Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
copa já, ale přitel řeší jak nádobí... sice nám bude raut dělat hospoda, ale přijde mi zbytečný, aby tam tahali nádobí, stačí když dovezou sklenice... kamarádka radila, že si máme nechat natisknout papírový tácky s našimi jmény... to mi přijde ujetý... a tohle by se mi docela líbilo ;-)
Odpovědět
ahoj zeny :-) predem blahopreji vsem za zarizene veci i terminy a i ke statnicim kamile :-) je to nejak moc stranek co jsem tak pochytila ohledne kvetin, uplne nadherny ma pani ve stanku na havelaku, vcera jsem si tam koupila jednu luxusni gerberu za 25kc :-N a celkove tam ma levny kvetiny a hlavne opravdu cerstvy! Jinak mam potvrzeny ze astma je v pohode, ze to mam jen nejaky silnejsi nachlazeni uf :-N Taky uz mam vymysleny jak by vypadaly saty kratky i dlouhy, jen dilema ktery :-D A taky jsem premyslela ze si na svatbu asi nevezmu ani kadernici
Odpovědět
To si myslím, že je zbytečný, to nikdo neocení, že jste měli talíře se jmény a je to zbytečná investice. Vůbec by nevadili ani papírové talířky, ty už se vyrábí taky v pěkných dekorech, ale říkala jsem si, že ty plastový jsou pevnější..Tím, že jsou ty talíře naše, tak to vůbec neřeším, jestli se nějakej rozbije - navíc ušetřím, když nebudu muset kupovat plastové:-)
Odpovědět
Avo- a to je jasný, o co jinýho by se měl chlap starat, než o jídlo a jak ho do sebe dostane:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no,Markys,takže syn vybral za tebe... ;-) :-D Avano,my na raut budeme mít jenom jednorázový.Je blbost pak to nádobí mýt.Takže kelímky i na pivo,talířky.Akorát asi teda příbory budou normální.pač bude grilovaný maso,což se těma umělýma nožíčkama fakt nedá.Ale třeba lžičky budou zase jednorázový.
Odpovědět
Dobré ráno,slečny....zdravím z psotele místo ze školy. Ráno jsem si brutálně rozbila čuňu v koupelně a teĎ ležím se zvrtnutým kotníkem a točící se hlavou. Děkuji za gratulaci k termínu :-D ,mám z něj radost. Teď zvažuju jestli si brát agentku, když jsem taková šikula :-D . Kamila: Gratuluji ke státnicím a upřímně závidím,protože mě čekají v lednu. To nádobí vypadá fakt suprově.
Odpovědět
loli, podle me je agentka zbytecna, akorat si nekoho vzit na den D, na koordinaci hostu atd., proste klasickou konferencierku - i kdyz je to svatba ;-)
Odpovědět
gepe_:kde si babo,já už si říkala co děláš že tu nejsi :-N :-N :-N
Odpovědět
Gepe: Jo,to si taky říkám. Ale kdo mi dá sesličky a výzdobu do zahrady na obřad? Budu potřebovat řidiče a auta a aby přijeli přesně na čas a tak. Možná,že si ji vezmu na svatební den.
Odpovědět
Profilova fotka
anka a už máte vybranou hudbu? kolik skladeb se vlastně na obřad vybírá?
Odpovědět
Loli, to by byla taky jeji starost. Ostatne co jsem pochytila jsi z Marketingu, tak snad znas nekoho schopnyho a organizacne hodne zdatnyho... :-)
Odpovědět
anka :-N zeno, v nedeli jsem byla polomrtva, vcera az do obeda u doktora a obihala co jsem potrebovala zaridit, odpo trosku domaci uklid po tydnu nevladnuti a vecer jsme sli na koncert do Reduty co jsme meli listky, ted mam bolehlav a je mi zase nejak mizerne =-) ale mozna to je tou troskou vina co jsem si vecer dala :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
pb, kamila, dík, jsem ráda, že jste mi potvrdily, to o čem jsem byla přesvědčená :-D příbory taky vezmem normální a nádobí jednorázovky... sklenice na pivo si ještě musím promyslet, , ale jak znám naše kamarády tak by pro ně nebyl problém aby pokud nechtějí pít z plastu, aby si každej dovezl svůj půlitr, beztak se to tak na všech našich akcích dělá... holky běžim do hasičárny, přítel ráno odjed do práce bez peněženky s dokladama, tak mu jí tam musim hodit...
