Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
loli: super, to jsem ráda, že to má někdo taky rozplánované na delší čas, než jen na jeden max. 2 dny. Miláček si představoval asi něco podobného, jak to máte naplánované vy, ale když jsem udělala rozpočet, nezbylo by nám na svatební cestu a to jsme se shodli, že nám na ní záleží víc, než na velké svatbě. takže jsme zredukovali výdaje na oblečení, auta, kadeřníky, kosmetiky, výzdoby...atd. Moje je to druhá svatba a chlapi to tak neprožívají, takže si užijeme pěknou svatební cestu a potom tu megapárty na zahradě si uspořádáme vlastními silami (jo a taky říkám lidem, co se ptají na svatební dary, že žádné nechceme, ale že nám můžou uvařit něco dobrého na tu párty). Jediný, na čem nechci šetřit kromě té svatební cesty jsou prstýnky - chci celej odiamantíkovanej ;-)
Odpovědět
Holky ahoj teda člověk tu chvíli není a vy se tu málem poperete 8-) Já ted popíjím kafčo, maůý mi spinká a jdu si láknout nehty. Já jsem takové nemehlo že neumím ani fr manikúru. koupila jsem si na to sadu a nejde mi to |-| Tak vás zdravím :-)
Odpovědět
hanakniha: tak to máme i my dva až na to že nám to výjde akorát na bulharsko :-D :-D ale tam je taky krásně a ten muj bude poprvé u moře takže pro začátek mu to stačí :-D :-D :-D hest:rodný list dítěte musíš mít i když má přijmení po skoromanželovi,je to vaše společné dítě tak proto :-) takže si všechno přoprav aby si pak nemusela znovu na matriku :-) :-) takže občanky,vaše rodné listy a rodný list malýho
Odpovědět
hanakniha máš to v IP :-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda já fakt nechápu, na co je potřeba ten rodný list dítěte, co to má společného se svatbou, že už spolu máme dítě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
anka6: Bulharsko bude prima, byla jsem sice vedle v Rumunsku, ale byla to pěkná dovolená. Právě na svatební cestu jsme chtěli něco o trošku lepšího než se týden někde válet (zatím jsme ale spolu nebyli nikde, jen dobrovolničit na táborech a sem tam prodloužený víkend), takže jsme snili o karibiku a bali a tak, pak se podívali do peněženky, zredukovali to na maroko, nebo egypt, nebo rhodos nebo turecko a vyhrálo turecko - na 14 dní nějaký poznávací zájezd. Už aby vylezly nové katalogy a my ho měli koupený, strašně se těším, jak se budu moct už konkrétně těšit
Odpovědět
Hailli.no já když byla rezervovat termín tak mi to paní na matrice všechno napsala co budu potřebovat,takže asi tak. :-) :-) takže já už to mám všechno nachystané a v pondělí jdu na matriku :-)
Odpovědět
Hana: U nás je to první v rodinách,mezi přáteli všude, teda pokud nepočítám svatbu přítelova společníka ( to je ta za 300k na St. Havel). Ještě samozřejmě uvidíme,ale myslím,že to tak bude. Navíc se do toho chce finančně angažovat tatínek,takže můžu utrácet co hrdlo ráčí. I když enchci cestu sypanou diamanty :-D , ale chci hodně květin a ty i se slevou,kterou tam jako stálí zákazníci máme,budou asi dost drahé. A pak to ubytko asi bude něco málo stát :-D . Na diamanty ti můžu doporučit klenotnictví LAVIE, ale je opravdu dražší,ale dostaneš super kvalitní diamanty ( ale pohybuje se to už třeba v řádech desítek či set tisíc. Pokud jsi z Prahy,zajdi na Floru,tam mají obchod. Přeci jen jsou to prsteny na celý život. Lucil: Zkus pro začátek jen rovnou ( to bílé ne do oblouku,jak je to přirozené,ale normálně rovně,je to jednodušší) a až se to časem naučíš,půjde ti i kulatá. Hodně štěstí :-D
Odpovědět
Jé svatebky-já už byla v cestovce a měla jsem přijít začátkem prosince. Původně jsme vybrali Stella Makadi v egyptě-kvůli potápění. Nakonec ale možná bude i svatba na pláži tak uvidíme. Podepsané nic nemáme páč nám ejště nepřišla smlouva.
Odpovědět
Já bych chtěla do Mexika nebo na Maledivy,ale spíš to vidím na ty Maledivy. Chceme se jen válet a v Mexiku bych měla tendenci někde courat po památkách. Lucil: Kde budete mít svatbu?Taky v tom Egyptě?
