Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
frido, s rodinama je kříž :-( nám do toho teda zatím nikdo nekecá, protože nikdo zatím nebere to plánování moc vážně a část rodiny to neví, ale bojím se, že to ještě přijde... naši už začali rýpat, že proč chceme na svatbě tolik lidí, jestli by nebylo lepší dát peníze na svatební cestu.. ]-( ale jinak vcelku ok, i když mamka má občas ještě ty svoje poznámky :-x
Odpovědět
anka to mate krasne veselo :-N to ja se pobavila vcera, kdyz jsem telefonovala s moji mamou a oznamila ji, ze se sestrenkou jsme se shodli, ze pro damy v jejim veku bude jako zabava na svatbe nachystany vysivani :-D frido, vykasli se na rodiny a tes se s drahym, je to hlavne o vas a pro vas :-) jinak dneska jsme byli na obede u mych budoucich rodicu - jeho, a mam tri burdy se svatecnima a spolecenskyma satama a nasla jsem tam primo dve sukne, ktery jsou presne to co bych brala na spodek kratkych satu x-) s jeho mamcou jsme spolu mluvily jestli dlouhy nebo kratky a rikala mi, ze po prvni svatbe kdysi saty prodala, ale po druhy je jeste mela tak 4x na sobe a pak si je vzala nejaka pribuzna. Rekla jsem ji ze prave nechci dortikovy apod., chtela jsem balonkovej spodek a ona neni vubec proti. Takze se ve vysledku musim rozhodnout sama :-) nacez drahy se zacal smat ze to bude pro me asi to nejhorsi a nejdelsi co se tyka svatby :-D
Odpovědět
tak ja sem zatim super, mne do toho nikto nekeca, mamca se spyta sem tam jak sme na tom co mame a jak?? Z draheho strany maminka je taky super, tej povedal uz prvy den ze my si to vsechno zaobstarame takze sem zatim ok ......dufam ze se to nezmeni kdyz uz bude blizsie k datumu svatby :D:D frido - koho budete mat kameramana??
Odpovědět
niccky, tak to u nas taky ne :-) jen jsme jednomu z brachu pritele dneska rekli, ze na Okor muze klidne dojet na kole ve svatebni den, a tam si dat sprchu a prevliknout se :-D je totiz zarytej cyklista pres sezonu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak nam sa do toho zo zaciatku miesali vsetci :-( moju maminku som zarazila hned na zaciatku, tak uz je to celkom ok a z priatelovej strany to chceli rodicia vsetko zaplatit, lenze jeho mamka to chapala tak ze ked to zaplati, tak to aj cele naplanuje podla seba... :-N tak som jej vysvetlila, ze je to od nej mile a velmi si to vazim, ale ze si to chcem cele naplanovat sama a aj to nejako s priatelom zvladneme zaplatit...a odvtedy mame pokoj 8-) inak dnes sme sa boli pozriet na Chvalsky zamok a asi to bude nakoniec tam. Je to zamok, takze priatel bol spokojny a je tam obradna sien, v ktorej je obrad zadarmo, resp. za matricne poplatky, takze asi ideme do toho :-)
Odpovědět
Ahoj holky zrovna jsem se vrátila z globusu,byly jsme s mamčou utrácet,spíš utracela ona :-D :-D :-D v sobotu odjíždí za segrou do španělska na dva měsíce tak kupovala něco dětem na vánoce když tu nebude, gepe.no u nás je dost veselo :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
hoj holky, tak náročnej prodlouženej víkend je za mnou :-) niccky, jenom upozorňuju, že ten veletrh v Diplomatu je v ÚNORU, ne v březnu :-) tak jen abyses tam nevypravila pozdě gepe, s okoří jste rozhodně neprohloupili, vůbec nevadí, že jste nehledali dlouho, když narazíš hned na začátku na super místo, tak buď jenom ráda :-) co já bych za to dala teri, s tím výběrem místa tě naprosto chápu, jsme na tom stejně, zkus se mrknout na dzban.cz, nevim jak to tam je s možností přinést si nějaké věci svoje, my jsme se ptali jen na dort a koláčky a to bylo v pohodě, jinak to mohlo odpovídat vašim požadavkům, taky to máme nakonec v užším výběru loli, tak z těch tří posledních možností cos tu psala, tak mě se líbí jenom ten hotel na zámečku, a to teda hoooodně moc :-), hoffmeister mi nesedí už vzhledem k poloze, zahrada mi přijde taková prťavoučká a mě osobně nesedí styl jejich celkový, když jsme tam byli na prohlídce, no a tophotel mi přijde jako hrozně komunistický :-) zahradu mají sice moc hezkou, ale interiér hotelu za mě eee, pokud chcete opravdu reprezentativní svatbu zkus se případně tedy mrknout i na crowneplaza.cz (bývalý international v dejvicích), případně na crownw plaza prague castle na strahově (cpcastle.cz), případně na mandarin oriental (mandarinoriental.com/prague), ale tam si nejsem jistá zahradou, tam jsem se na prohlídku nedostala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
loli a co tak strelecky ostrov? restauracia uzasna, vyhlad nadherny na rieku, zahrada je tam tiez. keby sme nemali obmedzene financie, urcite by som chcela svadbu tam ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak už jsem zpátky z objíždění hřbitovů... samozřejmě do nás babička s tchýní začly rejpat, že si máme pořídit dítě aby si měly s čim hrát... no tak to určitě!!! kdyby aspoň začly rejpat ze svatbou, ale to je nezajímá, chtějí děti...
