Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Gepe: Já to zjišťovala na tom památkáči, dál už mě nic nenapadá. Dnes to prý přebíral středočeský kraj,nechápu proč.
Odpovědět
Profilova fotka
loli, středočeskej kraj??? pochopila bych, že Praha, ale takhle...
Odpovědět
Pracoviště středočeského kraje v Praze.
Odpovědět
Profilova fotka
no každopádně je to s těma zahradama takový ňáký prapodivný... fakt si to pořádně ohlídej!
Odpovědět
ava me neva kdyz se ptas, ale ostatni jsou fakt na odstrel obcas - teda byly, ted mam aspon klid :-) niccky, tak asi vis ze to je fakt na odstrel :-) loli, zkusim Ti to zjistit, akorat vyderzaj prosim :-)
Odpovědět
Gepe: Jsi zlatí, mě už nic nenapadá. Ještě,že bych zavolala Johnovi na vnitro? Nevím už.... Potřebuju to vědět tak do 10. Pak už musím na tu matriku.
Odpovědět
loli, ja to nevezmu pres vnitro ;-) a john podle me vubec nebude mit tucha :-D ok, rozkaz sefe! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem se na sebe naštvala, jak jsem pořád nerozhodná s těma šatama a zavolala jsem do salonu a rezervovala tý úplně první. :-D teď už můžu přemýšlet nad jinými blbostmi. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
markys, teda to byla najednou rychlost :-D
Odpovědět
markys, blahopreju! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
už jsem z toho byla na mrtvici. vždy jsem se rozhodla, že to budou ty a za půl hodiny červíček v hlavě, jestli by to neměly být raději ty druhé. ]-( tak jsem tomu udělala utrum. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo, tak takovou rozhodnost bych taky občas potřebovala :-D
Odpovědět
Článek se načítá
markys sikulka :-D ava, to mi povidej, napodobne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, ale teď jsemučinila rychlý rozhodnutí :-D cestou z práce se stavim v sámošce pro víno na svařák :-D jsem z práce uplně zmrzlá, tak abych se doma trochu zahřála :-D
Odpovědět
Profilova fotka
děkuji. nedokázala bych měsíc chodit a pořád přemýšlet které. já to musím vždy rozseknout co nejdřív, jinak bych se zbláznila. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
markys, super rozhodnutí, udělalas moc dobře, seděly ti opravdu nejlépe ava, tvoje rozhodnutí je taky super, svařáčka bych taky dala, už se na něj těším na vánoční trhy já jsem teď úplně zoufalá z vánočních dárků, vůbec nevím co :-(((( jo mám nové favoritky na svatební kytku, zamilovala jsem se teď do germinek, jen nevím, jak jsou na tom na jaře s kondicí, avano poraď prosííííííííííííím, já jsem úplný kytkový analfabet :-) (aby to náhodou nebylo něco jako tulipány v listopadu, to zas nechci :-)))
Odpovědět
Markys: Gratulace,vážně ti sluší nejvíc. Gepe: To by asi neměl,ale věděl by koho pověřit zjišťováním. Děkuji moc za to,že se mi na to mrkneš.
Odpovědět
markys, super, taky ses mi v nich moc líbila ;-) loli, tak to fakt nechápu, proč Středočeský kraj? to přece nemá s Prahou nic společného =-) gepe, jestli si ještě pamatuješ, jak jsi sem házela ten odkaz na ty punčochy, tak už nám od nich na poště leží zásilka, tak jsem fakt zvědavá :-p akorát to asi zvládneme vyzvednout až zítra :-( nevíte někdo, jestli to můžu vyzvednout i já, když je to na přítele, ale není to do vlastních rukou?
