Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Bella: co ty závoje? Asi tě nazaujaly, viď?
Odpovědět
barrcaa: já to taky neřeším, taky budu brát asi 20ks ;-) . Určitě je to dobrá volba, pokud chceš něco jiného! Poslala jsem ti do IP, co jsem vybrala za závoj (zatím :-) ).
Odpovědět
bella: minuly jsme se. Už jsem odepsala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, Terinko,mě to taky tak přijde,fakt to nechápu,oč jde.A stihla jsi ty moje prstýnky nebo to smázli hned,než jsi se koukla.Můžeš je aspon popsat,třeba máme stejný vkus ;-) Já budu taky tisknout oznámení doma na naší tiskárně.Budu mít asi 30 ks.Do rodin,kamarádům,do práce a zbytek elektronicky. ;-) S těma novinama,viděla jsem různý vtipy,různý srandičky na téma manželství,ale to mě neba.Asi je fakt dělat nebudu.Spíš jsem přemýšlela,že když máme raut u tchánovců na zahradě,že pořídím nějaký velký rám a do toho koláží udělám naše fotky od mimi až po současnost.Kde se na konci spojí.Naše miminkovský fotky začnou každá na jednom rohu a dole už bude jen jedna naše fotka.ted už máme ty profi ze zásnubního focení,tak je tam dám.
Odpovědět
porodnibabka: To je dobrý nápad. Určitě budou nadšený.
Odpovědět
Profilova fotka
Snad jo.Určitě si s tím pohraju.Moc by se mi to líbilo.No a taky by se mi líbila prezentace fotek na projektoru,ale to nemáme,tak to udělám takhle.Snad se to bude líbit.Fakt se těšim na to,že si budu vyrábět spoustu věcí sama.zabiju tím spoustu času a ještě mě to bude bavit
Odpovědět
porodnibabka: teď jsem to chtěla napsat - prezentace fotek se na svatbách dělá, takže ta koláž bude určitě fajn ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
No,my jsme spolu chodili do školy na základce,takže to různě pospojuju a tak.něco jako rodokmenový kmen.Ráda si s tim vyhraju.Tohle mě fakt baví.To samý i s oznámením.
Odpovědět
My právě taky, to by byla sranda:-D. A zrovna ten strom dělají na svatby hodně v Americe a v Anglii, určitě se to hodí:-).
Odpovědět
Holky, jste fakt dobrý. Ty foky by mě bavily dávat dohromady, ale co se týče oznámení, tak nemám představu. Proto jsem ráda, že jsem našla konečně něco, co se mi líbilo. Jste výtvarnice.
Odpovědět
lucil: tak co, holka. Nějak se neozýváš. Jak ti to dopadlo.
Odpovědět
Profilova fotka
fakt se to dělá v Americe?To ani nevim,jen jsem to plácla.a co se mi teda hrozně líbí a jedna z vás to tu má v albu,asi jde taky o americký zvyk.Tak je rámeček,se silným okrajem a na ten se novomanželům podepíšou všichni zúčastnění svatebčané a máš o na památku,což mi přijde jako zajímavej nápad a ušetří se tim za knihu hostů,kterou fakt mít nebudu.Pochybuju,že by mi tam někdo něco napsal.Ale ty podpisy mi budou stačit.snad něco takovýho seženu v Ikee.A psát se na to bude fixou.Nic speciálního
Odpovědět
Článek se načítá
porodnibabka: V Ikee by to mohli mít. Mrkni na net. Je to fakt skvělej nápad.
Odpovědět
porodnibabka: jojo, nevím, jak s fotkama, ale dělají rodinný rodokmen a mají to zakreslené do stromů, dávají to na stoly, je to moc pěkný, koukni do googlu :-) .
Odpovědět
To znám. Mají to hodně i ve filmech. Jsem zvědavá na lucil, co napíše. Jak jí dopadl ten mauricius.
Odpovědět
A lucil chce nakonec taky k moři? Neměli by to vůbec špatné, vyšlo by je to i lépe finančně, protože by měli svatbu a nádhernou svatební cestu v jednom! Ženich chtěl přece menší svatbu a pořádnou svatební cestu...To je skvělý nápad:-).
