Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
JJ, ale ještě se mrkni do Maurerova výběru,to ti taky může dost říct. Frido: Já zase nemůžu tenisky. Jinak jestli nenosíš podpatky tak na svatbu určitě ber klínek. Jinak se zblázníš a možná i přizabiješ.
Odpovědět
fridol: a nebo prostě nižší podpatek, do 6cm je to v pohodě. Můžeš mít takový ten úplně malinkatý, ale zároveň je to elegantní a slavnostní.
Odpovědět
frido, mrkni na seminarky cezet tam je temat habadej pro inspiraci.. vy nemate okruhy temat na vyber? jinak hezke popoledne.. zacinam mit pocit, ze s tou okori jsme za exoty asi 8-(
Odpovědět
Gepe: Neee,to určitě NE. Je to úžasný nápad.
Odpovědět
hele, navod na vyrobu ksand :-) nez abych shanela pro kluky na svatbu ty idealni, tak jim je udelam sama :-) http://www.moje-rodina.cz/tvoriva-dil...
Odpovědět
loli, dik... zacinam prave vahat, ze jsme hledani mista nejak nevenovali cas, kdyz tady vidim holky..
Odpovědět
gepe: my to měli s místem vyřešené během dvou týdnů. A hlavní roli hráli 3 věci: Cena, poloha a vzhled:-D Přemýšlím do čeho se vrtnu, ať mě pustí blbá nálada, ale zatím mě nic nenapadá a to už jsem 3x převysávala celý byt:-D Asi si pořídím boxovací pytel jako relax
Odpovědět
frido, box pytel je super! kamaradka ho jednou ve vzteku sejmula normalne k zemi :-) Me jak se udelalo lip, tak jsem se dala do gruntovani =-) ale asi toho za chvili necham a pujdu maknout na dizertacce :-S coz se mi vazne nejak nechce :-D jo a mame dalsi hru na zahradu - kroket :-N
Odpovědět
Frido: Nemáš pejska? Jít se vyběhat třeba...... Gepe: No já jsem exibouš a chci se povozit po Praze a tak :-D . A my chceme nějakou trochu repre svatbu,ale i přesto se mi ten nápad moooc líbí. Takže když už se to líbí takový ...nooooo....dosaď si sama :-D .... tak je to určo super nápad. Tím se teda nechci pasovat na nějakýho znalce, ale řekla bych,že se to prostě bude líbit i těm náročnějším. Jéžiš..to zní tak blbě, jak když se povyšuju nebo co,ale tak to neberte,prosím. Prostě super nápad je to.
Odpovědět
loli, naprosto v pohode, nemluve o tom, ze tam odkud pochazis jsou takove svatby normalni ;-) a nedivim se, jelikoz puvodne jsem si taky rikala ze me nikdo poradne neuvidi krasnou atd., ale nakonec je mi to jedno, hlavne aby ten den byl v pohode, vsichni se bavili a bylo fajn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, tak jsem zpátky :-D dneska jsme měly jinou cvičitelku, takže to byla příjemná změna. mě třeba zumba baví v tom, že nemá žádný speciální kroky, takže kdž člověk začne na starý kolena sportovat, tak jak píšou holky, může si intenzitu cvičení brát podle svých možností... dneska už jsem dokonce neměla ani pocit, že tam skáču jako koza, že už člověk zvládal normálně :-D jo holt krátký svatbení šaty jsou pořádným hnacím motorem :-D :-D bella, my zvládnem i ty vysoký podpatky, viď?? :-D :-D hlavně když budem mít krásný botky :-D :-D
Odpovědět
Gepe: Okoř je krásné místo, o tom nepochybuj.
Odpovědět
Článek se načítá
ava, tak Tebe si uz drahy zacina i pamatovat, vcera me nachytal jak se smeju nad chlupatcem, tak mu to povidam a on jo to je taaa s tim busem a smal se :-D loli a vy uz jste nejak vybrali nejakou restauraci? me se treba libi v hiltonu nahore bar, tam by jste to meli krasny a i s vyhledem ;-)
Odpovědět
je to primarne koktejl bar, ale podle me by se tam dalo nejak domluvit i na jidlo, treba ho vzit ze spoda :-) http://www.cloud9.cz/index_cz.html
Odpovědět
Profilova fotka
ježíš gepe, co si o mě chudák tvůj přítel pomyslí? :-D :-D :-D
Odpovědět
loli jako catering apod. ;-) ava, nic spatnyho, ver mi ;-) :-D
Odpovědět
Gepe: Dík..V Hiltonu jsme byli,ale ten výhled není nic moc. Máme z bytu tisíckrát lepší. Zvažuju ten Continental. Chtěli jsme tam jít včera,ale měli nějakou akci,tak to nevyšlo. Mně se hrozně líbí v Arii. Fakt luxusní hotel i restaurace.
