Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
PB tak zelame vela stastia nech vsetko dopadne dobre :) Haille to chcete mat hostinu nakonec v tom penzione v polich? Je to tam krasny ale ta cena za prenajom je desna ;-)
Odpovědět
Našla jsem další pěkné místečko na hostinu http://www.zlatapraha.net/hlavnimenu/... Docela se mi líbí.
Odpovědět
Profilova fotka
loli, tebe z těch míst za chvíli trefí šlak :-D :-D
Odpovědět
ahoj holky tak jsme přišli ze hřbitova,všude pěkně hoří svíčky a bylo fajn teplo,tak co probíráme? :-)
Odpovědět
Trefí :) a z těch zahrad taky. Kontaktovala jsem dvě agentury a posílají mi další místa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky četly jste to?? http://revue.idnes.cz/ve-spanelsku-po... to je prostě síla...
Odpovědět
Loli ty si ale expert, a to si este len na zacatku vybyrani :-D :-D
Odpovědět
avano.četla a nemůžu to pochopit,mám 11letou dceru a vůbec si to nedovedu představit,já měla všechny porody dobré ale i tak je to záběr na tělo a co takové dítě :-)
Odpovědět
Co porod...ale kde k tomu přišla proboha!!! Strašný. Já teda přišla o panenství až po 18. V 11-ti by mě to ani nenapadlo.
Odpovědět
Profilova fotka
anka, si vem, že bys už rok byla vlastní babička... no to je brutalita... akorát tam píšou, že otec je taky nezletilej... si děti místo na pískovišti hrály na maminku a tatínka a ono to vyšlo :-S
Odpovědět
Profilova fotka
no tak v deseti letech jsem chodila spát po večerníčku...
Odpovědět
Profilova fotka
niccky, neboj, hostina v penzionu v polich nebude, ale poptávali jsme čičovický dvůr, to je taková stodola ve stejné vesnici, není to klasická restaurace, dělají tam folklorní programy pro skupiny a pokud bysme tam měli hostinu, tak paní by nám prý zajistila na svatební noc apartmán v polích za lepší cenu mmj. mi prozradila, proč je tam ten nájem tak vysoký, protože v tom penzionu je několik apartmánu které jsou celoročně pronajaté a oni je musí vždycky na akci přestěhovat někam jinam
Odpovědět
Článek se načítá
loli:tak to si měla výdrž :-D :-D :-D já v16 :-N :-N :-N avano:no to je mentalitou,protože asi pocházela tam kde už vdávají holky ve 12 letech :-| :-|
Odpovědět
Profilova fotka
anka, to víš, ty jsi starej divoch :-D :-D :-D v kolika jsi vůbec měla první dítě??? haillie a máš ňáký fotky nebo tak??
Odpovědět
Profilova fotka
ava, to je teda síla, to snad ani neni fyzicky možný, aby tak malý děcko otěhotnělo :-S =-) loli, no zlatá praha je pěkná, ale zahrádka je fakt pidi a obávám se, že to není zrovna reprezentativní místo jaké hledáš, je to prostě taková standard 3* no až ti z agentur pošlou místa, tak se s námi určitě poděl, co zajímavého ti doporučí :-)
Odpovědět
Anka: Já měla přísnou výchovu! Máma profesorka, táta bývalej voják a inženýr. Jsou zvyklí na disciplínu.
Odpovědět
když jsem měla 24,já se pořádně vyřadila a pak se uklidnila :-D :-D :-D no děti mají tet 13.12,11 a 5 :-N :-N
Odpovědět
Hailie: No na fotkách nevypadá nejhůř,musím najít další. Zítra ráno tam jedu. Myslíš,že to ani nemá cenu?
Odpovědět
loli:no tak to asi bylo hrozné a taky si musela mít ve skříni komínky :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
anka, tak to jooo :-D :-D loli, to chápu, já si v šestnácti vybrečela první dospěláckou diskotéku :-D :-D ale třeba moje o tři roky mladší ségra s náma chodila od čtrnácti na bigbíty... jo holt na každýho jinej metr... :-D
Odpovědět
Tady jsem k tomu přišla http://www.beremese.cz/album/album.ph... Anka : mám je dodneška :-D a ramínka srovnaný podle barvy :-D Ava: Moje první noční akce byl můj maturák ve dvaceti :-D . Nikde jsem ani nebyla přes noc ( kromě sportovních soustředění). Až s nastávajícím.
Odpovědět
no já právě taky začala chodit v 16 na diskotéky :-D :-D :-D a segra je taky mladší o rok a chodila semnou =-) =-)
Odpovědět
loli.je a to ti nevadilo,
Odpovědět
Profilova fotka
já musim říct, že můj noční život začal s vysokou školou a tam jsem si vynahradila to, co jsem nestihla do dvacítky :-D :-D dneska si můžu s klidným svědomím říct, že je mi sedmadvacet, svý jsem si užila a je čas se trochu uklidnit :-D :-D a hlavně pařit jen s jednim chlapem, manželem:-D :-D
Odpovědět
avano:tak to je moje řeč,já se taky vyřadila ale pak jsem začala chodit s tím mojim byly jsme spolu dva roky rozešli se no a po X letech jsme opět spolu, a bude to už 8 let co spolu žijeme
Odpovědět
No hele máma vždycky říkala,že aspoň nebudu žádný jetý zboží :-D Já byla vždycky tišš typ,knížky,jedničky na vysvědčení a tak . Jediný kde jsem se vždycky rozjela byl sport a ten mi zabíral dost času. A diskotéky mě nikdy ani moc nelákaly.
Odpovědět
Tak noční život...já nevím,mně nic nikdy nechybělo. Občas zajdu na koncert pár svých přátel a jinak chodíme na večeře a tak. S budoucím svědkem a jeho ženou a dužbou a jeho přítelkyní.
Odpovědět
loli:tak každý je jiný,no já znám holky které taky byly takové a tet si to vynahrazují protože si nic neužily :-N :-N tak já si užila a tet jsem v klidu,no v klidu užívám si ze svojim miláčkem :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooj holky:-) Tak jsem konečně doma, po večeři a odpočívám. Koukám, že tu řešíte bujarý pubertální život:-D No já se sexem začla v čerstvých 16 a v té době jsem taky začla se spolužáky chodit na diskotéky a do hospod:-) Vydrželo mi to až doteď (ty hospody), ale už taky cítím, že stačilo. Dokonce jsme teď s drahým přemýšleli, kam na Silvestra a vypadá to, že snad poprvé bychom dokonce i rádi zůstali sami doma a šli třeba jen na procházku:-) No uvidíme, jak se to zase zvrhne:-D:-D:-D Zase mi to na druhou stranu přijde škoda, protože je to poprvé, co mě pak nečeká zkouškový:-D PB: Držím palce, aby to teď už bylo opravdu všechno v pořádku!!!
Odpovědět
Anka: Já si užívám s mužem, sex v centru Prahy není úplně nudný partnerský život.... :-D My jsme schopní si užívat spolu.... Rozhodně už nesedíme doma po večerech.....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?