Odpovědět
avano a nechceš půjčit :-D :-D :-D no my jdeme všichni na hřbitov v úterý :-)
Odpovědět
holky tak mě vyhodili od počitače,tak zatím :-) zítra odpoledne :-) ráno jdu na matriku a mrknu po obchodech .no jo jdem koukat na film
Odpovědět
Profilova fotka
anka, díky za nabídku, zvážim jí :-D :-D :-D no prostě švagr má dva prcky, ale bydlí v praze, což je poměrně daleko... já bych jim vlastní dítě ani nepůjčila, tchýně je schopná vjet s kočárkem do křižovatky bez rozhlídnutí, nebo nejdřív strčí kočárek do silnice a pak kouká jestli něco nejede (to fakt udělala), takže ani náhodou... moje děti nebudou pro pobavení babiček...
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj....tak my jsme dnes taky vyrazili na Olšany. Hodinová procházka v tý kládě. Svojí malinký družičce jsem musela slíbit 7-patrový dort a šatičky až na zem :-D . Hailie: Mně se strašně líbí ten Hoffík,ale Na Zámečku je taky krásný místo. Top Hotel pro mě taky nic moc,ale zahrada vypadá hezky. Musím najít nějakou větší pecku ne Havla :-D a pořád nevím. Jinak Letenský zámeček je fajn,ale bez ubytování.
Odpovědět
haillie, mrknu na to, dík za tip ;-) foxik, my jsme měli Chvalský zámek taky ve výběru, je to tam moc hezký, akorát mně trošku vadilo, že je to ve druhém patře (i když s výtahem) a s vratkými schody :-N
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý ránko :-D je tu někdo???
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno. tak jsme včera večer dorazili z prázdnin a teď mám konečně více času posedět u PC. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý ráno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
koukam, poránu známý tváře :-D holky, kdybyste věděly, jak se mi po těch 4 dnech nechtělo do práce...
Odpovědět
Profilova fotka
já bych si to s tebou avano klidně vyměnila. teda alespoň na jeden den. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ava, mě se taky nechtělo a to chodim jen na půl dne :-), ale ty čtyři dny byly u nás dost náročný, tak bych spíš potřebovala odpočinek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
markys, u mě je to hlavně tim, že mě tahle práce nebaví :-S ale poohlížim se po jiný, kterou budu mít nastálo, abych mohla tak za 3 roky s klidným svědomým na mateřskou ;-) ale při mateřský bych chtěla částečně pracovat, pokud to půjde...
Odpovědět
Profilova fotka
no já si nedovedu představit, že bych při malém měla ještě pracovat. babičky máme daleko, navíc tady skoro nikoho neznám a přítel dělá od rána až do 18h, takže já jsem po tom dnu zcela K.O. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to chápu... můj přítel slouží 24 h a pak je dva dny doma, takže u nás by se to zvládnout dalo celkem bez problémů, aspoň teda doufám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no nevím, nevím. mě příjdou všichni chlapi stejní. jakmilé mimčo začne brečet, nebo je fňukat, tak to je hned. "vem si ho, já ho nechci. já nevím, co s ním. " :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já doufam, že to přítel zvládne... říkal, že by klidně byl i na mateřský... no pokud budu za tři roky vydělávat víc, tak mu nic jinýho nezbyde.. naši kamarádi to taky tak plánujou, protože kamarádka vydělává 3x víc než její manžel, tak holt bude doma on...
Odpovědět
Profilova fotka
tak to by u nás neprošlo. :-) a už to máš jisté, že vás bude oddávat tvůj taťka?
Odpovědět
Profilova fotka
ještě nevim, jak dopadla včerejší jednání kdo vlastně bude starosta:-S no každopádně i kdyby to nebyl táta, tak si z těch tří oddávajících snad vyberu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo co ty tvoje šaty?? pořád se rozhoduješ, který??
Odpovědět
Profilova fotka
tak to máš dobré, že si můžeš vybrat.
Odpovědět
Profilova fotka
to jejedna z mála výhod malýho města, kde se všichni znají :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?