Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
avano:no jo ty máš ty krátké šaty aby ses mohla pořádně vyválet :-N :-N :-N aby si pak neskončila v nějakém stanu :-D :-D :-D a pak tě nehledaly
Odpovědět
Profilova fotka
no anka, co si to o mě myslíš?? :-D :-D :-D :-D my budem mít manželský apartmán, přece se nebudu o svatbě válet někde ve stanu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D Ted jste mě zase pobavily,Anko a Avano :-D Po nás budou házet rýži,ta je snad taky na bohatsví a plodnost. :-) Loli,tak to udělejte v nějakým divadle.Už jsem tu taky jednu svtabu viděla a je to originál :-D
Odpovědět
niccky.tak já mám zajištěný sál,kde beru jejich jídlo,to znamená že předkrm,polévka a chod + připitek a pak můžu mít všechno svoje,a sál mě výjde na 280kč za hodinu.Takže budu mít alkohol a všechno ostatní svoje :-)
Odpovědět
avano:no jo ale ta kombinace alkoholu může udělat své :-N :-N :-N porodnibabka:tak se začíná při pondělku :-D :-D :-D
Odpovědět
PB: V divadle? JAko když jsem ta hééérečka,jo? :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
anka, nestraš!!! :-D :-D já se právě znám :-D pb, já mam takovou dobrou náladu, i když je venku hnusně :-D :-p
Odpovědět
avano.tak já dneska taky,to je tím že jsem byla na te matrice a pak mi ještě miláček volal a potěšil mě :-N :-N no mám doma ještě jednu láhev vína ,tak až ten muj příjde tak pustíme tu hudbu co si máme vybrat a dáme si vínko :-) no to bude den :-D :-D :-D a to jsem si říkala že budu cvičit :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Loli,přesně...navíc,to by šlo rezervovat jen pro vás.Všichni by na vás viděli,hudba by byla kvalitně ozvučená.Kulisy a výzdoba jakákoliv a když je manželův tatínek divadelní režisér,tak by to bylo i docela stylový.No a hostinu třeba někde ve foaie.Nevim,jak se to píše...omlouvám se.
Odpovědět
Profilova fotka
Loli a co někde na pražským hradě?Ty Ledeburky by byly naprosto luxusní.Krásný schody,luxusní prostředí.
Odpovědět
Profilova fotka
anka, ani nechtěj vědět, čim je způsobená ta moje dobrá nálada :-D :-D :-D já mam doma lahev bohemky, už dva měsíce a zatim nebyla příležitost jí otevřít... pb, to není špatnej nápad, akorát by museli zajistit kvalitní cateringovou službu, která zajistí všechno... stoly, ubrusy, nádobí, obsluhu a parádní raut...
Odpovědět
Profilova fotka
Už to tu psala i Amade,ale je to fakt nádhera,jukni... http://www.petrinsketerasy.cz/
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
http://www.nebozizek.cz/cz/svatby-fir... ještě toto.
Odpovědět
avano.ty jsi v práci nebo doma? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Avano,jestli jsi v práci,tak se složim pod stůl. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
anka, já jsem v práci 8-) proč??
Odpovědět
no já si říkám že by si už chlastala,nebo si měla přestávku a byla sis odskočit :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jsem v práci, a ani tu nenasávam, jsem tu autem :-D :-D ale ten zimní čas, člověk se ráno probudí, zjistí, že má ještě hodinu čas, přítel taky nemohl spát... :-D :-D :-D
Odpovědět
avano:no jo to byla jízda :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
anko tak to mas super s tou salou a jidlom :) usetri to strasne moc penazi ;-)
Odpovědět
V Ledeburkách bude obřad.... I když teda ještě nemám oddávájícího :-D . Už jsou zabraní. Zkusím jestli nás oddají z jiný Prahy. Ve středu jdu do Arie a uvidíme. Ale přišla bych o ten svatební průvod ;-( . JJ, Petřínské terasy jsou super,ale ubytko potřebuju.
Odpovědět
Profilova fotka
niccky, koukala jsem, že chceš ty "Vodní perly", u nás tomu říkají hydrogel... máš to odzkoušený??? já s tim nemam moc dobrý zkušenosti, kytky v tom moc nevydrží protože se nemůžou pořádně napít :-S radši to předem vyzkoušej, aby ti kytky na stolech nechcíply dřív, než dorazíte z obřadu :-( anka, to víš, to se jde do práce s radostí :-D :-D :-D
Odpovědět
niccky.to je fakt,já to právě tak chtěla abych to neměla tak finančně náročné,takže kolem 17.00hodin mi přivezou raut,takže se nemusím o nic starat. :-) a jinak vše budu mít svoje
Odpovědět
avano.tak to jo,no holky tak já dneska zatím končím,večer tu možná mrknu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
anka, měj se! :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Fakt?Takže Ledeburky už máš zamluvený??? ;-) Avano,fakt je ten hydrogel taková srajda?A mě se to tak líbilo.Třeba jako dekorace domu,víš?!
Odpovědět
avano dekuji za info, taky sem o tem slysela a vis co mne vcera napadlo ze co kdyby tam namisto kvitku mala svicny, jeste stale nevim jak ich dam na stul aby nahodou nesplanul ohen ..........co si myslis??
Odpovědět
pa anko ......no mas tu supr vymysleny :) jinak s tym hydrogelem nemam zadnu skusenost :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě je krásná restaurace Soho+,ale tam ubytko fakt ne,e-.Ale okolo Pražskáho hradu musí něco nobl být.
Odpovědět
Profilova fotka
no a nebo ty květy dej jen do vody... ségře když se ulomí květ, třeba od gerbery, tak ho dá do sklínky a květ plave na hladině a vypadá to pěkně... nebo jestli ten hydrogel máš, tak to vyzkoušej, kup si v květinářství jednu, dvě gerbery, můžeš i minigerbery, jsou levnější a zkus jak dlouho v tom vydrží... no já ten hydrogel zkoušela v létě. ségra (jinak moje ségra je florista) měla dělat výzdobu na svatbu a nevěsta chtěla růže do hydrogelu... ségra to zkusila a růže během několika hodin zvadla, takže růže ségra dala nejdřív do ampulek s vodou a pak to zasypala hydrogelem... některý kytky v tom šly, třeba chryzantémy a možná i ty gerbery, ale třeba karafiáty v tom taky nevydržely... PB, jako dekorace je to hezký, já ho pak měla doma, ale časem chytnou ty kuličky takovej zelenkavej nádech, jako řasy v rybníce... :-( svíčky jsou hezký, ale jak znam svoje kamarády, ti sjou schopní to tam podpálit, protože si s těma svíčkama budou hrát...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?