Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
porodnibabka:no já byla mezi prvníma,jedna holka vešla do špatných dveří tak jsem jí nechtěně předběhla :-D :-D :-D takže termín mám tak jak jsem psala 16.7.2011 ve 12 hodin :-) :-) :-) no dneska tam budou mít asi dost nevěst,každá bude chtít svuj termín.No a tet 18.11.budeme mít hotové prstýnky a pujdu nechat natisknout oznamení :-) :-) takže jsem zatím spokojená,nikdo nám do toho nekecá co víc si přát :-D :-D :-D
Odpovědět
Jééé,oni v tý Troje oddávájí jen v pátek ;-(
Odpovědět
loli:ty jsi hodně náročný člověk :-D :-D já jsem ráda že bydlím v malém a pěkném městě a že budou mojí hosté v dobré náladě a že se budem dobře bavit a to je pro mě na svatbě asi to nejduležitější.
Odpovědět
Profilova fotka
anka, gratuluju k termínu :-) už máš svý jistý :-D
Odpovědět
Anko gratuluji k terminu, tu budete mat aj pekne slecno :) Loli no ty si ale vymyselnik :-D :-D ono nekdy to nemusi byt az tak luxusni aby ste se vsetci spolu bavili.... A kukala si na zamek Jemniste tam to vypada moc krasny ale tam to stoji myslim nejak kolem pul mega :(
Odpovědět
avano.no jsem klidnější :-) můžu aspon dělat to menu a další věci,takže tak pěkně postupně a jak je to u tebe ,nějaká změna :-)
Odpovědět
niccky.no doufám že nám počasí výjde :-) protože jak vidíš tak počasí se u nás zbláznilo :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
anka, změna žádná :-) jen jsem se rozhodla, že nebudu čekat až mě požádá o ruku, ani ho do toho tlačit, prostě budem plánovat svatbu a hotovo. nic jinýho než že se vdam bez požádání o ruku se mi stát nemůže :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
anka, jaký je u vás počasí??? u nás už dva dny mlha, a asi pět stupňů ]-( takže naprosto odpovídá této roční době... i když psali, že na východě republiky je nádherně...
Odpovědět
avano.takže už máš nějaký termín,kdy to asi uděláte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
anka, v létě :-D no a pokud to nestihnem tak holt až 2012 :-S :-S což doufam, že nee :-p
Odpovědět
Avano:tak honem nějaký termín vymyslí a začni dělat oznamení :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ava, tak u nás tedy čt-ne bylo naprosto nádherně, sluníčko 16 stupňů, dneska je zataženo, ale mělo by být taky docela teplo anka, gratuluju k rezervaci termínu, hlavně že to máte přesně podle představ, super, že už máte takhle hezky všechno pořešeno loli, neoddávají v sobotu ani za příplatek? niccky, psala jsem ti tu ohledně toho sv.veletrhu, tak nevím jestli sis to přečetla, nekoná se to v březnu, ale v únoru, myslím, žes tu psala pak o březnu, tak abys nepřijela pozdě :-) http://www.diplomathotel.cz/cz/svateb...
Odpovědět
avano presne tak nac cekat na pozadani, sup do toho....my sme to tiez nejako preskocili zijeme uz spolu zopar let tak proc cekat. Termin budes vybirat sama nebo s pritelem?
Odpovědět
Profilova fotka
anka, kdyby to bylo tak jednoduchý... :-( ale musim říct, že jak už mam všechno rozmyšlený, tak si myslim, že jsem schopná svatbu vyšvihnout za 2 měsíce :-D :-D
Odpovědět
hailli:no já jsem dost akční :-D :-D :-D avano:no u nás bylo přes výkend krásně,tet už trochu fouká vítr,jo nemáš doma nějaké vzorky svatebního oznamení,že by si to jen tak nechala na stole a že by sis napsala na papír nějaké termíny a nechala mu to na očích :-D :-D
Odpovědět
Anka: Já vím,že jsem.....Ale vzhledem k našemu postavení je repre svatba přímo nutností. Navíc pohádkový život má začít pohádkovou svatbou,ne :-D :-D :-D ?
Odpovědět
A mimochodem, gratuluji k termínu. Hailie :Ani za milion ne ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Avano,to je pravda. Tak Anko,to je supr ;-) Předbíhačko :-D :-D kdo chodí do špatných dveří,sám sobě škodí :-D Loli a co Mcely,Liblice...Štiřín.
Odpovědět
Profilova fotka
niccky, anka, termín budem vybírat spolu, hlavně kvůli dovoleným... průšvih je, že přítel musí 1.1. nahlásit dovolený na celej rok a už s tim nejde hnout :-| a hlavně to léto je u nich problém... no takže pokud to nedáme dohromady do 1. ledna, tak to bude krapet problém... loli, neber to špatně, ale ty jsi nějaká modelka nebo herečka?? nebo je to repre ze strany přítele??? je to čistě ze zvědavosti ;-)
Odpovědět
PB: Já ci Prahuuuuu. Jinak mám teda pár míst mimo: Štiřín, Bon Repos, Trnová a Sen. Ale stejně ci Prahu
Odpovědět
Profilova fotka
anko taky gratuluji k termínu. my to taky máme na 12 hodin. :-) ;-) a už dokonce máme zamluvenou hospodu a raut. :-D
Odpovědět
haile diki za info, ja by tam prijela v breznu a cekala na ....... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,koukám na svoje počítadlo a už "jen 206" dní...Až to bude pod 200,tak to bude paráda :-p :-D
Odpovědět
porodnibabka.tak tak :-D :-D :-D loli:no já si myslím že bohatsví ti nedá záruku na dobrý život,víš já jsem z moravy a tady jsou lidi jiní a vaše svatba to bude spíš o etyketě a luxusu,neberu ti to ,pokud na to máte tak si to tak udělejte :-) ale jak už jsem psala já budu ráda když se budeme dobře bavit a jak se u nás na moravě říká PAŘIT :-N :-N :-N AVANO.takže na stůl dej všechno co se týká svatby at je stůl uplně plný a kalendář no prostě všechno :-N :-N :-N
Odpovědět
loli aj mne zaujima proc repre svatba....taky len zvedavost :-D :-D - typicke zeny chcu vediet vsetko...
Odpovědět
markys.díky,no 12 hodin je to takové pěkné.Sál mám taky zajištěný a jídlo taky,no a potom ještě pujdu mrknout na raut :-) tak vidíš taky už toho máš dost :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no teď už jen ty šaty. netušila jsem, že to bude takové dilema. :-D i když na matrice ještě nemám podané paíry, ale paní mi říkala, že s tím můžu na pevno počítat.
Odpovědět
Profilova fotka
anka, tak na tom stole by stál akorát můj notebook otevřenej na beremese, leták místa, kde to budem mít a pokud to klapne, tak boty... nic víc nemam :-D :-D
Odpovědět
Avano: Modelka určitě ne, Héééérečka možná,ale herečka vůbec. Ještě před pár dny jsem byla manažerka marketingu v dost velké společnosti.Muž je majitel firmy. Tchýně je na ministerstvu spravedlnosti,tchán je divadelní režisér. Moje maminka je profesorka,táta inženýr..... V podstatě vybraná společnost se tam sejde,právníci,obchodníci,umělci atd.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?