Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
niccky, tak to napodobne :-D ale i tak bych asi nechtela mit nic pro me kycovityho, preslazenyho, apod. drahy odjel do kina se svedkem na jakou akcni komedii, ja zustala doma s tim, ze bych radsi videla neco odusevnejelsiho, ze jak koukame na stargate - tak to mi staci :-D ankaaaa!!! buchta se chladi v lednicce! sice se mi lednicka trosku diky tomu rozmrazuje, ale pustila jsem ventilator, tak to tak strasny neni, vypada luxusne i kdyz moje pudingovy pruhy jsou ka od cloveka s parkinsonem, ale uz to nase vylizavani zbytku smetany z misy dalo velky prislib na celkove urcite vybornou chut komplexu! :-D jsem na ni strasne zvedava x-)
Odpovědět
Profilova fotka
já chtěla původně taky upéct koláč, ale nakonec jsem se na to vykašlala, protože zítra jedem zase na nějakou návštěvu a na hřbitovy (blleeee, přesně tohle nesnášim) a zbytečně bysme to zase vyhodili... prádlo zabírá už celej gauč a já se válim v posteli..
Odpovědět
avano: no ty podpatky musíme zvládnout! A ke krátkým šatům to určitě chce vyšší a krásný boty:-). No jinak jsme se domluvili, že prstýnky si koupíme asi už v prosinci:-).
Odpovědět
tak jasne ze nic kycovite ale bolo by to jednoduchsi se rozhodovat co chces kdybych tych penezek bylo vic :-D ja sem taky sama protoze drahy pracuje do 23:00 a musim it po neho takze spat nemuzu ist ale asi si dam zumbu mam nejake video tak se tesim Potom posli fotku buchty a daj vedet ci chutnalo??
Odpovědět
Profilova fotka
bella, já nám věřim! :-D :-D tak pokud už máte vybráno, tak proč čekat, že jo???
Odpovědět
ava, klido se valej, ja to mam v planu za chvilku, a to jsem jeste na drahyho notasu, jelikoz na stolaku se mi byt nechce, jeste tady jeden nejakej notebook a muj trosku chrci vetracek.. my totiz mame pracovnu z polovinu jako takovej mensi it lab :-D a pradlo mam v loznici v kosi, ale prat budu az zitra :-p :-D bella, obe ty podpatky zvladnete v pohode ;-) niccky, no jasne, v tom jsem za to, krasne se o tom premysli ;-) :-D ok, nafotim :-) no recept od Anci predtim na dortika za studena mel ooobrovskej uspech, ale foto nemam :-( priste :-D
Odpovědět
Jinak ten Hotel Aria, to je nádhera, koukala jsem na něj dřív v designovým časopise a loli by to tam měla krásný. Pokud mají neomezenej rozpočet, tak by to bylo super:-). Já nám taky věřím:-D. Jsou tak krásný, že to prostě zvládneme. Jen ten pán by se moh ozvat s těma mírama, protože já nevím, jestli 38 nebo 39, vždycky jsem byla na hraně... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, to mi připomíná náš obývák, z půlky místnosti je pracovna, kde je stolní počítáč, můj noťas, dvě tiskárny... :-D :-D
Odpovědět
A mám radost, tchýně nám dneska pochválila prstýnky, byla z nich nadšená:-).
Odpovědět
bella, tak co se tyka Arie a loli, to souhlas :-) ava, tak koukam ze to moc dobre znas :-D tohle je proste neuklizetelny misto, dneska jsem zkonstatovala i ze pracovna nema smysl uklizet, tak jsem jen vyluxovala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky:-) Já teda mít neomezený rozpočet, tak jdu do Petřínských teras...tam je to teda sen:-) My byli dneska na chatě posekat trávu a pak ulovili 2 kešky a ve městě byla nějaká sláva nebo co, tak jsme nakoupili uzené a jiné dobré sýry a med a drahý mi chtěl koupit perníkové srdíčko nebo balónek se srdíčky, ale nechtěla jsem ani jedno...zbytečné utrácení:-D Ale byl to fajn den:-)
Odpovědět
Profilova fotka
bella, budu se opakovat, tchýni závidim... ta moje se ňák otrkala a začíná nám plánovat víkendy... zítra vymyslela návštěvu u příbuzných a hřbitovy a na další víkend pořádá "slavnostní oběd" pro přátele... ani se nezeptala jestli můžem a rovnou nás započítala do seznamu... naštěstí jdu v příští neděli do práce, tak se tomu vyhnu... ale proč to píšu... mám obavy, že pokud bysme se někde zmínili, že plánujeme svatbu, tak se začne angažovat a vrtat v mých věcech... gepe, to já ani neluxovala, to udělá v pondělí přítel :-D
Odpovědět
Článek se načítá
amad, tak super :-) bella, mas fajn tchyni asi jako ja, apropo zitra jdeme na obed, tak nebudu kuchtit :-N ava, tak to ten muj si tak maximalne vyluxuje pocitace a ntb ]-( :-D
Odpovědět
a ja myslela ze jenom ja mam doma bordel :-D :-D
Odpovědět
niccky, tak jsi myslela spatne ;-) ja tomu rikavam, ze je aspon videt, ze tady nekdo bydli a je zabydleno ;-) :-D
Odpovědět
Jj,holky, v Arii je to nádhera,ale ještě uvidíme....Je spousta takhle krásných míst. Chtěla jsem se zeptat, dva měsíce před námi budou mít svatbu známí a jsme pozvaní, ale na tu naši je teda netoužím zvát. Je to hodně hloupý?
