Menu Forum

Svatba v roce 2011. Už plánujete?

7. čer 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
rituska.e
Registrovala se 13. ledna 2009 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 105 příspěvků a 1 album. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
rituska.e
Registrovala se 13. ledna 2009 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 105 příspěvků a 1 album. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahojky.. Doufam ze se mohu pridat kvam?? Planujeme svatbu na 2.7.2011
16. srp 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rituska.e
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
rituska.e
  • Neví, kdy bude svatba
 Svatbu chceme na nejakem zamecku, ale porad tak nejak nemuzeme vybrat kde.. Zatim premyslime o Louceni a nebo Detenicich.. Rada bych sehnala i neco levnejsiho, ale to asi nesezenu.. Bydlime u Podebrad.. Tak kdyby jste mel jeste nekdo nejaky tip na nejaky zamek, nebo hrad v okoli budu vdecna.. emoticon emoticon
Jinak hostinu planujeme na nasi zahrade u baracku, jenze zahrada je zatim v silenem stavu, tak doufam ze to stihneme dat do pristiho roku dohromady emoticon emoticon
16. srp 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bella22
22
Registrovala se 8. července 2008 na beremese.cz. Přidala 5319 příspěvků. Má 49 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
bella22
22
Registrovala se 8. července 2008 na beremese.cz. Přidala 5319 příspěvků. Má 49 přátel.
 rituska: jé, my budeme mít svatbu právě v Poděbradech. Loučeň je nádherná, na svatbu ideální. Myslím, že základní svatební balíček stojí okolo 8.000...
16. srp 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rituska.e
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
rituska.e
  • Neví, kdy bude svatba
 Bella22 - No prave ja vim.. Kamaradka tam meli ted svatbu a celkove i s matrikou je to vyslo na 9000,- a proto bych rada sehnala neco levnejsiho.. Ale zase je to tam krasny no.. A kde budete mit svatbu?
16. srp 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cateline
Registrovala se 4. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky.
  • Svatba byla 30. listopadu 1999
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
cateline
Registrovala se 4. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky.
  • Svatba byla 30. listopadu 1999
    Region Brno
 porodnibabka, bella22: tak snad to teda bude v poho emoticon děkuji za info emoticon
16. srp 2010 v 10:25  •  Svatba byla v listopadu 1999  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rituska.e
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
rituska.e
  • Neví, kdy bude svatba
 bella22: Koukala jsem ktobe do albicka.. Moc ezky vyber.. Prosimte kde to je vtech podebradech? podle fotek to vypada moc hezky!!
16. srp 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bella22
22
fotoportrét
fotoportrét
bella22
22
 rituska: myslíš místo obřadu? To je Havířský kostelík dole u jízdárny, ten určitě znášemoticon. Za pronájem chce město 2.000, rezervovala jsem to na matrice.
16. srp 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rituska.e
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
rituska.e
  • Neví, kdy bude svatba
 Paaani, podle fotek je to moc hezke a vyjde to za hezke penize.. A kolikateho mate svatbu?
16. srp 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fridolinek
2
Registrovala se 17. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1420 příspěvků. Má 16 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
fridolinek
2
Registrovala se 17. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1420 příspěvků. Má 16 přátel.
 Ahoj holky, tak jsem si právě rezervovala místo svatební hostiny, jen doufám, že mi to opravdu zarezervují, protože paní byla v telefonu trochu zmatenáemoticon My jsme taky řešili penízky, já chtěla mít vždycky svatbu na zámku v Lednici ale vyšlo by nás to tam na jen za pronájem bez poplatku matrice zhruba na 10 000emoticon V parku to přítel mít nechtěl a tak jsme hledali jinou variantu a našliemoticon Tak jsme ráda, že už mám tohle vyřízenéemoticon
16. srp 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bella22
22
fotoportrét
fotoportrét
bella22
22
 rituska: 6.8. emoticon

