Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Tak to je trošku problém,ale tak třeba o trošku menší podpatek by jsi s pomocí ustála ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
TAk to jsem ráda, že ty jmenovky nejsou potřeba...já totiž hostinu dělat nebudu.....jsme mladý pár a rozhodli jsme se, že uděláme jenom opikačku pro ty uplně nejbližší a nebudem vykrmovat nejširší rodinu, se kterou se stejně nesnesem.....Takže tak :-) JInak šaty už mám vybrané, ale otázka je, jestli má cenu si je kupovat už teď, když může být potom příští rok ještě na výběr z jiných modelů.....a boty..... :-) asi taky 10cm podpatek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
anka6: Všimla jsem si :) ale my nakonec jsme se museli ubrat k 23.7. z důvodu rodičů, kteří jsou před tímto datem plně pracovně vytíženi a chtěli bychom, aby si tu svatbu každý užil v klidu, ne v nervozitě z nedodělané práce apod. Já jsem z Dolního Benešova :)
Odpovědět
Ahoj holky, začnu asi šatama. Je jedno, jaké šaty budete mít. Je to každýho svatba, tak si vemte, jaký se vám líbí a hotovo. Bílá je samozřejmě hezčí než vínová atd..., ale ´jsou taky krásný, takže je to fakt fuk. Taky neumím chodit ve vysokých podpatkách, takže půjdu asi bosa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky nestraste, ja videla strasne hezky boty, maji 9 cm podpatek a chtel ajsem je objednat. ale ted premyslim jestli v nich vubec ujdu. :-D
Odpovědět
Chce to si je zkusit a projít se. Hlavně myslete na to, že nějaku tu hodinku v nich budete :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
barcaa: no prave, ale pani co je prodava je zdaleka, takze se mi nevyplati si je jet zkouset. uvidim treba objevim jeste nejake hezci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a hlavne, musim se pomerit s pritelem, nechci abych byla vyssi ve svatebni den, nez on. budu mit vycesane vlasy takze zase budu o kousek vetsi :-D
Odpovědět
picasso: já bych se ještě podívala jinde. Máš čas... ;-) No, je pravda, že pokud budeš mít vyčesané vlasy, tak zase budeš o kousek větší. Hlavně si kup pohodlný.
Odpovědět
Profilova fotka
barcaa: jj to mas pravdu hlavne pohodlny, ale zase hlavne aby byly hezky, nekdy je tezky skloubit obedve veci dohromady
Odpovědět
to určitě, ale tolik obchodů, že bych se nebála. Baťa má taky pěkný.
Odpovědět
Profilova fotka
jeee vidis, bata me ani nenapadl, hlavne ze jsem v nedeli prochazela snad vsechnu obuv, ale na nej jsem zapomela
Odpovědět
Článek se načítá
Určitě hlavně pohodlný. To záleží na tom, jestli jste na podpatcích zvyklé nebo ne. Já na nic skoro vůbec nechodím, takže jsem realista...navíc nemám extra vysokého ženicha...Ale holky, pokud podpatky normálně nosíte, tak je to v pohodě. Navíc existují různé silikonové vložky, které botu udělají pohodlnější. Jinak pokud uvidím nějaké hezké botky, tak je okamžitě kupuju, protože tady tak moc na výběr není.
Odpovědět
Profilova fotka
no holky, tak na výběr bot jsem zvědavá, já mám 165cm a přítel skoro 2 metry, takže bez podpatků by to asi nešlo, ale zas to musí být pohodlný, to je fakt, aby v tom člověk chvíli vydržel, já bych k šatům chtěla páskový, protože je plánuju v takovém antickém stylu, ale na oslavu už si je asi taky přezuju do balerínek, jo taky se celkem obávám, jelikož chceme mít vše na zahradě, tak že se budu zapichovat podpatkama do hlíny :-) bella, ty silikonové polštářky jsou fakt super, taky doporučuju, nevěřila jsem, že můžou tak pomoci, ale s nima jsem schopna protančit několik hodin na plese aniž by mě bolely nožky :-)
Odpovědět
hailiejade: od doby, co je používám, tak už nemám problém s odřeninama, fakt suprová věc a třeba v "krabičce první pomoci" pro nevěstu by neměly chybět ;-) .
Odpovědět
holky a ty polštářky, to se dá normálně sehnat? a kde? a jak se to jmenuje? :-N já mám totiž podpatky ráda, ale nemůžu je moc nosit, protože mě v nich strašně brzy bolí nohy... tak bych brala cokoliv, co by pomohlo... a ještě k diskuzi o barvách: máte pravdu, že bílá je tradiční, na druhou stranu ne každému bílá sluší a podle mě je lepší obléknout se do šatů, které člověku sluší, než se za každou cenu nutit do bílé... navíc bílá je barvou nevinnosti a smutku, což jsou věci, které dnešní nevěsty většinou už nemají :-D ne, uznávám, že bílá na nevěstách je hezká (i když bych netvrdila, že je lepší než ostatní barvy), ale občas není na škodu podívat se na pozadí všech těch tradic ;-)
Odpovědět
terinka: Já ty polštářky kupuju normálně v supermarketech. Myslím, že je mají i v DM a v prodejích s obuví, i na internetu. Dělá to Scholl nebo třeba Foot Works. Pošlu ti IP. Jinak s těmi tradicemi jsi to napsala moc hezky. Třeba já jsem hodně bledá a krémové šaty mi sluší víc a říkají to i ostatní. Tradice se boří a každý nosí, co chce, ale i tak mi přijde zvláštní, když se starší žena vdává poněkolikáté a má princeznovské, jasně bílé šaty. Ale proti gustu...
