Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
JJ a orchideje a cally...prostě jsem taková květinová... Mně tyhle kytice chodily týden,než přišla žádost :-) . Contík neci...koukala bych ny školu...Fujky. A ta villa schwaiger mi tak nejde zatm otevřít. Ale díky,mrknu se. Pořád hledám nějaké luxusní místo,kde bych mohla zrealizovat ty fotky,co mám v albu. Vy to budete mít kde?
Odpovědět
avano.ale to je fajn :-N :-N hlavně že najdete cestu zpátky pokud konzumujete rum a ktomu pěkně palí sluníčko :-N :-N loli.krásné růže,nechala sis je usušit,nebo co si sněma pak udělala :-)
Odpovědět
Anka: Vyhodila..... :-( ,jak byly hodně u sebe, tak pak začaly ty uprostřed nahnívat. Sto růží v jedné kytici je prostě moc.
Odpovědět
ANko no my bydlíme asi 25 km a starší synek tam pobýval často ale malého ještě sem tam kojím-má teprve 9,5 měsíce.
Odpovědět
Profilova fotka
anka, já se spíš divim, že jsme se ještě neutopili :-D :-D já si tu plánuju svatební cestu, copa když zase nebudu mít dovolenou jako letos a přítel (teda pak už manžel) pojede zase s ňákýma holkama :-D :-p
Odpovědět
avano:no vžádném případě,už bych ho nepustila ]-( lucil.tak to jo,ale je dobré je zvykat loli.tak to je škoda :-(
Odpovědět
Hailie: Asi ten InterContinental přece jen zařadím na seznam :-D
Odpovědět
hoj holky, tak u nas probehla dalsi redukce hostu, s tim ze teda pak pro ty ostatni udelame party po svatebni ceste - ktera mj. bude nekam do pouste, kde jsou zapady slunce nadherny kazdy den, tak rozhodl kdyz jsme v nedeli jeli z hor a byl krasny zapad. Drahy byl vloni v Jordansku a mj, i noc u beduinu, tak tam asi skoncime :-D ava noc pred svatbou takhle budete mit nadhernou :) my prave taky nakonec budeme spolu, s tim ze z domu uteceme uz na to nase misto v patek, veca, spanek, snidane v pohode, ja jeste nejaky veci kolem svatby, prochazka, pripadne s fotografkou - predsvatebni foto :D a pak jen vitani rodiny - vcetne ubytovani a obed a obrad a raut a zranice a chlastanice a rano spanek, v poledne odjezd :-D na svatebku nevim kdy, ale asi udelame taky seslost pro pratele a ostatni az pozdeji. I jsem to takhle i zazila a bylo to fajn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
loli, já ještě místo vybrané nemám :-) tipů bych měla spoustu, ale máme omezené finanční prostředky a navíc to chceme v okolí našeho bydliště, takže zatím vybíráme, mě by se ideálně líbil hotelokor.com (tam to bude mít gepe) nebo penzionvpolich.cz, ale tam zas bychom museli za 50tt pronajmout celý penzion a to se nám nevyplatí, rodinu ubytujeme doma, no ale něco v tomhle venkovském provance stylu
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, to je výhoda svateb kde máš všechno na jednom místě ;-) no je možný,, že bysme tam taky přespali už v pátek, zase by nám odpadlo to lítání... no uvidíme, je to ještě daaaaaleko :-D já to chtěla původně tak jak to máš ty, svatba s rodinou a chlastačka s kámošema třeba o týden dýl.. jenže to nechce přítel, říkal, že když se má ženit, tak tam chce všechny, co má rád... no takže jsme to udělali takhle, ale kamarádi mě potěšili, prý se nemáme starat o jejich přespání a ubytování, že si vezmou stany a postaví si je u lesa :-D
Odpovědět
avano.tak to je fajn,už vidím jak všichni připravujou stany,no a ty a manža jim můžete dělat pionýrské vedoucí :-D :-D ale je to fajn a nebude tě to nic stát gepe.dobré ránko už vyhajaná :-D :-D
Odpovědět
Hailie: Vy jste odněkud z okolí Okoře? Je to tam krásné, já bych brala jednoznačně Okoř! Když jsem byla malá a slyšela jsem,že jede svatební kolona,tak jsem vždycky vyhlížela nevěstu a pak obdivovala jejich šaty a jak jsou krásné. Teď bych chtěla aby mě taky malé holčičky vyhlížely a obdivovaly :-D ,takže proto já chci Prahu a obřad a hostinu na různých místech :-D . Možná trošku povrchní,ale jsem ráda středem pozornosti a chci aby to,že se berem věděla celááá Prahaaaaaa...... :-D :-D :-D , jsem asi blázen :-D
Odpovědět
Článek se načítá
loli.no já už si všimla že jsi taková :-D :-D :-D ale neber to špatně.
