Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
jakou? :-N no ja mela ovace na ten dortik od tebe z nekolika stran, nejen doma od drahyho :-N
Odpovědět
ježiš holky, teď jsem vás dočetla a proč se hádáte? :-( není toho v jiných diskuzích dost? vždycky jsem si pochvalovala, jak mám štěstí na diskuze, že se v nich nikdo nehádá a teď tohle ;-( rouy (jestli sem ještě chodíš..), s tou matrikou mě to mrzí... a napadlo mě, jestli by pro vás fakt nebylo lepší změnit místo, neměla bys tu svatbu trošku zkaženou, když bys musela mít církevní obřad, i když ho tak hrozně nechceš? prosím, neber to jako nějaký útok, jen se ptám... protože já bych to asi zkažené měla, kdybych musela dělat něco, co by mi fakt vadilo :-(
Odpovědět
gepe.co taky dělat v zimě,je brzo tma,dlouhý večer :-) a příjde mi to takové slavnostnější,děti budou doma takže nebudu mít takovou honičku.mám ráda když jsme pohromadě uděláme si něco dobrého pijeme kakao,díváme se na televizi :-) pes leží u tebe,prostě pohoda
Odpovědět
teri, my se nikdo nehadame, pouze vymena nazoru :-) me strasne vadilo ze bych mela mit cirkevni obrad, nejsem krtena a vuci cirkvim mam vyhraneny nazor. Misto jsme menit nechteli a tak jsem svolila po tom, co jsme doma probirali za moznosti ze asi nejprijatelnejsi by byli prave uni. Dosli jsme na schuzku a byla jsem spokojena.
Odpovědět
anka, je mi jasny ze chces dlouhe zimni vecery travit na svatbou, nez vyrobou dalsiho prcka ;-) :-D ale budete mit i tak krasny spolecny vanoce, tak bych to taky jednou az budeme mit rodinu chtela :-)
Odpovědět
pb, jj, posílala mi, co přesně mám změřit, dokonce i s obrázkovým návodem 8-) až šaty přijdou, dám určitě vědět... podle té dodací lhůty by jí měly přijít nějak v první půlce listopadu, takže do konce listopadu bych je mohla mít... a bojím se čím dál víc :-N jestli vůbec přijdou, jestli mi budou, jestli to bude dobrý materiál, jestli budou vypadat tak, jak chci, jestli bude dobrá ta barva - no prostě jsem nervózní jak před prvním rande :-D
Odpovědět
teri v pohodě já neberu všechny příspěvky jako útok to už jste mohli za tu dobu co jsem tady pochoit. Tvůj příspěvek je naprosto v pohodě :-) chtěla jsem zmenit místo na vrtbovskou zahradu ale ta stojí 11 500 a na to bohužel nemame a žádné jiné místo mě nezaujalo. Musím letět mám pohovor pa
Odpovědět
gepe, mně by církevní obřad taky vadil, i když paradoxně by mi asi nejmíň vadily ty řeči o bohu :-D jsem v tomhle trošku divná...
Odpovědět
terinko.ale my jí to tady pořád vysvětlovaly ale ona měla svojí hlavu,taky jsme se snažily. gepe:uděláš si těsto,uvaříš si čokoládový pudink a ten naleješ na to těsto a dáš péct,po upečení tu buchtu pomažeš zakysanou smetanou a dáš vychladnout,jestli budeš chtít napíšu ti zase recept
Odpovědět
teri, my prave ten obrad budeme mit tak, ze nebudeme mit zadny cirkevni standardni veci, ani reci o bohu a slib dame sami sobe a ne nikomu jinymu jako napr. bohu apod. :-)
Odpovědět
anka to rozhodne prosim! mam vse i coko puding i zakysku - mozna uz prekyslou :-D ale to uvidim az ji vyhrabu v lednici :-D teri, jaky sis vybrala saty? ja jak nedocitam, tak nevim :-|
Odpovědět
na chvilku mizim, jdu na chvilku odpadnout zatim pa
Odpovědět
Článek se načítá
gepe:máš to tam :-)
Odpovědět
gepe, jo, tak to zní dobře :-) vybrané šaty mám v albu, jsou to ty s popiskem "tak tyhle chci", s vínovou výšivkou ;-)
Odpovědět
holky, taky se loučím, jedu do Brna, tak se možná objevím až zítra... zatím pa
Odpovědět
Teda...Co to tu vidím za výměnu názorů :-| ? Já jsem dnes celkově jak v Jiříkově viděn. Překvapená z výsledku jednání s šéfem, konečně už vím jak asi bude vypadat naše svatba......Co na to vlastně říkáte,na to co mám v tom albu?