Odpovědět
Profilova fotka
loli: :-) jj, první svatbu taky platili rodičové :-) jsem byla v takovém rauši, že si z ní skoro nic nepamatuju... už se těším na fotky z tvojí svatby, to bude jak z pohádky určitě :-) a líbí se mi i ta fialová, jak máš v albu
Odpovědět
hanakniha.no já si vybrala nesebar,protože už jsem tam byla,ale je to už dávno.taky jsem koukla na hotely a je tam pěkně,jak historické centrum,tak moderní,aqvapark,takže vše je tak blízko.no my pojedeme jenom na 8 dní.U nás katalogy budou kolem prosince,tak taky hned kouknem co a jak :-) :-) jinak my máme proježděné s dětma hodně ale vše tady v ČR,jak hory,jeskyně,zoo,hrady a zámky no prostě turistika :-) segra žije ve španělsku tak tam měla tet dva kluky a příště jede holky s tím nejmladším :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no my asi pojedem na svatební cestu o dost dýl, než bude svatba, protože nedostanem v létě dovolenou :-( ale určitě pojedem za teplem :-D
Odpovědět
Včera jsme koukali na místa svatební hostiny a líbil se nám hotel sen, ale než bychom tam dojeli třeba z Ledeburských sadů :-( , to mě tak mrzíííííííí. Děkuji. Miluju fialovou a mému muži bude úžasně slušet ta vestička. Navíc je to taková romanticko-smyslná barva. Zvažovala jsem ještě zelenou,ale nenašla jsem žádný odstín,který by si líbil na svatbu. Ale fialovááááá...u té se mi líbí kždý odstín. A chci na každý stůl květinovou aranži . Náš květinář dodává moje oblíbené květiny z Ekvádoru a ty tak nááádherně voní...... Hodím sem fotky kytic,co mi posílal přítel. Škoda,že nejde předat ta vůně.
Odpovědět
avano:však se dočkáš,já už se taky těším že budeme aspon 8 dnů sami, :-D :-D :-D mamka bude hlídat tu mojí bandu :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
já ještě netuším jak to budeme mít se svatební cestou, to jsme zatím neřešili, já bych si představovala asi paříž na prodloužený víkend, nebo provance na kole, prostě spíš nějakou poznávačku než lehárko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
anka, ani nevíš, jak bych si přála abysme aspoň na svatební cestu jeli spolu :-D :-D jinak ty máš tu výhodu, že děti jsou velký, takže je můžeš s klidným svědomím nechat doma u babičky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
loli, hotel sen bych nebrala, na mě působí hrozně uměle a kýčovitě, to už spíš zámek Loučeň, ale to je na vzdálenost asi stejné, možná i dál :-)), mrkni na zamekloucen.cz nebo zamek-liblice.cz, oboje je teda bohužel za prahou
Odpovědět
hailli:tak já určitě vylehávat nebudu,protože jsem člověk který něco musí pořád dělat :-D :-D takže určitě budem taky u moře ale budeme i chodit po památkách a tak :-D :-D avano: no a holka může být u tety ,ta jí pořád bere přes prázdniny k sobě a na chatu,takže asi tak :-) a mamča je skvělá ,děcka jí zbožnujou,no jo babička,no a dědu toho taky zbožnovaly,byl to jejich vzor,takže děcka se nemůžou dočkat až to příjmení budou mít po něm :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no v praze asi jediný zámecký hotel kromě St.Havel je ještě zamek-ctenice.cz
Odpovědět
Loli máme rezervaci na Mauritius-svatba i svatebka v jednom. N o a po půlhodině patlání jsem to nakonec odlakovala a nalakovala normoš. Mně to pořád nejde. navíc jsem si koupila nejdražší sadu co měli že bdue kvalitní a je to divné. As ito bude rukama.
Odpovědět
Haillie : Havla nemůžu, tak se ženil ten Tomův společník. Hodila jsem si do alba pár kytic,které jsem dostala...mrkněte se. Jsou vážně nádherné a krásně voňavoučké. Na Zámečku .... To také vypadá krásně. Musíme to projít. Já si teda myslím,že stejně skončíme v Arii,protože to tam miluju.
Odpovědět
Lucil : Zkus si koupit od Sallvete bílý modelační lak. To jde pak tvarovat. Na Mauritiu to bude krásné..... Obřad bude in english?
Odpovědět
holky, my o svatební cestě zatím vůbec neuvažujeme... ale jestli něco, tak to rozhodně nebude pláž, ale spíš poznávačka x-)
Odpovědět
ahoj holky, tak jsme se včera úspěšně vráili z Prahy:-) Koukám, že jste toho dost probrebendily:-D My na svatební cestu odjedeme nejdřív tak 4 týdny po svatbě, protože nedostanu dovolenou. Ale vůbec mi to nevadí:-D No nic jdu něco dělat ať toho volna co teď mám využiju:-D
Odpovědět
JJ loli in english ;-) Už začneme dětizvykat na spaní bez rodičů. Starší k babičce jezdívá ale nikdy nebyl tak dlouho bez nás. Loli kašlu na fr manikúru, jsem nemehlo :-o
Odpovědět
terinka.no my za těch 8 dní,taky pochodíme ale taky chceme na pláž,určitě né na celý den ale vždy jenom trochu relax a pak něco prošméjdit :-) :-)
Odpovědět
lucil:tak naše děti jsou od malá zvyklí na moje rodiče,protože jsme byly prakticky spolu pořád,bydlíme kousek od nich takže,naši si děti braly a jak už jsem psala hodně jsme s rodičemi a s mojí sestrou s dětmi cestovaly.
Odpovědět
Profilova fotka
no já mam jistotu, že svatební cesta nebude žádný válení :-D bude to něco dost aktivního... i když mě by stačil prodlouženej víkend jako haillie, v Paříži nebo Londýně ;-) naše první společná dovolená určila směr,jak budou vypadat i ty další... byla na vodě, takže s pádlem jedný ruce a flaškou rumu v druhý :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
loli, koukám, že máš asi oblíbené růže což ;-) no museli vonět úžasně a máte moc hezkou kočičku tak arie je fajn, o tom žádná :-D, zkus ještě mrknout na villa schwaiger, ale ted mi nejak nejdou jejich stranky, nebo ted me napadla Zlata Praha v InterContiku na te jejich stresni terase 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?