Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
No z polkadotbride:-D. Holky, jdu spát. Po-st jsou pro mě šílený dny. Dobrou...
Odpovědět
Profilova fotka
brej večír :-D bella, my jestli někam pojedem , tak taky až dýl... jinak jsem teď přišla z hospody a jsem taková nějak nostalgická... kamarádka říkala že plánujou počít dítě na naší svatbě ;-) no tak jsem jí upozornila, že to asi jen tak nebude a ona mě odbyla větou: "my počítáme s tim, že se v létě vezmete..." :-D no tak budu muset příteli říct, že budoucnost potomků našich přátel závisí na rychlosti naší svatby :-S :-D hmm to jsem na něj zvědavá... gepe, škoda, že v rodině máme mezi capartama samý holčičky... :-| to oblečení je úžasný!!!
Odpovědět
bella tak to fakt vubec nevim :-) jo tak, uz mi to doslo =-) :-D hezkou dobrou ava, holcicky taky jdou hezky a nemusi pritom vypadat jak maly naducany princezny, ale pritom by byly roztomily a urcite by to pro ne bylo i pohodlnejsi :-) kdyby mi tohle rekla kamaradka, tak se zacnu asi smat :-N holky, taky mizim... dobrou noc
Odpovědět
Profilova fotka
dobrou :-D
Odpovědět
ava, a neplete si to kamarádka trochu? neměli by to dítě počít spíš novomanželé? :-D 8-) bello, gepe, dobrou! hest, budeš nádherná! víš co, já budu taky tlustá, ale co, ono se to nepodělá 8-) holky, nějak jsem začala kýchat, tak snad na mě něco neleze... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
teri, kamarádka je vdaná už dva roky, tak to vypadá, že si vymysleli příležitost, kdy se začnou pokoušet o dítě... no ještě přesvědčit mýho přítele, že si mě má doopravdy vzít, ne jen že o tom bude roky vykládat :-D my dítě určitě počínat nebudem, ještě čas, tak ve třiceti to bude akorát ;-) že by byl nakažlivej i internet??? já teda taky kašlu :-D ale nejhůř je na tom asi gepe...
Odpovědět
hm, zajímavá příležitost, mě by teda nenapadlo si plánovat, že se na něčí svatbě začnu pokoušet o dítě :-D :-N internet je metla lidstva :-p ale bacily fakt snad ještě nepřenáší... holt je pitomý počasí, no no nic, já to jdu asi taky zabalit, tak dobrou :-)
Odpovědět
dekuji gepe za link, skusim mu napisat..........jinak som velmi stastna dnes sme si rezervovali fotografku Lucku Rýglovu....jupiiiiii ;-)
Odpovědět
niccky congrat! taky ji budeme mit ;-)
Odpovědět
premyslim jeste o tom, mit druhou fotografku... jednu ukazu drahymu :-)
Odpovědět
a vis aj jaku? mne se Luckine fotky pacia aj ta cena je dobra :)
Odpovědět
Ahoj holky:-)! terinka: opět souhlas, přijde mi to značně perverzní:-D. gepe: dva fotografové mě taky napadli, ale nevím, jestli by se navzájem nějak neotravovali :-D. A nebo třeba jednoho na obřad a na portréty a pak by se vystřídali a ten druhej by fotil raut - momentky, atd.
Odpovědět
Článek se načítá
ahoj holky, teda vy jste ranní ptáčata:-D To mě se z postele nechtělo:-D Akorát obdivuju Váš elán, mě se teď jaksi do ničeho nechce včetně příprav. Kamarádka mě přemlouvala na šaty, že to objedeme a nafotíme a můžu přes vánoce přemýšlet...ale moc se mi do toho nechce. Včera jsme se bavili s přítelem, že na vánoce budeme chtít letos penízky....fotografa máme ségru a teď budeme mít ještě na obřad jednoho kluka, ale přemýšlíme, že si ho necháme celý den stejně jako ségru. Jenže ta nemůže fotit obřad...chci aby si to užila, ale na fotky ze zahrady budu ráda, když mi je nafotí, protože fotí moc krásně. Holt má talent, to já ho mám tak akorát na průsery:-D
Odpovědět
Vy jste ak daleko s tím plánováním..... Dva fotografové jsou asi dobrý nápad....Jeden člověk nikdy nezachytí všechno. Nejlepší by bylo mít chlapa a ženskou,protože ženský a mužský pohled jsou naprsot rozdílné.
Odpovědět
no ja som tiez od zaciatku rozmyslala nad manzelmi potuckovymi lebo su dvaja ale vyslo by to asi dost draho :( Budete mat aj kameramana alebo len foto?
Odpovědět
ahoj holky:tak moje sestra nás bude fotit až po obědě to pojedeme na Hradec nad moravicí a bratranec na obřadě a tak,myslím si že hodně lidí bude fotit a pak se stoho vyberou fotky :-)
Odpovědět
hoj holky, v noci jsem se zkusila prolit jagermaisterem - bylinkama a mam pocit, ze mi je dneska jeste hur, nevim zda je horsi to nachcipani, nebo se pridala pouze kocovina :-D :-(
Odpovědět
no Gepe, to jsou nápady:-D.
Odpovědět
bella, no slivku apod., nepiju no :-( uz vim ze sem nemela ani bylinky :-D
Odpovědět
gepe:tak já se léčím čaj s rumem,protože slivovici taky nepiju :-p markys.tak další věc hotová,tak to je fajn :-)
Odpovědět
naj je tatransky caj :) a kdyz mas chytnute aj priedusky tak skus obycajne maslo s cukrom zkaramelizovat a ked je hotove pridaj vodku a vypij to ;-)
Odpovědět
niccky, ten je! akorat je takovej i alkohol stejne jako myslim goralsky - ci tak nejak se jmenuje, ty dva "caje" v kombinaci se sarisem moc nedoporucuju :-D zkusim to maslo, nevypada to zas tak nechutne... anka, kdyz ja ani rum ee :-N
Odpovědět
to maslo je super, ja som ho varila minuly tyzden mojmu nastavajucemu lebo ani antibiotika mu nepomohli a maslo zabralo. Nevyzera to nechutne, naopak krasne to voni. Cym silnejsiu vodku tam das tym lepsie :)
Odpovědět
gepe.no to je recept,ale aby ten poměr byl akorát aby si se víc nenamazala :-D :-D :-N :-N
Odpovědět
niccky jo vodku :-o ja cetla vodu =-) tak vodku doma myslim uz mame vypitou a nedoresenou zasobu :-( anka, no jo, ale ten recept ja prave neznam :-( :-D jinak dneska se pustim asi odpoledne dle toho jak mi bude do ty buchty x-)
Odpovědět
no já tu buchtu budu dělat asi až zítra nebo v sobotu,má nám přijet návštěva z olomoucka,tak musím něco připravit na stůl :-)
Odpovědět
No jestli máš teplotu víc jak 38,tak se namaž octem a jdi se potit. Za pár hodin ti bude o hodně lépe. Přítel nemůže moc prášky a tohle je jediné co mu pomáhá. Zkus to...přeji brzké uzdravení!
Odpovědět
Namazat se octem?? Tak o tom jsem ještě neslyšela.
Odpovědět
No mě zase ráno po probuzení bolelo tělo z tý jógy...ale už je to lepší, už se do toho dostávám:-D.
Odpovědět
loli, ja prave nemivam teploty a uz kdyz mam treba jen zvysenou tak jsem pomalu na umreni 8-( nevim zda by ocet doma prosel, ale je fakt ze jsem to taky jeste neslysela..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?