Odpovědět
Profilova fotka
k tym Petrinskym terasam - ja som tam bola toto leto na svadbe priatelovej sesternici a asi za 50 hosti dali 66000, takze to neni take zle....ale jedlo mi vobec nechutilo a vyzdobu mali tiez taku nijaku.... len neviem ci to nebola nejaka cena po znamosti, lebo viem, ze rodicia jej manzela tam chodia pravidelne.... niccky my sme uz lisnici zavrhli, priatelovi sa tam nepacilo a zacala som hladat hlavne nieco v Prahe alebo blizsie k nam, takze praha vychod :-). zatial mame predbezne zamluvene certousy
Odpovědět
A hlavně tam není ubytko...ale díky,výhled krásnej.
Odpovědět
ahoj holky, tak jsme se před chvílí vrátili, rozhodla jsem se, že chci na vánoce ten boxovací pytel, abych tu svou energii a vztek vybíjela na pytli:-D Ale nálada pod bodem mrazu trvá:-(
Odpovědět
anka, gepe, tchýni mám úžasnou, to je fakt. Nemůžu jí nic vytknout. Tchán mě občas vytáčí, ale spíš svojí otravnou povahou, ke mně se vždycky chová skvěle a mají mě ráda. I s prarodičema vycházím skvěle, berou mě jako vnučku. Těším se na ty prstýnky, už aby to bylo. loli: souhlasím, těch míst je v Praze fakt hodně, ale taky hodně zájemců, tak snad brzo objevíte něco ideálního, ať to můžete zarezervovat. Mcely se vám nelíbí? Asi chcete něco v Praze, co?
Odpovědět
loli, neni to hloupy, to ze Te nekdo pozve neznamena automaticky ze musite pozvat taky :-) frido, vyprdni se na naladu, to jeden kamarad kterej obcas nekam prijde a clovek se ho zepta: tak co, co jsi nam prines? a on: depresi. :-D bella mcely jsou prave cca 70km od prahy... a ani chat. havel neni centrum...
Odpovědět
Bella: Přítel navrhoval,ale já ci Prahuuuuu ! Máme pět adeptů...koukáme co náš ještě napadne.
Odpovědět
holky, jdu si dat vynikajici buchtu - kamaradka prisla po cibuli ze ji dosla a odnesla si rovnou pul plechu :-D
Odpovědět
foxi, ve Ctenicich budete mit minimalni soukromi nejen na obrad, ale i na hostinu apod., nemluve o ubytovani. Ptala jsem se, zda jde treba uzavrit soukrome zahrada ci areal pro svatbu a ze pry ne, nemluve o tom, ze i kdyz altan je pekny i zahrada, tak ani pri obradu tam neni vyhrazeny prostor pro svatebcany... jo a cena za pronajem v tom co nabizi prijde draha, jelikoz nenabizi v podstate nic.
Odpovědět
gepe: tak to chci být taky tvoje kamarádka:-D My máme ještě půlku v ledničce:-) Jdu si dát něco k večeři:-D
Odpovědět
gepe: já vím, že Mcely jsou daleko, ale kdybych nechtěla svatbu v našich milovaných Poděbradech a měla bych neomezenej rozpočet, vybrala bych si to místo. Jinak Chateau Havel asi nechtějí, když tam měl svatbu ten ženichův bratr nebo kdo to byl...
Odpovědět
frido, ona rada a jestli chces, muzu Te pripocitat :-D tak to my taky, ale drahy je v kine a ja jdu taky veceret, tak kdovi kolik tam zbyde :-D
Odpovědět
loli: to jsem zvědavá, co vyberete! Chápu, že chceš Prahu.
Odpovědět
bella aha. Ja Mcela mela jako 1., ale nejak mi doma neprosla cena =-) :-N
Odpovědět
foxik kdyz mne sa nelibi sal v certousech :( tiez sme ich mali na zozname. Skusali ste Sport hotel nebo tu Chvalsku tvrz Gepe mozem si prist pujcit vajcia a tiez ma mozez nabalit tou buchtou, mam strasnu chut na sladke :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?