Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
amadeuska:no jo puberta,už tet se toho hrozím s čím přijdou moje děti,no jo budu toho mít dost :-N :-N
Odpovědět
loli.tak si užívej :-D :-D
Odpovědět
pb, to bude ok, určitě! ;-) a ty družičky - máš pravdu, že to oblékání do šatů v barvě svatby (stejných pro všechny) už je americké... náhodou ty původní svatební zvyky jsou fakt strašně zajímavý ;-) a mě pak hrozně vytáčí dámy, které o tom vědí prd a staré české (slovanské) zvyky zavrhují s tím, že to je americké ]-( (ježiš, teď doufám, že někoho z vás neurazím, narážela jsem na jiné diskuze...) holky, já taky nikdy nebyla na noční život... spíš knížky, divadlo, na nic jiného už nějak nebyl čas :-) a se sexem jsem si počkala pěkně do 19 a i když mě to předtím chvílema štvalo, tak jsem ráda, že jsem nespěchala 8-) jo a ještě jsem si vzpomněla, jak jste tu řešily svědky a proslovy... tak moje svědkyně má z představy proslovu už teď osypky, ale myslím, že do toho nakonec půjde :-D ale přítelův svědek bude vtipný.. bude to ten brácha, takže na téma našeho seznámení zjevně taky pár slov padne :-p :-N
Odpovědět
Profilova fotka
loli, no abych byla upřímná, tak s tou zlatou prahou to podle mě opravdu s tvými požadavky nemá cenu tam ani jezdit :-(, ale nic za to nedáš :-)
Odpovědět
Hailie : mám tam být v osm,takže bych musela vstávat v šest,to je pro mě zabujácký...... http://www.beremese.cz/album/album.ph... Tohle si viděla?
Odpovědět
teri.no holky to mají odkoukané z ciziny ale mě se stejnak líbí malé družičky a družby a taky tradice,takže určitě budeme mít naše věci a tombolu porodnibabka:taky přejí tvoji malé bojovnici at je všechno ok :-) :-)
Odpovědět
Máte některá nějaký zdroj opravdu českých tradic?
Odpovědět
loli:to se mrkni na svatební tradice a určitě se ti tam něco ukáže :-D :-D no holky tak zatím pa zítra odpoledne se tu ukážu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
loli: Já teď vstávám v šest každý den...zlatý studentský život:-D
Odpovědět
No jo,jenže já nevím co je opravdu český a co je přejatý. Amade: Já trpím diagnostikovanou oslabenou imunitou :-D Já mám papír na to,že nesmím vstávat brzo .
Odpovědět
taky suhlasim s hailli - Loli ja by tam nesla kedze to neni az take luxusne jako by si chtela je to taky priemier a ani ta zahradka neni extra velka co se tyka puberty tak ja byla moc hodne dite :-D na disco ma museli rodicia vyhanat..... ja za chvili idu na zumbu tak se moc tesim
Odpovědět
Profilova fotka
loli: Kde to dostanu, to chci taky:-D
Odpovědět
Článek se načítá
uz ked sme pri vstavani ja zitra vstavam rano o 3 uz druhy den |-|
Odpovědět
Profilova fotka
niccky, ve tři ráno???????? brrrr, to bych asi nezvládla :-) to jdu někdy spát
Odpovědět
Profilova fotka
loli, fotky jsem viděla, myslím, že zrovna ty s balonkama jsou i na stránkách hotelu, ale fakt si myslím, že to je hooodně daleko od toho co hledáš a jestli bys kvůli tomu měla vstávat v šest ráno, tak pak budeš akorát naštvaná
Odpovědět
loli, já bych mohla zkusit nějaké tradice najít ;-) otázka je, jak moc české chceš :-D tím myslím, že třeba házení rýže je u nás už dneska tradiční, ale původně český zvyk to není...
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tady je spousta návodů na různé věci s kytkama, korsáže, zdobení dortů, vázaní kytek http://www.flower-arrangement-advisor...
Odpovědět
Tak jsem tu Zlatou Prahu zrušila. Amad: Buď dva roky nemocná, aniž by zjistili co ti je, a tak no. Niccky: proč ve tři ????? :-o
Odpovědět
ola slecny, tak jsme opet zredukovali hosty :-D ja bych teda rozhodne nevstavala na svatbu v sest ]-( obrad bude hezky ve dve a pak rovnou raut a zabava :-)
Odpovědět
Profilova fotka
loli: Dva roky je síla. Já něco takového mám čtvrtý měsíc a docela mi to stačí.
Odpovědět
jo jinak ja od sestnacti a tak nejak jako anka :-D ale to je tim, ze jsme asi uz trosku jina generace :-D teri, ja chtela na zahezni zrnka levandule, ale to asi neprojde na ty zahrade :-D
Odpovědět
Amad : Tak si zajdi na imunologii. Třeba takovej neléčenej streptokok může způsobit nedomykavost chlopní. Gepe: Ne na svatbu,ale zítra na prohlídku. Na svatbu ještě nevím v kolik budu vstávat :-D ,zítra mám Arii a Hoffík...tak budu referovat. Co Nebozízek?
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem zase online :-D uvařila jsem si svařák, sedla si a najednou někdo klepe a ona to byla sousedka o patro výš, jestli nezajdu na svařák :-D tak jsem si vzala hrnek a šla :-D :-D jinak já z vás začla asi nejdýl, měsíc před dvacetinama :-D :-D :-D ale za vejšku jsem to stihla všechno v pohodě dohnat, možná až moc :-D :-D v pubetě mě spíš zajímaly pařby a hospody :-D :-p
Odpovědět
loli tak to jooo... uz jsem se desila :-D tak to pak urcite poreferuj :-) nejlepsi imunologie v cr je imumed cezet ava, no tak to ja na vejsce jsem sice byla divoka hodne, ale na jednu stranu femme fatal a hned ledova kralovna a ve vsi pocestnosti :-D
Odpovědět
loli a amad, sama mam nizkou hladinu imunoglobulinu G3, jeste ze ne vyssi, ale diky tomu jsem porad chcipla apod.
Odpovědět
holky, super hra vcetne zvuku :-D http://www.mojehry.cz/game.asp?gid=3543
Odpovědět
Profilova fotka
já mam taky diagnostikovanou oslabenou (lépe řečeno zborcenou) imunitu :-S trápí mě to hlavně v zimě, ale jinak v pohodě :-p
Odpovědět
ava, tak to mas taky "dobry" ja to mam prave v bunecny a s tim se moc delat neda, musim hlavne hodne hlivu ustricnou a imunoglukan - coz se nastesti polyka a jsou to kapsle :-D uz chapu ty Tve svaracky ;-) :-D
Odpovědět
Gepe: No já pořád žeru různý prášky,jak vysadím,tak ležím,obvykle s oparem přes půl ksichtu. Je to děs. Jsem zvědavá na ten zítřek.
Odpovědět
loli, nech si napsat doporuceni do imumedu, ja tam chodim uz nekolik let, mam i svoji pneumozku kvuli astmatu a maji nej laborator, kde Ti na jednom miste udelaji komplet rozbory, nemluve o dalsi peci. O praskach mi ani nemluv, mam doma tydenni davkovac na prasky :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?