Odpovědět
Profilova fotka
haillie, a ten trojanův mlýn padl?? to přece taky vypadalo pěkně... anka, kamarádka prohlásila, že se stejně všichni ožerou, takže je zbytečný aby zabírali místa v penzionu :-D :-D ona ví o čem mluví, vdávala se před dvěma lety a její kamarádi taky spali ve stanech nebo v chatkách po osmi lidech...
Odpovědět
avano:tak jim připrav ke každému stanu kybel :-N :-N :-N
Odpovědět
Anka :-D :-D Jsou věci,kterých si nejde nevšimnout,já vím. :-D :-D :-D :-D Hailie: Ten mlýn vypadá fakt krásně,Avano má pravdu.
Odpovědět
Profilova fotka
anka, budou spát u lesa, tak aspoň budou mít zvířátka co žrát :-D :-D hlavně aby se někdo neutopil v tom rybníce co tam mají, vůbec jim nebudu říkat že tam je, nebo se budou chtít v noci jít koupat.. :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
loli, teď bydlíme ve velkých přílepech, to je od okoře co by kamenem dohodil a zbytek došel pěšky :-D ava, mlýn zatím nepadl, ale víc by se přecejen líbilo na okoři, neb tam je potřebné zázemí, v tr.mlýně je jen jeden záchod a zbytek kadibudka nebo toi toi :-) já taky počítám, že se u nás bude stanovat, buď v místě, nebo na naší zahrádce
Odpovědět
ava, problem je ten u nas, ze vcera kdyz jsem mu rikala o redukci hostu, co a jak ty napady jak to bude atd., tak jemu to je proste jedno... a pak shrnul kdyz by to bylo jen rodinny, ze neni duvod proc lidi seznamovat s nasimi rodinami... ted premyslim, ze si tam necham ciste dve kamaradky - jedna mi pomuze prave na miste s tou koordinaci, a jeho dva kamarady, a ze by nam delali druzicky a druzby, ale to je tak max.. asi.. anka, jj vyhajana akorat cajik co mi rano pristal u postele tak musel jit do mikrovlny :-D loli, my jsme z Prahy a na okori to mame proto ze to tam mame radi to prostredi i nam moc cchutna :-) a nejsi blazen, kazdy chce neco :)
Odpovědět
avano.ježíši :-N :-N tak to bude mazec hailli:tak taky pionýrský tábor :-D :-D :-D
Odpovědět
Jooo,Okor je nadherna,to ano. Bude jiste nadherne. Ale ja jsem mestska divka :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Avano,ty jsi čuník :-p Málem jsem si ublinkla :-N Loli,v Hotelu sen se lidi i berou,ale zas když chceš kolonu...no a když chceš být středem pozornosti,tak co Staroměstká?Tam si tě budou fotit i cizinci z Japonska :-D Náhodou je to tam hezký.měla jsem tam promoci. Gepe,jsi dobrá.Já bych redukovala,až bych brečela,ale nějak to nejde.Už je to fakt maximum.Ale z 35 lidí je 6 dětí,takže to neni tak zlý. Anko,abys nepřijela ze svatebky 2 v 1 :) když budete takhle dlouho sami.vezměte si froté ručníky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Loli a ještě Trosjký zámek.Tam jet o velmi honosné a drahé.Navíc se tam svatby dělají málo,pač na to většina lidí nemá,ale je to tam moc hezky,uvnitř.No a do centra kousek ;-)
Odpovědět
porodnibabka.no to né :-N :-N :-N já už mám odrozené až dost,tet si chci trošku užívat.
Odpovědět
pb, vidis, deti dve jsem do toho nepocitala :-D ale i tak to mate pekny pocet29 dospelych, me to ted vychazi taky tak nejak, nemam to ted u sebe :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pb, to není, že jsem čuník, to je vnímání reality, protože vim, co máme za kamarády... :-D anka, tobě to stačí, kdž už budeš jenom babička, co??? :-D :-D
Odpovědět
porodnibabka: No jasneeeee,to me nenapadloooo! Hned jak prijedu,tak se mrknu! To je fakt super napad. Na tu Staromestskou jsem koukala...vypada to dobre,ale ja chci na obradu zivou hudbu a to nevim jestli mi projde na ty radnici.
Odpovědět
Avano.no sice nevlastní babička,ale stačí :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Anka,budeš šupr kóča babča ;-) Avano,věřim,ale to s tim jídlem pro zviřátka :-S blink... Loli,myslim,že neni problém ;-) A živá hudba jako smyčcový kvartet,třeba?
Odpovědět
hailliejade - ten pension v polich je super, nam sa to moc pacilo, no ked nam pani majitelova napsala ze chce 50tts prenajom, to len zato ze to tam budeme mit tak sme to hned vyskrtli z nasho zoznamu, proste je to strasne moc penez ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?