Tak já pádím do těch salonů... emoticon emoticon
16. srp 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rituska.e
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
rituska.e
  • Neví, kdy bude svatba
 Paani holky jak tak na vas koukam co toho uz mate, ja jeste nemam nic emoticon emoticon
Ale pristi mesic uz zacnu, at to dame nejak dohromady.. emoticon
Fridolinek : A kdeze to budete mit tu svatbu?
16. srp 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rituska.e
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
rituska.e
  • Neví, kdy bude svatba
 Bella: Tak se mej.. A odkud primo jsi?

mam vplanu ze nam nas syn prinese prstynky.. Doufam ze to uz pristi rok zvladne. ted mu byl 2.8. rok
16. srp 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vendaaasek
1
Registrovala se 5. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 154 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Přerov.
fotoportrét
fotoportrét
vendaaasek
1
Registrovala se 5. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 154 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Přerov.
 porodnibabka: no, já právě přemýšlela nad těma do růžova, ale nevím, jestli to není až přžíliš romantické....přítel bude ve slavnostní uniformě policejní (aspon mi tvrdí, že je tak domluvenej s klukama z práce....) a proto mi to přijde až moc romantické.....ale taky se mi líbí asi nejvíc......navíc ty první už mají 2 zájemkyně.... ještě ty růžové musím ukázat chlapovi a pak se uvidí.....

rituska.e : ja taky nemam jeste skoro nic, akorát dělám oznámení a vybírám si šaty.... emoticon