Odpovědět
Profilova fotka
Téééda, člověk tu chvíli není a nestačím se divit nad tou ostrou výměnou názorů =-) Holky, mějte se rády a neštěkejte se tak, tyhle žabomyší války stejně nikdy nikam nevedou ;-) Tak drahý skutečně zavolal a byl ujištěn, že když na netu píšou, že zajistí matrikářku, tak jí zajistí přesně na den, který si řeknem a my nemáme nic řešit...nooo, že by mě to úplně uklidnilo, to nemůžu říct, ale jestli to fakt takhle bude a bude s nimi pořád takhle báječná komunikace, tak jsem fakt nadšená :-D
Odpovědět
amadeuska.no a můžeš si to ověřit jestli ten termín zajistili loli:tak jak dopadl rozhovor
Odpovědět
loli: pekny teri: papa :) amad: stejne si to pak jeste i primo na ty matrice over, uz to tady i nekdo resil :) anka: dekuju! x-) jinak jsem se nakrkla a ze nebudu nikomu delat blbce - pro dobrotu na zebrotu ]-( a tak prvni co jsem mela po ruce tak byl svatebni seznam hostu a sekrtala jsem ho na 33 hostu :-D a tak nejak si rikam, ze to je fajn ve finale, ze ti vsichni co jsem skrtla ani nevim proc by meli prijit, ze postaci oznamko ze byla svatba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
anka, co tu rozesíláš za recepty?? klidně mi můžeš taky ňákej hodit do IP :-D :-D já totiž každou chvíli nevim, co vařit... teď máme v troubě zapečený brambory s kuřečim masem, slaninou a cibulí... mňam :-D amade, tak to je super, ne?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
anka: No prý tvrdí, že to domluví a matrikářka nás pak sama zkontaktuje a dá si s náma schůzku. No jsem z toho taková nesvá, ale snad v tom mají praxi a dělají to tak a opravdu to tak bude..
Odpovědět
Profilova fotka
gepe: co kdo řešil? Že se ji na to vykašlali nebo jak? :-( Ach jo, já to tuším, že to nebude tak jednoduché...
Odpovědět
Anka : Jsem nemocná a beru antibio. Přesto jsem za ním jela, odvézt výkazy atd. A on,že to byl úspěšný měsíc. A jestli si s ním připiju a já,že nesmím. A pak jsem mu to řekla. On se tak zarazil,chvíli na mě koukal a pak se zeptal proč. A já že už se chci vdávat. Tak zase chvíli mlčel a pak jestli musím. A já ,že ano a že to musíme stihnout do léta. Tak zase chvíli mlčel a pak se zeptal kdy chci odejít a já ,že co nejdřív. A on jestli třeba hned? TTak já nadšeně souhlasila a už jsem v podstatě nezaměstnaná . Než nějakou náhradu najdou,tak tam budu jen na dohodu a tam už asi záleží jak moc se tomu budu chtít věnovat. Pak jsem jela domů a přemýšlela jsem jak to,že to šlo tak snadno. Pak mi došlo,že si asi myslí,že jsem těhotná a chce se mě tím zbavit aby mi nemusel platit mateřskou,šmejd . Ale mně se to hodí víc,než bych tam kejsla ještě dva měsíce
Odpovědět
avano.já jsem jí psala recept na buchty,jinak musím končit,pokud budeš chtít tak ti taky pisnu do IP ale až zítra :-)
Odpovědět
amad to ze si bere agenturu a ta ze zajisti i termin na matrice.
Odpovědět
Ahoj holky:-)! Dneska je nějakej blbej den. Přišla jsem naštvaná ze školy, tak nemám moc náladu, ale jdu si jí zlepšit sem k vám:-D. Co nového? Četla jsem tu malou výměnu názorů, jinak jsem nic moc nestihla. Gepe, kytičky jsou na cestě z HK do Prahy, snad už se nic nepokazí:-).
Odpovědět
Gepe, schvaluju seškrtání hostů! Pokud ti to vyhovuje, tak se neboj udělat to podle sebe.
Odpovědět
bella, super! no jedine tak ceska posta, ale na to jsem uz zvykla :-) Je hodne blbej den, ale snad uz bude jen dobre. A taky jsem se rozhodla zredukovat hosty na svatbu a i tim je mi lip nejak aspon trosku :-)
Odpovědět
gepe: no to jsem právě četla, to je dobře:-). Hele, Česká pošta má svý mouchy, ale tohle snad zvládnou a v přijatelným čase, proboha:-D. Už je přece chceme mít.
Odpovědět
bella jojo je to podle me, nastesti nikdo do toho nemluvi, sice narostla rodina z tatovi strany, ale to neva, takze mimo rodinu a svedka jednoho s partnerkou (mozna) je pouze 10hostu mimo rodinu :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?