Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
markys, určitě zbydou ;-) kdyby ses vdávala v červnu, tak bych se bála, ale v únoru určitě budou :-) no a vezmi si, že bys natrefila ještě na třetí :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to bych potom už asi musela kostkou nebo korunou. možná to tak i nakonec dopadne. na fotkách vidím, že mi víc pasují ty úplně první. navíc se nejvíc přibližují mým představám jednoduchých šatů. ale když jsem vlezla do těch načančaných, tak jsem si připadala víc jako nevěsta. takové princeznovské šaty už na sebe asi v životě nevezmu. kdežto ty první jsou takový typ plesových. prostě nevím. už z toho budu mít noční můry. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
chybí mi tam slovo "házet kostkou ..." :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to chápu :-D já až se budu rozhodovat, který si necham ušít, tak to taky bude sranda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak mě napadá, že by to mohla být dobrá záminka pro přítele kvůli termínu svatby. :-D že musíš nejmíň půl roku dopředu vědět termín svatby, protože ušití svatebních šatů není jen tak. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to je fakt :-D já počkam do toho prosince, do plánování dovolených a pak se uvidí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no a nebo můžeš přitelovi pod stromeček jako dárek dát termín svatby. :-D to dnes všichni ještě spí? |-|
Odpovědět
Profilova fotka
no já taky koukam, že tu nikdo není... já jsem v práci, takže klasika ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no a já jsem na mateřské, takže taky klasika. :-D ani gepe tady není. ta už měla absenci i včera, že? :-D =-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já nespím, ale dalo mi to fušku vás zase dočíst :-) loli, gratuluju k termínu, ledeburská zahrada je úžasná a hotel teda snad taky bude to co si představujete, když se ti hned od začátku líbil, jen hlavně aby vás tam nerušil ten provoz z chotkových sadů, to mě na hoffmeistru nejvíc odrazuje
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, měla, já si říkala, kde asi je...
Odpovědět
Profilova fotka
Loli,gratuluju k potvrzení ermínu.Pro tebe doporučuju fotografku Lucku Peškovou Kulichovou a jako kameramana Leoše Brabce.Na Youtube má hodně videí. ;-) Markys,jdu ty tvoje šatky okouknout. Amade,balonky supr.Možná i nějakej vlizelín třeba okolo sloupků.Koberec tam bude a třeba nějakou kytičku na stůl oddávajícího a konec.Aby to nebylo moc. ;-) Avano,tak v prosinci to fakt normálně oznam,jako samozřejmost.Neptej se ho,jestli si tě teda chce vzít.Ber to jako samozřejmost,že ani s ničím jiným nepočítáš. 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Dobré ráno holky, tak už mám po státnicích a už se zase můžu věnovat plánování svatby:-) máme zamluvený termín na matrice. A přítelovo rodiče mile překvapili, když se nás zeptali, jestli chceme jako svatební dar peníze nebo zaplatit dovolenou. Taky jsme s jednou z mých maminek plánovali, co vlastně upečeme a jestli budeme chtít dělat nějaké tradice. Hrozně se mi líbilo čepečení.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky..ja jsem v praci, ale zakazali nam net, tak musim pres mobil a.to je des:-( Ja taky premyslim o satech a dospela jsem k nazoru, ze budu muset mit uplne nejjednodussi bez obruci a tak, jinak se na tech schudcich na lodi zabiju:-D Takze se asi zase vracim k tem prvnim, co mam v albu...
Odpovědět
Profilova fotka
no to je rychlost, jak se to rozjelo :-D pb, já s tim taky počítám, a on to ví, proto ho netlačim k tomu, aby přede mnou klečel :-D kamila, já už si říkala, že jsem tě tu dlouho neviděla ;-) gratuluju ke státnicím!
Odpovědět
Profilova fotka
amad a už sis byla nějaké šaty zkoušet? abys nakonec nedopadla jako já. taky jsem chtěla jednoduché a bez obruče a teď se rozhoduju nad načančanýma. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
amade, nám kdyby zakázali internet, tak mi tu asi hrábne :-S ty první co máš v albu jsou krásný! markys, ty druhý co má na sobě tvoje skorošvagrová jsou super
Odpovědět
Profilova fotka
avano taky jsem ji to říkala, že se klidně může vdávat, že na rozdíl ode mě má šaty už vybrané. :-D navíc švagrová je taková vychrtlina :-D, že na ní člověk hodí kus záclony a vypadá v tom úžasně. ;-)
Odpovědět
ahoj holky,já nespím já vařím :-D :-D tak jsem si dneska koupila spodní prádlo na svatbu,padne mi skvělé,ještě to musím vyzkoušet ze šatama jak ta podprsenka tam bude vypadat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
markys, aspoň bude vědět, do čeho jde :-D jo to je ono, kdž má člověk 170 cm a váží 50 kg, tak se vybírá hned lepší...
Odpovědět
Byla jsem na sebe přísná a jen po očku jsem vás sledovala:-) Děkuji za gratulaci, jsem ráda, že už to mám hotové. Amade - ty první šaty se mi moc líbí a myslím, že ti budou moc slušet, hodí se mi k tobě.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj anka, no ty jsi pilná jako včelička. :-D ty už máš na svatbu vše, že?
Odpovědět
Profilova fotka
Markys: nebyla. Rekla jsem si ze je cas. No ja bez obruce chci z ciste praktickych duvodu..ty schdky jsou tam male a dost strme a pres obruc bych je ani nevidela a.zritila bych se:-D Avano: me uz taky hrabat zacina:-( Kamila: taky gratuluji;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Markys,jsem pro ty jednoduché.Víc ti sluší. ;-) Švagrové sluší ty druhé.Je opravdu hubenoučká. Amade,chce to vyzkoušet a uvidíš. ;-) Kamilo,gratuluju k zamluvení termínu a hlavně ke státnicím. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kami, prosim tě, vy budete mít jídlo taky venku??? budete to dávat normálně na nádobí, nebo koupíte tácky??? anka, ty jo, kdes koupila prádlo takhle poránu??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky se přidávám ke gratulacím kamilo. :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kamila, taky velká gratulace ke státnicím a teď šup šup zase mezi nás a plánovat 8-)
Odpovědět
markys:jo já už mám vše :-D :-D no ještě musím něco do účesu.No ale tet budou na řadě ti mojí chlapy :-D :-D kamilo.taky ti gratulují :-) :-) amadeuska:a s čeho ti hrabe :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pb děkuji za názor. asi to nakonec opravdu vyhrají ty jednoduché. navíc v těch jednodušších se mě můj syn bude míň bát. minule jak jsem si je byla zkoušet, tak strašně vřískal, když mě v nich viděl. :-D no to bude ještě asi moc zajímavá svatba. :-D
Odpovědět
Jee holky děkuji, byl to fakt děs, teď už mě čekají jen samé hezké věci - svatba:-) Ava - i jídlo bude venku, bude jen raut, ale budou k němu bílé porcelánové talíře. Máme vlastní vinárnu, takže s nádobím, příborama a se sklem to řešit nemusím, toho máme spoustu, takže to jen přesunu na místo svatby. Přemýšlela jsem o těch plastových táckách, ale když máme talířů mraky, tak je využiju. Ale koukala jsem na docela sváteční plastové nádobí tady: http://www.mojeparty.cz/index.asp?men... http://www.mojeparty.cz/index.asp?men...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?