oznámení ve fotogalerii, kdyby jste měla některá zájem namalovat podobné, tak si řekněte....nějak bychom se domluvily........ emoticon
16. srp 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rituska.e
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
rituska.e
  • Neví, kdy bude svatba
 Holky uz mate seznam lidi? Ted jsem to tak nejak sepsala a vyslo me asi 45 lidi.. to je celkem dost a to tam jeste nejsou vsichni. no budu to muset nejak zredukovat emoticon
16. srp 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vendaaasek
1
fotoportrét
fotoportrét
vendaaasek
1
 jejda, to mas teda hodne velkou rodinu emoticon my děláme jen malinkou svatbu pro ty nejbližší a pak malou gril party u mamky na baráčku..... emoticon tam bude max. deset lidi, ani to ne....
16. srp 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rituska.e
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
rituska.e
  • Neví, kdy bude svatba
 nasi jsou totiz rozvedeny a jelikoz se brali hrozne maldy a meli me brzo, tak maji kazdy jeste deti. Tata me dve a mama tri. A tatka je ze ctyr dedi a hodne se navstevujem a rozumime si az teda na jednoho.No a mamky sourozence nezvu, stema se nestykame moc casto. takze ono se to nascita.. Take nechci delat nejak velikou, jenze kdyz nas jich ji tolik to je problem a rada bych tam ty co snima vydame casto mela
16. srp 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vendaaasek
1
fotoportrét
fotoportrét
vendaaasek
1
 tak nasi sou taky rozvedeni, otec ma dalsi tři "děti" a mamka dvě..... ale děti nezvu....obzvláště ne ty otcovi protože to jsou takovi sigři, že to neni ani možný......ti nemaji ani základní slušný vychování, natož tak aby šli pěkně ustrojení na moji svatbu......emoticon no a jinak jsem napočítala asi 18 párů na obřad + kolegy od přítele z práce a na tu opikačku tak 10 těch nějbližších......
16. srp 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
Registrovala se 9. října 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 3076 příspěvků. Má 35 přátel. Region Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
Registrovala se 9. října 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 3076 příspěvků. Má 35 přátel. Region Beroun.
 Bell,tak dej vědět,co v salonech.A ty už máš šatky?Jo a jinak ještě,koukala jsem,jaký chceš oznámení,kdybys chtěla,tak ti do IP pošlu stránku,kde sehnat a stáhnout tyhle ornamenty a pak si s tím můžeš pohrát a vyrobit a vytisknout sama emoticon
Vandaaasku,těžko říct no.K tý uniformě mi to moc nejde,hlavně ta má nějakou barvu,tak aby se to netlouklo.v tomto případě bych spíš hlasovala pro čistě bílý.Ale něco na způsob těch růžovejch.Já mám v albu taky podobný styl.Bylo by to v růžový krásný a elegantní.K uniformě padnoucí emoticon
Ahoj Ritusko,vítám tě,s těma prstýnkama je to kráásnej nápad.mně je taky ponese družička,ale dcera to není,o to to bude mít větší kouzlo,když je chlapeček váš emoticon
A s tím scháněním věcí,je to lepší dřív nakoupit a hezky si rozvrhnout co a jak chceš mít,aby ta investice nebyla tak velka a hlavně se nedávala najednou.Já se ještě chystám doIkei,kde taky dost věcí pokoupim,tak začni třeba tam a můžeš si udělat radost.Já třeba mám dekorace,bižu a botky,ale ty už mám fakt dlouho,přesto jsou krásný a pořád in,ale takový ty důležitý věci jako šaty,prstýnky,oblek,to budu zařizovat v zimě.Takže času dost,ale tím líp pro nás.
16. srp 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vendaaasek
1
fotoportrét
fotoportrét
vendaaasek
1
 Joooo a ještě jsem dnes byla na matrice zjišťovat co a jak a termíny pro rok 2011 budou mít schválené až začátkem října, takže si pak mám cinknout a přijít vyplnit ten dotazník k uzavření manželství a zamluvit termín a místo svatby emoticon
16. srp 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
 Tak supr emoticon taky to budu rezervovat nějak tak.Místo a datum máme,jen ten čas.Ráda bych na 12. hodinu.To je tak akorát,obřad, trocha focení a pak oběd a alou na chatu na zahradu.
16. srp 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vendaaasek
1
fotoportrét
fotoportrét
vendaaasek
1
 kde máte chatu?? taky už jsem nad tim přemýšlela, že bychom to udělali na chatě.....máme ve Velkém Újezdě, ve Výklekách a na Bystřičce emoticon
16. srp 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rituska.e
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
rituska.e
  • Neví, kdy bude svatba
 Porodnibabka: Dekuji za privitani.. No co tyka svatebnich satu, tak ty si pujdu vybrat a zamluvit max. pristi mesic, protoze kamaradka se vdavala letos 3.7. a saty si sla zamluvit pulroku pred svatbou a uz byly obsazene a menili kvuli tomu termin svatby.. takze radeji otalet nebudu..
Ani si nedokazes predstavit jak bude ten nas prdelka kouzelnej az nam je ponese, doufam ze to zvladne.. emoticon preci jen mu budou necele dva roky, tak aby se mu chtelo emoticon emoticon emoticon
Co se tyka mista kde to bude, to se porad nemuzeme nejak rozhoupat, ale budou hrat dost penize, protoze nemame buh vi tolik abych si mohla nejak vymyslet, ale zase nechci se urcite vdavat v nejake hnusne obradni sini, to ani nahodou..