Odpovědět
Profilova fotka
Loli,ty přípravy jsou to jediné,na čem se můžeš vyřádit.Svatba pak hrozně rychle uteče a když nebudeš mít tolik hostů,jak jsi říkala,tak to zvládneš levou zadní.Jen jak říkala gepe,rozhodně setřeba domluv s nějakou kamarádkou,která ti bude váš den organizovat a zajistí hladký průběh dne. Gepe,tě pic,no to je dost.Už jsem se bála,že se ti něco stalo. Anko a jak prádýlko vypadá?Normálně bílý?Nějaký zdobený?!Popiš.Jo a co budete mít na svatbení noc,když už jsme u toho.Sice jí některé neplánujete a nemusí být přímo po svatbě ale třeba nějak po nebo před,jako u Avany.Plánujete třeba i nějaký překvapení pro manžílky? :-D
Odpovědět
bre ranko holky tie nadoby su moc hezke....a taky by se mi libili nadoby s potiskem :) Kamilo gratuluji k statnicim.... Loli to co si delala :-D
Odpovědět
pb, si hodna :-N cmuuq ale jen na tvar :-N
Odpovědět
Jinak vcera sme se zhodli ze asi bude jen to jedno jidlo a potom raut ( sucasti rautu je i hovedzi gulas ) takze asi ho budeme podavat kolem 1 zalezi od zabavy :)
Odpovědět
niccky to je rozumny, taky budeme mit gulas v ramci rautu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
;-) avano,přesně.Když budou chtít,at si vezmou svoje půllitry,když ne,tak jedině z kelímku.A talířky budeme mít ty plastový.jsou i mističky,takže třeba na gulášek... :-)
Odpovědět
markys.vybírají se dvě na pochod to znamená ná příchod a odchod a dvě u obřadu,no včera jsem dostala cd a do týdne ho mám vrátit a vybrat si hudbu :-N :-N no to jsem zvědavá co vyberem gepe:tak se brzo uzdrav,taky jsme si včera daly vínko :-) avano.určitě plastové ,a nemáš nic na úklid,vše hodíš do pytle a je to,tak by si musela ještě umývat nádobí :-) porodnibabka:no prádlo je bílé a zdobené vyšivkou,koupila jsem si ho v tesku,mají tam pěkný výběr,kalhotky stály 100kč a podprda 200kč,takže nic drahého :-D :-D :-D ale pěkného
Odpovědět
anka, me prijde ze to ted koli kde koho =-) dekuju, jdu si dat panadol :-N ava, taky bych se primlouvala za plast, z nej ti ani papir neodpadne, u papirovych obcas prodres priborem apod. takze hodne pytlu na plasty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Anka,hm....pěkné... Gepe,rozhodně jen na tvář,abych od tebe ještě nechytla tu rýmu :-D Niccky,to je nejlepší varianta a uvidíš jak bodne.Mám zkušenost,že když dáš gulášek moc brzo,tak ho lidi nechtěj. :-| No,já si hudbu na obřad představuju tak,že na jednu písničku nastoupí ženich na druhou já,pak na proslov,na prstýnky a na gratulace a odchod :-N Tak mě snad pani matrikářka nekopne do zadku. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
loli, cos prosim tě vyváděla :-) hlavně se před tou svatbou nezabij 8-) já bych při vaší nákladné a reprezentativní svatbě do koordinátorky určitě šla, dobrá koordinátorka ušetří starosti a myslím, že i peníze, bude mít kontakty na ověřené dodavatele a když si něco vymyslíš, tak nebudeš muset složitě shánět gepe, tak dobře, že to není nic vážného, hezky se vylež a odpočívej kamila, to plastové nádobí vypadá super niccky, určitě dobrá změna, myslím, že dvě večeře by byly moc, takto to bude perfektní
Odpovědět
Pouštěla sem sestře, která mi jde za svědkyni písničku, na kterou budu nastupovat a brečela jen u toho, to ji chci vidět na svatbě:-)
Odpovědět
hailli dekuju :-) pb, lepsi nez polibit pr*** ne? ;-) kamila :-D pekna fotka http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
porodnibabka.tak bych to chtěla i já,takže to budu muset taky z paní na matrice pořešit :-) holky jdu zanést babičce oběd za pul hodky budu spátky :-) dneska mám fofr,ještě až děti příjdou ze školy tak jdem všichni kolem16.00 na hřbitov,tak už to tam bude pěkně svítit :-) :-)
Odpovědět
Loli - kdyz si taka sikulka a mas dost znamych tak si myslim ze svatebni agentka ti je nanic, mozna jak tu uz nekdo psal nejaka koordinatorka na velky D ti bude stacit ;-)
Odpovědět
Dekuji holky za napady s tym rautem.............. najprv sme chceli davat okrem vecer este dalsie 3 jedla ale ten raut je predsa len lepsi, a tom so ho od zaciatku nechtela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no já právě řeším dilema, že když nás všeho všudy bude 15, tak jestli příchod nestihnem na jednu písničku. :-D abych potom na chodbě dlouho nečekala, až dohraje předchozí píseň. =-) loli já bych taky určitě šla do koordinátorky. budeš pak ve svatební den víc v klidu, když budeš vědět, že na to dohlíží někdo povolaný. ;-)
Odpovědět
Niccky: Muž se ráno sprchoval a on se sprchuje tak,že i předsíň je potom mokrá. A já jsem tam nakráčela potom rozespalá a už to jelo. Kolenem o vanu,loktem o pračku a hlavou o skřň,navíc ten kotník no. Gepe: Jo,schopnejch lidí bych pár našla,ale nechci si tahat na takhle osobní akci ,kolegy z práce. Takže možná ,že si ji teda přece jen vezmu, ale asi jen na ten jeden den.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?