Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
niccky jak tak přemýšlím, tak když jsem byla na svatbě sestřence, tak jsme měli oběd, to bylo kolem 13h, potom večeři a pak raut, takže pokud to budeš mít až někdy odpoledne, tak ti určitě stačí jedno jídlo a pak ten raut. ;-)
Odpovědět
niccky, tak raut je super v tom, ze kazdy se naji kdy bude chtit a nebude to chodove odvisle, nemluve o tom, ze si kazdy vybere co mu chutna a co ne ;-) markys a co takhle jen nejaky casti tech pisnicek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Markys...no,přítel třeba chce svojí písničku na nástup a já taky,takže proto dvě,ale dá se to udělat i na jednu. Kamilo,já teda doufám,že se na můj nástup bude brečet dojetím. ;-) Pač já budu bulet 100%,tak abych nebyla jediná.Moje máma bude na 1000%. Tobě třeba na gratulaci bude stačit jedna písnička,ale nám asi ne.Na obřad nás bude asi kolem 50,možná víc. 8-(
Odpovědět
pb, nezoufej, nas na obrad taky bude hromada i kdyz pak jen rodina cca 33, ale vcera jsme nejak prehodnotili nas plan na ciste rodinnou akci, ze asi pozveme lidi i cca na patou/sestou ty co jsme vyskrtali atd., na raut... coz ted resim dilema jak to udelat, jelikoz mam z hotelu jen menu, takze uz musim napsat email a asi zkusim ten vecerni nejak udelat na porce, pripadne brat z jidelaku Ja asi nebudu brecet, ale asi se budu smat jak debil - to me i upozornila mama na to, ze se to proste nehodi :-D
Odpovědět
Asi si vezmu no...Nebudu pak volat řidičům po obřadu,že už pro mě mají přijet.... Tak a teĎ si nějakou vybrat. Jdu si přočíct diskuze.
Odpovědět
Loli no ked sem to cetla tak som se smala jak :-D :-D no ale v skutocnosti to muselo byt asi bolestive. To kdyz se sprchuji ja tak u nas je to skoro podobne jako u Vas .......... :-p Chceme mit obrad v 3 a pak by sme s veceri zacali kolem 5 ( tak okolo 8 bude krajeni dortu a kava ) a raut by zacel o 9, a mozna ten gulas by byl o 1........... takze si myslim ze by to malo byt ok a nikdo by nebyl hladovej a co zvysy tak potom bude na druhy den. A nevite kolik by toho asi potrebovala na priblizne 35 lidi ;-)
Odpovědět
prace svatebni agentky je suprova ja sem stale chtela byt od malinka svatebni agentka a preto si budem celu pripravu robit sama x-) Loli jinak kdyz chces neprofika tak se hlasim :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Gepe :-D Chci pak vidět tvoje video.nevěřim,že vydržíš nesmát se. :-D :-D Tak pořád máš dilema kvůli šatům?!A nevyjde opravdu levněji ušít si oboje šaty a krátký si vzít večer?!Třeba ta Štěpánka,co u ní šije i Terinka a já možná taky budu,tak bys je měla levněji. ;-)
Odpovědět
pb, no oboje bych si nechala usit :-) uz mam od budouci druhe mamy i burdy se slavnostnima satama - lepsi nez svatebni a tam jsem nasla uz par veci - hlavne na spodky co by se mi moc libilo. Nevim zda bude video, ale treba nekoho poprosim at toci :-) ja mam prave obavu, ze mozna ani nedojdu k obradu a pokud ano, ze zustanu vazna a bez nejakych hlasek =-) :-D
Odpovědět
Niccky: Máma,která to viděla, se směje ještě teď. i já jsem se musela smát. Ale bolelo to dost. Hlásíš se jo? Ty nemáš dost práce se svojí svatbou :-D ? Holky,prosím Vás,může být svěděk ženatý? Mám dojem,že svěděk může být ženáč a družba musí být svobodný. Je to tak?
Odpovědět
loli, tak to tech svedcich to slysim od Tebe poprvy... i kdyz je fakt ze kdyz jsem svedcila (ja svobodna a druhy zenac), tak to tak bylo, a sestrenka taky meli jednu vdanou a svobodnyho, ale nikdy jsem tak nad tim nepremyslela.. podle me je to jedno, nebo proc to tak musi byt?