Odpovědět
ten koktejl bar vyzera supr.....gepe ten okor je nadherny kdyby ubytovani nebylo tak drahy tak by sme do toho sli...........myslim si ze je to super vyber a hlavne kdyz tam budes mit svatbu nekdy v lete u nas to je koncem zari a tu uz tak pekne asi nebude cize ten krasny dvur asi nevyuzijeme prote chceme neco kde je lacnejsi ubytovani a pekne z vnutra:)
Odpovědět
No holky,na fotkách to vypadá super,ale ve skutečnosti to není až zakový zázrak...
Odpovědět
loli, snaha byla ;-) vim ze to neni zase tak zlatavy jak se na prvni pohled zda, casto to tak byva, kor tady v cechach.. niccky a co to takhle udelat aby si hoste ubytovani platili sami? usetrite na tom a ty penizky muzete vynalozit na neco jinyho na svatbu, apod.
Odpovědět
loli, jak mas ty zasnubaky v albu s temi kaminky, tak ja mam podobne, ale krizeny zlato - jeden pruh kaminky a druhej cistej, ze to na obouch stranach nemam rovny a na tom hlavni velky kamen, takze tak jak to mas v albu, tak nejak si to predstavuju i u sebe, ale budu muset mit na zakazku aby mi zapasoval, dobryho zlatnika
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, k tym albumom a pismu, aby ste to mali v odrazkach, treba tam dat html znaky pred kazdy riadok a na konci , potom to bude odrazkovane ;-) niccky.z vy ste tu lisnici nakoniec zrusili?
Odpovědět
ahoj foxi :)
Odpovědět
holky, to je těžký... tak předně chceme, aby to místo mělo zahradu - skutečnou, s trávou, kde by se dalo posedět a grilovat. zároveň musí mít dostatečně velký (a ideálně i nějak vypadající) prostor vevnitř, kdyby bylo hnusně nebo prostě i na večer, abysme moc nerušili řvaním venku :-p hostinu chceme mít zajištěnou, naopak na raut bysme si minimálně část věcí (cukroví, ale i např. přílohy, saláty apod.) rádi zajistili sami. není nad domácí výrobky, nicméně nechci, aby naši rodiče nebo prarodiče kmitali kolem plotny a hostů, proto tu zajištěnou hostinu 8-) dost teď uvažujeme o možnosti si pronajmout prostě nějaké pěkné místo a catering, jenomže to je snad ještě těžší najít :-( prostě shrnu-li to, chtěli jsme místo, kde by nám dokázali zajistit pití na celou dobu a hostinu, nechali nás přivézt si nějaké vlastní jídlo na raut, měli zahradu plus dostatečně velký vnitřní prostor, kde by nás nikdo cizí nerušil, a zároveň nás nevyhodili v devět večer. jo a ještě by to mělo být v nějakém inteligentním dosahu Písecké brány... neřešitelné, mám dojem :-(
Odpovědět
Gepe: A který myslíš? Teri : Úplně tě chápi Jinak holky,dívali jsme se mužem na tu Arii...A ty ceny :-o Hostina pro 50 lidí za 200K plus nějaký ubytko dalších cca 150... Těch půl mega není tak nereálné. Ale já jsem si řekla,že se zkusím vejít do 300.
Odpovědět
loli, ty s tema kamenama. jinak puvodne jsme meli vyhlidnuty chateau mcely - cca 70km od prahy a chateau havel - ten je v krci, divala ses na ne taky? Jinak opravdu 500 za svatbu neni vubec nerealnych s tim souhlasim :-) Teri, tak ja se zkusim poptat, pripadne zapremyslet...
Odpovědět
hledali jsme totiz od zacatku neco co by se nam libilo a vse bylo na jednom miste
Odpovědět
gepe to ozaj by si dala za svatbu pul mega :) foxiku zatim este nemame vybrano , jeste nevime jak to bude s ti Lisnici ale do Vanoc se urcite chceme rozhodnut..
Odpovědět
niccky, kdybych ty penize mela s tim ze bych nevedela do ceho investovat - tj. by to byly tzv. penize na odpis, tak jo, ale sluzby atd. by museli odpovidat cene.
Odpovědět
keby se tak podarilo vyhrat v lotte tak to by bolo.............viem si predstavit jak by som ich pouzila na svatbu
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?