Odpovědět
bello, díky! Za IP i za uznání :-)
Odpovědět
terinka: nemáš zač ;-) . Já mám volníčko, takže ráda pomůžu s hledáním čehokoliv :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo, sto lidí - sto názorů, takže je fajn, že dnes už má člověk na výběr a každý se může zařídit podle svého, já teda musím říct, že se mi tu úžasně líbily šaty jedné nevěsty, byly bílé a měly pistáciově zelenou spodničku, byly nádherné, mě se taky většinou víc líbí kombinace s barvou, nebo krémové šaty, ale nakonec ty co mám vybrané, tak jsou čistě bílé, ale zas to nejsou ty klasické princeznovské
Odpovědět
hailiejade: vybrala jsi nádherné šaty, antický typ se mi moc líbí :-) . I prstýnky jste vybrali pěkné...
Odpovědět
Profilova fotka
hailliejade : my jsme na tom úplně stejně s tou výškou.....obyčejně podpatky nenosím, ale když jdem mezi lidi, tak bez nich ani ranu :-D já mám s dobrem 162 a přítel 198 :-D JInak holky ty polštářky jsem sehnala normálně v deichmanovi, když jsem si kupovala botičky se šteklíkem tak mi je paní ihned nabídla k tomu....nevím jestli to ještě praktikují, ale myslím že je budou mít i v jiných obchodech s obuví. Jinak holky tedka jsem si dala do galerie moje favoritky, a nevím, které si vybrat..... dvoje jsou s nádechem do stříbrna, jedny do růžova...tak které? Poraďte :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak zase v práci :-S Vůbec se mi nechtělo vstávat, ještě bych si dovču prodloužila. Nevěřila bych, že ty polštářky do bot jsou tak super. Mám je doma a ještě jsem je ani nerozbalila :-D Tak pro příště. haillie: Šaty sis vybrala fakt pěkný. vandaaasek: jdu se mrknout, abych mohla poradit. ;-)
Odpovědět
vandaaasek: tak se mi líbí č.1 (nejvíc), pak č.4 a 5.
Odpovědět
Profilova fotka
No já už mám botky dýl,kupovalal jsem je při jedné příležitosti a za supr cenu,jenže včera jsem si je obula,při příležitosti této diskuze a bla jsem v šoku.Tlačí mě :-( Takže jsem do nich hned šupla takový ten nazouvám na povolení,tak uvidim,co to udělá a když si chválíte polštářky,tak do nich taky jdu.Určitě se budou hodit.Podptky moc nemusim,ale na různý akce a do společnosti je nosím,takže jsem zvyklá,nic méně mě vždy začnou po chvíli bolet příška chodidel,takže tohle by mohlo pomoct.Díky za typ ;-) Se vstáváním mi to povidej,Barrco,já byla úplně grogy,ta bouřka v noci a ještě po víkendu,kdy chodim spát bůh ví kdy a vstávám dopoledne,to je pak šok.
Odpovědět
porodnibabka: U nás je ještě zataženo, takže to uspává. Se na to vyprdnu, fakt. Fakt tě botky tlačí? No, holka asi budeš muset koukat po jiných. Přece to neriskneš. Já ty polštářky taky nezkoušela, ale zkusím.
Odpovědět
Profilova fotka
Vandaaasku,mě se líbí ty první,ale na živo nic moc.Asi bych šla do těch růžových,pokud máš svatbu do růžova.Tenhle styl se mi moc líbí.Ty poslední ne,e.Tenhle model už je starší.Ale třeba se ti budou na živo líbit,tak proč ne.Tady u tebe je přesně vidět,jak jsou šatky na modelce vyretušovaný a všelijak chytře nasvícený a naživo na normálních fotkách bez úprav jsou zase jiný.Zkrátka se zaměř na jeden styl šatů a takový si pak vyzkoušej. Haili,ty šatky jsou dokonalý.Běž do nich.Supr výběr. Barru,uvidim,mně furt byly botky dobře,ted jsem si najednou zkusila a ejhle,problém.No,jsou krásný a určo se vytáhnou,toho se nebojim,nejsou zas tak moc menší,nechám v nich ty nazouváky do svatby,ale pak na zahradu na rautík večer chci nějaký pohodlný a třeba i balerínky.každopádně bez těch polštářků se neobejdu.Už jsem si jich všimla několikrát,ale furt jsem jim moc nevěřila.
Odpovědět
Ahojte, měla bych malý dotázek, nemáte někdo zkušenost s rezervováním termínu svatby v Brně na Staré radnici? Právě mi matrikářka oznámila, že si můžu termín na březen 2011 zarezervovat až v prosinci. Přijde mi to celkem narychlo, pak všechno během 3měsíců vyřídit a naplánovat... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
No,přímou zkušenost nemám,ale na rychlo to je a není.Za tři měcíce vše zvládneš bez problému,jsou tu i na toto téma různý diskuze.V březnu nebude problém sehnat restauračku nebo cokoliv,svatby většinou nejsou nebo jen minimálně.No a prosinec je pro lidi co maj termín v od jara do začátku podzima naprosto v poho,takže se ti to zdá,že je to na březen pozdě.Neboj,vše ale určo stihneš.Znám osobně dost lidi,co vše zařídili za 2 měsíce a vše bylo ok.Právě že nemuseli na nic čekat.
Odpovědět
Já si taky myslím, že je to v pohodě. Takhle to má spousta zámků a radnic a nevěsty stíhají. vendaaasek: ty první naživo opravdu nic moc, takový levný materiál. Z těch všech se mi asi líbí nejvíc ty růžovoučké, ale taky bych ještě hledala dál. Jinak holky, já se jdu dneska podívat k nám do salonů. Šaty už sice mám, ale chtěla bych okouknout, jaké mají závoje, doplňky, atd. Nemám stejně co dělat, tak se tam vypravím:-).
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?