Holky az ztoho povidani jsem si ani neuvedomila kolik je hodin a ze nemam uvareno pro maleho emoticon emoticon Tak jsem rychle uklohnila rajskou s testovinama.. Zblajznul to a uz sel hajinkat.. emoticon
16. srp 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rituska.e
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
rituska.e
  • Neví, kdy bude svatba
 vendaaasek: prosimte u tebe v albu mas foto moc krasnych satu.Jsou to ty predposledni. Mohla bych se drze optat v jakem salonu jsi je nasla? Moc dekuji emoticon
16. srp 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
 Ritusko emoticon chudinka malej.No hlavně že sis poradila a měla obd rychle hotovejemoticon Já ti nevim,ted jsi mě teda dostala,je fakt,že jsem si do salonu psala,kdy bude nová kolekce a nenapsali mi.nechci a vlastně už ani nemůžu termín posouvat,pač naše fotografka má už pak termíny plný.Ale zase si řikám,že to mám v květnu a to tolik svateb neni.No asi tam zavolám a zeptám se,co mi raděj. emoticon Fakt jsi mě přesvědčila.Ritu a takovýhle šatky seženeš asi v každým salonu.jsou to takový věčný modely,kterýma nic nezkazíš,jen se porozhlídnout. emoticon
Vandi,chata je rodičů,je kousek od Unhoště.Původně jsem chtěla přítele překecat na večerní raut v restauračce a nakonec to dopadlo tak,že on překecal mě a bude to na zahradě pod párty stanama a eventuelně se to dá po stranách zakrýt plachtama. emoticon
16. srp 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bella22
22
fotoportrét
fotoportrét
bella22
22
 porodnibabka: tak jsem doma a nic moc. Byla jsem ve třech salonech, jeden měl polední pauzu. Nejlepší výběr jednoznačně v salonu Bella v Hradci Králové, ten můžu všem doporučit (i když se Vám to asi nehodí...), moc milá a ochotná paní. Měli tam typ závoje, který bych chtěla, byl smetanový, nahoře víc nabraný a delší, tak 150cm, ale byla jsem překvapená, jak byl ten tyl na straně "okousaný" emoticon . Podívám se ještě na těch veletrzích. Jinak jsem se ptala na půjčové a zrovna tam 10-12.000, což je třeba oproti Praze dost emoticon . No a v těch dalších dvou salonech to byla hrůza. Všechno takové použité, dva hnusné závoje, tam bych si nevybrala vůbec nic. Já už šaty mám, kupovala jsem Jesus Peiro v Naive z výprodeje.

rituska: já jsem z Hradce Králové, studuju v Praze, ale dost často se vyskytuju právě v Poděbradech a příští rok se tam chceme přestěhovat. Nemáš nějaké tipy na místní dodavatele? emoticon
16. srp 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bella22
22
fotoportrét
fotoportrét
bella22
22
 porodnibabka: jo a s tou stránkou bys byla moc hodná!!! Děkuju, jsi zlatá emoticon emoticon .

rituska: jinak já myslím, že skoro ve dvou letech ty prstýnky zvládneemoticon. Já budu mít rok a půl starou družičku, mohla by mi nést vlečku, ale to by asi nezvládla emoticon emoticon .
16. srp 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rituska.e
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
rituska.e
  • Neví, kdy bude svatba
 Jo bylo to hned hotove, on je strasne hodnouckej, musim rict ze si nepamatuji ze by nekdy za tu dobu co je nasvete treba proplakal pul dne.. Jo byl treba protivny kdyz byl nemocny, ale jinak je to zlaticko emoticon)

Tak ja teda jeste pokoukam emoticon Je pravda ze vtom kvetnu neni tolik svateb jako v cervenci a proto to chci zajistit uz ted, protoze bych byla nerada, kdyby to potom uz bylo obsazene.Preci jen ten cervenec je vice obsazeny
16. srp 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anka6
Registrovala se 2. července 2010 na beremese.cz. Přidala 2289 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
anka6
Registrovala se 2. července 2010 na beremese.cz. Přidala 2289 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Opava
 tak holky dneska jsem byla zařídit na statku sál,takže už mám rezervačku,je fajn že je tam kuchynka,dost velká emoticon lednice a další vybavení.Tet musím na matriku a zkusit jim řict at mi rezervují ten termín,jinak budu muset čekat do listopadu. emoticon tento týden pujdem mrknout na prstýnky,mám zlato od mamči tak jenom nechat udělat a na to mi přispívá moje babička.Takže to jde pomalu ale jistě emoticon
16. srp 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rituska.e
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
rituska.e
  • Neví, kdy bude svatba
 Bello tak to opravdu nemam, bydlim tu od prosince, prestehovali jsme se z Prahy.. takze netu sim
16. srp 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bella22
22
fotoportrét
fotoportrét
bella22
22
 anka6: tak na prstýnky jsem se dneska mrkla v jednom zlatnictví a vybrala jsem si krásný pár "jen" za 37.500,- emoticon . Já umím vždycky sáhnout po tom nejdražším. No ne, prstýnky bych chtěla asi od Rýdla a když se vejdeme do 15.000, tak by to bylo super...
16. srp 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš