštovný ;-)
Odpovědět
avano: právě to počítám...pošlu.
Odpovědět
Profilova fotka
tak chlapů po hospodách bylo hodně :-D :-D :-D a pivo žádný, ale v kanceláři mam pivem napěchovanou lednici, zbylo nám z předvolební kampaně :-D :-D
Odpovědět
ava, chlastu, chlapi me nezajimaj - verim ze si delas carky ;-) :-D :-D jinak, dnesni babovicky =-) a za nimi je vyfocena ta gerbera co jsem koupila v pondeli dopoledne na havelaku u pani na trhu - ani jsem ji nezastrihla a jeste nemenila vodu, je stale nadherna a za 25kc :-N http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, mňam!!
Odpovědět
wow, gepe, ty jsou krásný! Koukám, že máš nějaký dobrý těsto. Až budeš mít čas, poslala bys mi tohle i to minulý do IP? Vůbec to ale nespěchá! Díky:-).
Odpovědět
ava, pak ti pošlu mail.
Odpovědět
Profilova fotka
bella super! gepe a mě můžeš poslat recept taky :-D
Odpovědět
bella, testo je porad jedno a to samy, jen pridam treba do pulky kakao, nebo pridam do celyho kakao a orisky, a tak ruzne, zaklad poslu do IP - delam ho uz xx let a nejvic spokojena ;-)
Odpovědět
ava, ok, jdu si psat seznam :-D
Odpovědět
gepe vyzeraju krasne , aj to cesto je take svieze nie jako na ostatnych babovkach mozem poprosit o recept :-)
Odpovědět
gepe:já si taky píšu o recept,a napiš mi kolik máš forem a jaké a já si je koupím díky,taky nespěchá
Odpovědět
niccky ok :-) kdyztak vam tam prihodim odkaz i na formu na ne ;-)
Odpovědět
anka ok :-) stejne se mi nechce ted delat do skoly, tak aspon udelam i neco uzitecnyho ;-) :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?