Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
anka, není hana ještě trochu starší než ty?? :-D :-D
Odpovědět
je :-D
Odpovědět
hanakniha.no já měla kocoura takového jak je v reklamě na whiskas,ale bohužel jak jsem otěhotněla tak muj miláček měl strach,že kočky přenašejí nemoci tak ho dal znamým ale on jim pak utekl,no já to obrečela :-(
Odpovědět
Profilova fotka
anka, nebudeš smutná, že ti hana vzala prvenství??? :-D :-D :-D
Odpovědět
hankniha.je to já nevěděla :-D :-D no holka a ty jsi v té tabulce u gepe :-) avano.tak já myslela že jsem nejstarší a ještě nejkrasnější :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D no a už mi ten titul vzaly :-N :-N :-N
Odpovědět
Jo takže protože trvám na termínu svatby který chci jsem vybíravá aha a to že třeba to byl můj ústupek příteli že jsem chtela mu vyhovět s jeho datumem který on chce samozřejmě nedělám ústupky že. A pardon ale jestli jste si někdy nevšimli tak starší slečny vždycky vše svalují na zkušenosti. Myslím si že věkem to není a ano co se týká věcí zkušenosti nechám si poradit velmi ráda ale například od rodičů. Nevím jak Vám bylo příjemné kdyby Vám tohle někdo otíral pod nos. že jste mladé a nemáte zkušenosti. Já si myslím že na svůj věk jich mám akorát nepopírám že za 10 až 20 let co je teď Vám jich nebudu mít víc. Ale reagovat budu naprosto stejně. Nevím proč bych si měla necht líbit to že o mě někdo bude říkat že někoho využívám a zajímají mě jen prachy a nebo že nejsem dost vyzrálá nebo co. Takže si to tady mamky teda užijte chápu že do vaše diskuse je jen pro starší klientelu což teď nepopřete že jste naznačily. Přeji Vám mnoho štěstí ve Vašem dalším životě a ve Váš den.
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, fakt jsem nejstarší (díky gepe), ale už jsem zvyklá :-) , ale zas na druhou stranu, čekatelovi je 28 :-D
Odpovědět
anka a jsi v riti, hana Te dostala :-p :-D :-D hanakniha, za malo :-) rouy, nikdo nenapsal ze nekoho vyuzivas ci Te zajimaji pouze penize atd. Jak myslis, je to Tve rozhodnuti a podotykam, ja jeste mamka nejsem :-N a prosim ne pripadne komentare o biologickych hodinach :-D :-D Rouy, az trosku vychladnes, procti si to vse znovu a v klidu, mozna pochopis vse trosku vic, nez ted.
Odpovědět
Ne děkuji v této diskuzi jsem už rad dostala až až.
Odpovědět
Jak myslis, je to Tvoje svobodne rozhodnuti, my Te rozhodne nevyhanime.
Odpovědět
no holka asi ti vybuchly pořádně nervy a to ještě máš život před sebou,když tak budeš řešit každou situaci,tak daleko nedojdeš.Ty jsi přítelovi ustoupila ale máš stím problém protože nemůžeš sehnat kdo vás oddá,a to je ten celý tvůj problém :-| :-|
Odpovědět
hanakniha:fakt jo,no to je super :-) no já mám to prvenství v dětech :-D :-D :-D :-D nebo né
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
anka, myslim že v počtu dětí tě asi jen tak nikdo nedožene :-D :-D
Odpovědět
Ano to je můj problém že nás nemá kdo oddat opravdu to tak je. Ale dlší problém byl to na čem trvám a to byla reakce gepe která mě opravdu nepotěšila takže asi tak
Odpovědět
rouy.každý za život vybuchne,ale u tebe je to tou svatbou,dej si teplé kakao.mě to aspon pomahá.Nikdo tě nevyhazuje jen si potřebuješ ujasnit nějaké věci a bude dobře :-) :-) :-) tet máš horkou hlavu a až vychladne tak si uvědomíš že máme v něčem pravdu :-) :-) :-)
Odpovědět
A v čem v tom že jsem mladá a pro Vás neotřelá životem?
Odpovědět
Profilova fotka
no holky, já pádim domů..přeji příjemné odpoledne a večer se tu nejspíš ukážu :-p
Odpovědět
rouy.ale nám vůbec nevadí že jsi mladá,jenom si vybušná :-D :-D :-D já mám spoustu mladých kamarádek.takže v tom to není ;-)
Odpovědět
rouy, mozna jsem Te nepotesila, ale napsala jsem Ti pouze jak se veci maji a byla jsem prima, na to asi nejsi zvykla... Poslala jsem Ti ty odkazy na ty cirkve - ani nevim zda jsi je vubec videla. Pokud se rozhodnete pro unitare i z duvodu, ze vam jsou jakoby nejbliz resp. nejvic vyhovuji, tak proc ne. Pouze jsem poukazala na to, ze jsou i jine moznosti. Sami jsme meli uz zarizene misto, fotografku apod. a nemeli jsme oddavajiciho, takze zrejme vim jak se citis, ale proto nemusis kopat kolem sebe... Napriklad v tom, ze neni v zivote vse tak jak si clovek umini a presne chce, na to se vetsinou prichazi vekem a tim jak ho zivot otriskava.
Odpovědět
anka tak ty napíšeš že Vám nevadí že jsem mladá jen výbušná ale jak jste psaly nahoře tak že prý jsem mladá a tudíš vše řeším špatně než vy starší. A druhá věc na svůj věk si myslím že mám toho zažito mnoho možná víc než kdejaká třicátnice ale to Vám samozřejmě může být jedno
Odpovědět
rouy, ne ze resis spatne ale jinak a bez nadhledu. Pokud mas pocit ze mas vic zkusenosti nez kdejaka tricatnice, mam ti popsat svoje zivotni zkusenosti? Nebo mozna ne, zase by jsi mela pocit ze se nad Tebe nejak vyvysuju a delam blbce.
Odpovědět
Jak chceš já myslím že jich mám dost s porovnáním toho kolik mi je let ale nebudu se stebou přít. Stejně na to ani nemám čas mějte se tu hezky
Odpovědět
no holka,jenže ty jsi nepochopila,že mladá jsi.Ale životní zkušenosti to je úplně něco jiného.no nic už mi připadáš jak malé dítě které se hádá o svojí hračku :-( :-( takže si vlastně nic nepochopila
Odpovědět
gepe:tak co máme dneska v plánu :-)
Odpovědět
anka, proste ma svoji hlavu, chce poradit, ale pritom nechce jelikoz sama vi co je pro ni nejlepsi, to je pak tezky..
Odpovědět
anka kachynka zrovna cerstve v troube - teda jen pulka a i ta je skoro dvoukilova :-D a bude aspon pekne vypecena a pekne zdrave s ryzi :-D
Odpovědět
gepe.už se těším na vánoce až budu vytvářet to menu,vše už mám nakoupené,jak papíry tak nůžky a vykrojovatka srdíčka a stuhu přírodní barvy,no a pak se v klidu u pohádek do toho pustím,udělám si svařáček :-N :-N
Odpovědět
anka, tak to mi povidej, v tom jsi me inspirovala prave s temi vanocemi :-N zatim stale koumam jak tohle vse udelat a uz jsem i na vykrajovatka atd. koukala, vcetne vytisteni navodu na skladani krabicek :-N
Odpovědět
no děcka mají od zítřka prázdniny tak budu muset taky něco upéct už mě honí mlsna :-) :-) tak si uděláme buchtu
Odpovědět
to tady nejak trosku utichlo, ted mi to doslo :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?