Odpovědět
ahojte všetky... :-) moc vám ďakujem za rady, teraz som tu chvílku nebola, lebo som pomáhala mladšej sstre s prípravami na svatbu... v čom som sa 100% poučila je zloženie hostí.....Veronka(ta sestra) mala pozvane väčšinou tehulky, ktoré už boli v pokročilom štádiu, alebo starých ľudí, ktorý proste srandu nespravili..tak to ostalo na mne :-D dopadlo to dobre, ale viem, že budem opatrná vo výbere...staršia sestra má svatbu za sebou, takže mi povedala, že aj keď ja to beriem ako náš šťastný deň, tak to tak zďaleka nie je....je to o hosťoch...a beztak sa žiadnemu nezavďačíte...z mojej strany chcem len najbližšiu rodinu, ale keďže svatba bude na Morave, tak priatelova strana bude mnohopočetná...uff..kto to zaplatí... inak aj ja sa musím pochváliť, mám vybrané nááádherné, úprekrásnne úúúžasne šaty ale stále váham nad tým, kde svatbu spravím,...chcela by som cirkevný obrad...na omše úprimne nie som zvedava...som veriaca,ale nepotrebujem počúvať farára....takže najlepšie by bolo vonku za prítomnosti kňaza....ale ked to má byť 30.7. tak neviem neviem,....snáť nebudú tropické horká :-S
Odpovědět
bella: já si taky myslím. Držím juí palce a jsem zvědavá. Aspoň by se ke mě přidala :-D Hlavně by si to užili spolu. Přece jen mají děti a lítala by kolem nich i v den svatby. Cenově budou nastejno. Chtějí na týden.
Odpovědět
monitko: vemte se úplně jinde a užijte si to sami a bez starostí :-D :-D
Odpovědět
barrcaa: to mi už tiež napadlo :-D
Odpovědět
Teď na to přišla i lucil, ale ještě se neozvala, jak jí to dopadlo.
Odpovědět
Ahoj holky, tak mě úplně přešly všechny přípravy na svatbu a to jsem je už slušně rozjela. Ale dneska mi umřel dědeček, takže jsem z toho totálně v háji. :-( Takže nejsem ani schopná nic vymejšlet. Jak je ten život k nám krutej připravujete něco na co se těšíte celej život a ono to dopadne takhle. :-( :-(
Odpovědět
AHoj holky, tak já dnes taky nemám moc náladu. Ráno sjem jela s lukáškem (půlročním synkem) k našim pro Honzíka (starší synek) a měli jsme bouračku. Já se úplně složila, když si domyslím, že jsem nás mohla zabít nebo něco. Auto sespraví ale fakt jsem měla šok. ted mě mamka vezla do nemocnice-bolí mě hlava a chytla to krční páteř. je to ale jen pohmožděné. Takže přípravy na svatbu jdou jaksi mimo mě, pořád jsem jaksi v šoku :-S Rouy bych chtěla vyjádřit upřímnou soustrast a Baru poděkovat za rady. Jak se mi ozvou dám vám vědět.
Odpovědět
rouy: to je mi hrozně líto !!!!! :-( :-( Zrovna v takovou chvíli viď? Nedivím se, že nedokážeš myslet na nic jiného. Život je fakt divokej. Držím palečky, ať to zvládneš.
Odpovědět
lucil: no to si děláš legraci. Holky, co se to dneska děje? No joo, vždzť je pátek 13. A to na pověry nedáte ! Malýmu se nic nestalo? Hlavně, že jsi v pořádku. Na to, co y stalo nemysli. Nestalo se to, tak pryč s těma myšlenkama. A to naboural někdo do tebe? Já měla bouračku před třema rokama museli mě vystříhávat z auta, takže vím, jak ten šok asi probíhá.
Odpovědět
Holky, to je hrůza, co se děje. rouy: upřímnou soustrast. lucil: hlavně, že jste v pořádku. Je dobře, že jedeš na vyšetření, když tě bolí hlava.
Odpovědět
Ježiě marja ja vůbec nevěděla že je pátek 13tyho a ja chci mít svatbu přiští rok patek 13.tyho proboha to asi nedám :-(
Odpovědět
rouy: Fakt chcete takhle svatbu? Jste blázni :-| Takový den a datum...Do toho já bych nešla. Už kvůli dědečkovi. Myslela bych na něj a to má být šťastný den. Proberte to doma ještě.
Odpovědět
Já chtěla původně 1. července. Ale přítel trval na 13.5 pátek má rýd 13 a nevěří na pověry. Právě mi volal a řikal že to ještě probereme nevim jestli je to dobrý ale zároveň si řikám že by tam byl třeba s náma a bylo by to pro něj ta svatba :-( achjo :-(
Odpovědět
rouy: je to opravdu těžké rozhodnutí. Proberte to doma a třeba ti přítel dá jiný návrh. Já osobně bych to nechtěla. vem si, že budeš vzpomínat na datum, kdy ses vdávala a zároveň ti zemřel dědeček :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?