Odpovědět
loli, za malo. terui e-puncochace nebo sexy pradlo? To pak musis rozhodne poreferovat! :-N muzes i ty, kdyz budes mit treba jeho obcanku podle me.. anebo zavolat o znovu doruceni a prevzala bys to ty ;-)
Odpovědět
avano tak to s tym vinem neprezenen :-D My sme dnes v praci mali hallowen, celkom zabavne vidiet kolegov v prevleceni :-D
Odpovědět
gepe, sexy prádlo ;-) a asi jsme tam nenakupovali naposled... :-N každopádně poreferuju, neboj :-p :-D
Odpovědět
niccky, teď jsi mi připomněla jeden perfektní koment k tématu: Halloween in NYC is confusing because you never know who is in costume and who is just actually crazy. ;-)
Odpovědět
Dobrej a pravdivej koment :) U nas na oddeleni to bolo pdobne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak už jsem doma, jitrnice na plotně a vínko čeká na ohřátí :-D haillie, gerbery jsou naprosto v pohodě, ty seženeš celoročně a v květnu budou i laciný. nejdražší jsou okolo Valentýna, MDŽ a Marie.... to jsou prostě svátky kdy se počítá s obrovským odbytem, a ceny kytek letí nahoru...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Teri,aháá. =-) :-N No,já spíš myslim,že americký zvyk je 6 velkých družiček a 6 družbů,všichni stejně oblečení.Vim,že právě jedna měla být jako fružička,aby odháněla zlé duchy.Ale tohle...TY už právě ani nemaj šaty podobné nevěstě,víš?!No a ted se to tu hodně rozmohlo. Malá je úplně mimo,ještě se moc neprobírá,chudáka ji ještě přispávali,takže je zcela mimo. Loli,ta bestie je rakovina,se kterou bojujeme už 7 měsíců.Jo a s těma Ledeburkama to bude dobrý,neboj. ;-) Gepe,no,tady to kopírování mě fakt štve,někteří se ani neobtěžují si obrázek stáhnout s tvým vodoznakem nebo přezdívkou.Dala jsem si sem svoje prstýnky,co budeme mít a najednou je mají téměř v každém 10 album ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
pb, tak snad už bude bellinka v pohodě až se probere z narkozy, a hlavně ať už se ta rakovina nevrací :-| ava, děkujiiiiii, já si myslela že budou takové nenáročné, tak pohoda, zkusím si je koupit a cvičně z nich uvázat kytku a uvidím, i když počítám, že do svatby se ještě 100x rozmyslím na jiné kytky jo mluvila jsem teď s paní z čičovického dvora, což je jedna z možností na hostinu, byla hrozně příjemná, volala, že nejsou maily, tak že budou mít trochu zdržení s nabídkou, ale hned nabízela, že zajistí i ubytování případně a že může mít i za dobrý peníze apartman pro novomanžele v tom penzionu v polích, tak super, jsem zvědavá co pošle, akorát mi teda říkala, že starosta z tuchoměřic, který tam oddává, tak je prý hrozně línej a nechce nikam jezdit, jenom na okoř, protože tam musí, musím to prozkoumat, jestli tam nespadají i velký přílepy, když starostka oddává na okoři
Odpovědět
Profilova fotka
pb, tak snad už bude v pořádku! já svoje album beru jako veřejný, takže at si kopírujou, ale byla bych ráda, aby se tyhle stránky překlopily na novou verzi abych si mohla udělat i album soukromý... jinak samozčejmě některý fotky taky poznávam, hlavně věci, který dělala moje ségra a já je fotila :-p už koštuju první várku svařáku, protože mě čeká složení nebo vyžehlení devíti praček prádla a to se uplně za střízliva dělat nedá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Haili,děkuju :-) Bude to dobrý.Byla to bitva náročná hlavně pro Bellču,ale já jsem přesvědčená,že byla poslední a pro ní,pro nás,vítězná.Ona je tak staršně vitální a miluje nás a život,že ta se prostě nevzdá.Ona ani neví,co to je.Když na ní tak koukám,tak ona ví,že se něco děje,ale bere to tak,že je to nutný a jde dál.Neni ustrašená nebo nedůvěřivá vůči lidem.Dneska mi paní v čekárně řekla,že je mladá a že bude dobrá.Že má štěstí,že má takovou paničku a že to zvládne.Hrozně mi to pomohlo.Byla jsem tam s malou totiž sama. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
já beru taky album jako veřejné, mám tam víceméně fotky z internetu, které si může najít každý, jinak jenom našeho prcka a o tom pochybuju, že by si ho někdo kopíroval :-D stejně ho brzo smažu pb, když si na ty obrázky vodoznak napíšeš, tak ho s tím zkopírují a bude jasno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
haillie, to by bylo fajn, kdyby ti to konečně klaplo!!! a v tuchoměřicích zůstal starosta stejnej? třeba bude jinej, nebo jinej oddávající a bude to v pohodě :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?