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem zpátky ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Gepe: Já právě nevím....lovím info z paměti,která je přeplěna takovými útržkovými informacemi.
Odpovědět
Profilova fotka
loli, nemyslim si, že u svědka rozhoduje rodinný stav, to je přece jedno, jestli je ženatej,/vdaná ne?? hlavně mu musí být 18 let a nesmí být zbaven svéprávnosti...
Odpovědět
loli http://cs.wikipedia.org/wiki/Svatebn%... tot cca vse co jsem nasla jinak svedkove musi byt u obradu, ale to ze se podepisi uz neni podminkou, je to proste taky da se rict tradice, podepsat to nemusi, jen nekdo tam musi stat :-D
Odpovědět
http://cs.wikipedia.org/wiki/Svatba zajimavy veci i
Odpovědět
Loli pokial viem tak svedek nemuze byt zenaty ( to zalezi od oddavujuciho a nejak podmienok )... Jo hlasim se a myslim to vazne x-) a budes to mat zdarma :) avano - tak ty ses ale rychla ;-)
Odpovědět
Tak teda družba musí být svobodný.
Odpovědět
taky už jsem zpátky, markys :oni to mají myslím nějak zkráceně,no zavidím těm co si můžou dát svoji hudbu :-| ale jsou tam i pěkné skladby,tak musím něco vybrat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo loli, svědek může být klidně ženatý nebo vdaný, :-D ale družba by měla být svobodná. ty budeš mít dospělou družbu? takový nezvyk. vždy chodí malí caparti. :-D
Odpovědět
Niccky: Tak u nás to taky tak je. 6e musí být svědci svobodní. V ČR nevím..... Muž se rozhoduje mezi dvěma přáteli, jeden je jeho společní,kterému byl za svědka on a druhý je jeho velice dobrý přítel ještě ze střední a tenje svobodný.
Odpovědět
loli, tak my to budeme mit tak, ze nejlepsi kamarad jde drahymu za svedka a je svobodny, me pujde svedcit sestrenka - vdana a pak budeme mit kazdy jeste dva druzby a dve druzky... jeden svobodny, druhy se prave rozvadi, ja obe svobodne.. ale jeste budeme mit dva caparty a ti jsou svobodni a donesou prstynky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No,svědek od přítele to vzal tak zodpovědně,že si i zjištoval,jaký má povinnosti během svatby a příprav.Bál se,že bude muset mít proslov. :-D
Odpovědět
no markys když se podívaš na youtube na svatby v cizině tak to tam mají tak udělané,třeba i 6 holek 6 chlapů a všichni jsou sladěni tak aby měli stejné oblečení :-) no u nás je to jinak :-)
Odpovědět
U nas je to stejny svedok/druzba musi byt slobodnej.........nevim sice proc 8-( My sme na tom stejne ja uz svedka mam a pritel se rozhoduji medzi dvemi prateli jeden je v USA tak to nevim ci pride a ak nie tak potom bude ten druhej....... Tak co beres me sluzby :-D
Odpovědět
a jak to bude u Vas s proslovem bude to svedek nebo nekdo iny a co podekovani pro rodice Ja sem myslela ze to nechame na tom co bude mat proslov a medzi tym spomene i rodice, nechci to mat pred obradem lebo budu brecet :-D
Odpovědět
porodnibabka:no ten náš proslov bude mít a už se těším ,protože to je komik :-D :-D :-D a potom i moje sestra.,no a pak něco kratkého řekneme i my :-)
Odpovědět
Profilova fotka
anka to já vím. znám to z těch amerických lovestories. :-D jen v čechách mi to prostě příjde divné. :-D :-D :-D jo a když jsem bráchovi řekla, že jako můj svědek bude mít proslov, tak mi odvětil, že si mám svědka hledat někde jinde. ]-( :-)
Odpovědět
No tak to vyhrál ženáč-spoelčník. Družba bude svobodný kamarád. Já budu svobodnou svědkyni a družičku. Jinak jedno dítě (6-ti letá neteř) bude sypat květiny z košíku a druhý dítě nevím nač použiji. jestli ponese prstýnky či vlečku,ale spíš ty prsteny.
Odpovědět
Tak moje svědkyně si asi na proslov netroufne.... Táta se vypovídá, tchán nevím,ten asi bude brečet a možná družička bude něco povídat.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?