Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
anka ja ani nevim, co bych delala :-D ale u ava budou mit aspon taky obrad presne na miru :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jo, amade, přihoď fotku, my si je sem taky daly, abysme věděly, jak vypadáme :-D gepe, to bych ho mohla vyfotit, protože když k tomu dodam, se se chci vdávat v krátkých šatech, tak to s nim šlehne určitě :-D :-D loli, mě by přišlo divný, kdyby mě v sedmadvaceti vedl k oltáři táta... ani nevim, jestli tomu, co budem mít venku můžu říkat oltář :-D :-D
Odpovědět
aspon to může mít ava takové uvolněné,že to nemusí být takové škrobené jak to na obřadech vždycky je,já budu ráda až to budu mít to ano zasebou a pak to už bude fajn,už to bude uvolněné :-N :-N avano:tak radši pomaloučku,polehoučku at to fakt sním nešlehne :-N :-N no já to budu mít tak že budu mít kolem sebe svoje děti,ten nejmladší ponese prstýnky,vedle něho pujdou z každé strany ti moji dva kluci a holka pujde předemnou jako družička,a povede mě strejda,ten muj a všichni ti budou už v sále,takže mě uvidí poprvé až tam :-)
Odpovědět
tak to planuji take,prekvapko az u oltare. Dokonce uvazuji nad zavojem.... Jen si nejsem jista,jestli to uz nebude moc. a povede me tatinek....
Odpovědět
hele me povede k oltari tata v mych 33 letech a neprijde mi to divny :-D ostatne jsem prvorozena a prvni ze dvou co se bude vdavat a poprvy :-D
Odpovědět
jinak stejne jako anka, uvidi me ostatni az pri ceste k "oltari" :-)
Odpovědět
no mě bohužel tatínek zemřel před rokem,takže mě povede strejda.
Odpovědět
anka to nevadi, tatinek tam bude s vami taky :-) a vecer mu muzes poslat lampion se vzkazem jen pro nej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já jsem měla v plánu jít k oltáři taky sama, protože taťku už nemám a brácha mi půjde za svědka, ale po zkoušce šatů a s lodičkama na nohách si tím rozhodnutím nejsem tak jistá. mám strach, že se někde uprostřed cesty k oltáři vyválím na koberci. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já vim, že se to tak dělá, ale já to nechci ;-) anka, přesně jak říká gepe, tatínek tam bude s tebou ;-)
Odpovědět
to víte že jo,a pro strejdu to taky bude poprvé,oni s tetou nemají děti,a moc nám pomahají děti sportujou a oni jim to platí a ještě jim nakupujou,takže to bude pro něj určitě taky pěkný pocit :-) :-)
Odpovědět
zrovna koukám na sreamers,jak dopadl na primě,holky už jste některá byla na travesty šou,no my chodíme na ně pravidelně,je to supr odreagovaní,no mají mít u nás vanoční vystoupení tak musím splašit lístky :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
anka, no vidíš a ještě uděláš šťasným dalšího člověka ;-) já jsem nervózní jak pes, přítel je na vyšetření kvůli závratím na neurologii v Plzni, kam ho poslal doktor v Domažlicích. Pokud to bude špatný tak ho můžou vyhodit od hasičů :-(
Odpovědět
avano.a nedovezl si to stoho tunisu,asi to přechodil ne :-S
Odpovědět
Profilova fotka
anka, kamarádka chodí na screamers pravidelně :-D no on už měl závratě před tim, měli totiž výcvik na lodi a bylo to v dešti tak nafoukal a furt se to táhne a teď neprošel zdravotníma testama :-( snad to není nic vážnýho...
Odpovědět
Profilova fotka
ava, tak hlavně aby to nebyl nějaký zdravotní vážný problém, snad to dopadne dobře já mám travesty ráda, přítelův bratránek v něm právě vystupuje, dokonce když se s partnerem registrovali, tak on šel převlečený jako nevěsta :-), v listopadu jim zařizujeme vystoupení u nás v přílepech :-))
Odpovědět
Profilova fotka
byla to ta skupina, co byla v Talentmanii na Nově, ale nepostoupili do semifinále :-)
Odpovědět
Profilova fotka
na screamers jsem byla jednou a byl to nezapomenutelný zážitek. :-D hlavně jejich chňapík maličký krokodýl. :-D
Odpovědět
ava, to bude určitě ok, držím palce! amade, taky se přikláním k variantě fotky, "ztrapnily" jsme se tu všechny :-p :-D mě povede k oltáři děda, teda doufám. otec tam nebude a i kdyby byl, nechtěla bych, aby mě vedl on :-N
Odpovědět
avano.tak doufám že mu to dopadne dobře, :-) :-) no já je zbožnuju,je to sranda,no my koukaly kde ho mají schovaný,to fakt není možné :-N :-N :-N když ten jeden dělal Šér,tak měl ten kostým co ona má v tom klipu na lodi,no a všichni koukaly a on potom řekl že ho má,a že by jsme to chtěly vědět :-D :-D :-D
Odpovědět
jo holky no já jsem byla už snima i v jejich šatně ,protože jsme byly s něma domluvený že jim taky necháme udělat,tu nahrávku co jsme je točili :-) no Saša je skvělí no u nás vOpavě dostane vždy hodně dárků,mám jejich fotku s podpisama,kde jsou tak jak je panbůh stvořil ale mají to zakryté,já to naskenují a dám vám to do alba ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, AMade,hod 100% fotku ;-) Já jí tu mám taky,Teri taky,Haili, Gepe...všichni. ;-) Avano,držim palce,at je to ok.Taky to m§ůže být páteř.Je to děsná mrška.Krční páteř dělá migrény až ztráty vědomí a výpadky... ;-) Takže pak stačí rehabilitovat a správné držení a je to hned lepší,ale je to takový obtěžující problém. Jé,to by bylo překvápko na večer,travesti show.Kamarádka to tak měla na svatbě,bylo to jako překvapení od tatínka nevěsty a všichni se hrozně pobavili. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nás tam máte...sice se blbě křeníme, ale chtěly jste to:-D
Odpovědět
je nejde mi to naskenovat,vyndaly jsme s tiskárny barvy tak mi to tet nejde ;-) no já mít prachy tak si je pozvu na pobavení :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
moc vám to spolu amad sluší. ;-)
Odpovědět
amad:vždyt je to dobré,to jsou nejlepší fotky :-
Odpovědět
Profilova fotka
:-) no když to říkáte:-D
Odpovědět
amade, sluší vám to spolu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Amad,dobrý je to.Co povidáš. ;-)A vy jste s přítelem stajně staří? Přijde mi starší oproti tobě.Což je ale pro tebe výhoda.Nic méně to taky možná zkresluje světlo na fotce ;-) Jo,Gepe,zase originál.Klidně bych to na oznámko dala nebo něco podobného. Jinak se mi docela líbí taková fotomontáž,kde jsou těla Angeliny Jolie a Brada Pitta z filmu Mr. a Mrs.Smith. Ale dodělaný hlavy snoubenců.Docela mě to pobavilo.Vypadá to supr. :-D :-D Asi bysme to měli na rautu na vrátkách do zahrady :-D
Odpovědět
Profilova fotka
PB: No je starší o rok a půl...takže je, ale ne o moc...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?