Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Rouy: posílám odkaz do IP, ale nevím, jestli už jsi tam třeba nekoukala.
Odpovědět
Holky, kdybyste někde narazily na takový závoj (nejlépe smetanový), tak mi dejte, prosím, vědět:-): http://www.beremese.cz/album/view.php... http://www.reception-wedding.com/brid...
Odpovědět
Profilova fotka
rouy, ceny jsou tedy super a jakou restauraci máte vybranou?
Odpovědět
To prozradím až si to zarezervuji raději :-))))
Odpovědět
Profilova fotka
rouy, neboj, máme sice stejný termín, ale já už mám restauraci vyhlídnutou :-D
Odpovědět
No víš už se mi jednou takhle stalo že jsem s něčím váhala a prozradila a pak už jsem měla smůlu přeci jen v diskuzi je nás mnoho. Ale za pár dní ho sem napíšu :-))) jistota je jistota když jde o jeden den v životě :-). Jen přemýšlím o jidle na večerní raut jak to zamýšlíte vy?
Odpovědět
rouy, já jsem taky zvědavá - a mám úplně jiný termín :-p 8-) ale chápu tě... holky, pokud děláte raut, chcete ho dělat na stejném místě jako hostinu? my jsme měli představu udělat to někde na zahrádce u restaurace - že bychom tam kupovali pití, ale jídlo si zařídili sami... chceme grilovat, tak možná i to bychom nechali na nich, ale jinak saláty a tak domácí... akorát nevím, jestli něco takového máme šanci sehnat - a kde :-(
Odpovědět
jo a ještě, jak jste řešily pronájmy - já měla vysněné místo svatby, psala jsem o info - a pronájem stojí cca 12 tisíc, takže 5 je ještě dobré... samozřejmě jsem na to musela zapomenout, no :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jj, no tak to chápu :-) a nad čím přemýšlíš? my budeme mít nakonec zřejmě jenom raut, chtěli bychom obřad třeba až kolem třetí hodiny odpoledne a pak už rovnou začít s rautem, část lidí pojede z moravy, tak myslím, že jim přijde vhod, že se nemusí hnát na poledne k obědu, původně jsme chtěli dělat nějaké prasátko, nebo kýtu, ale nakonec asi budou klasicky kousky masa, kuřecí, vepřové, ryba, nějaké obložené mísy se sýry a uzeninami, salát, pečivo, brambory a ze sladkého asi jen ovoce (ještě tedy přemýšlím o čokofontáně) + samozřejmě dort a asi svatební koláčky, myslím, že lidi nakonec toho sladkého moc nesnědí
Odpovědět
Profilova fotka
no terinko, já mám vysněný hotel okoř a tam je pronájem 16000 (8 za salonek, 8 za zahradu), no ještě čekám na vyjádření z jednoho místa, jinak to budu muset skousnout :-S zkoušela jsem hledat, ale nic jiného mě prostě neuchvátilo
Odpovědět
No já mám na raut 2 varianty jedna je grilování ale muselo by být venku. A když bude pršet tak to půjde těžko. Zatím mám nabídku takovouto na večer ale něco mi tam ještě chybí k jídlu prosím pomozte mi to nějak doplnit nic už mě za boha nenapadá: mám teda: Předkrmy Baby mozzarella s cherry tomaty, bazalkovým pestem a olivami Kachní paštika s brusinkovou omáčkou Parmská šunka s melounem Cantaloupe Saláty 3x velká mísa salátu Caesar 3x velká mísa Zeleninového salátu 3x velká mísa Těstovinového salátu se čerstvou zeleninou Hlavní pokrmy Šunka od kosti krájená před hostem (cca 10kg), hořčice, křen, beraní rohy, okurky 5kg Guláše, chléb 4kg Řízečků (2kg kuřecí v mandlích, 2kg vepřový z panenky v trojobalu) 3kg Opečené brambory ve slupce s pancettou a jarní cibulkou 3kg šťouchané brambory Sýry 2kg Nabídka českých a francouzských sýrů Ovoce Meloun vodní Jahody Ananas
Odpovědět
Profilova fotka
no já myslím, že takhle je toho dost :-) já mám v nabídce rautu ještě klobásky/uzeniny a polévku, ale myslím, že to není nutné
Odpovědět
Článek se načítá
Já si myslím že za 390 Kč na osobu to je dobrý :-)) ale už celej ten rozpočet na svatbu je neuvěřitelnej teda pro mě.
Odpovědět
hailliejade, já jsem hrozně toužila po Klementinu... jenže dát za dvě hodiny 12 tisíc, to mi přítel fakt neschválí, navíc mu to přijde kýčovité (což mu přijde skoro všechno, ale Klementinum byl ochotný přežít kvůli knížkám :-N ), takže si musím nechat zajít chuť...
Odpovědět
Profilova fotka
tak za 2 hodiny by se mi to asi taky nechtělo dát :-), my bysme to měli na celý den, obřad i hostinu, ale ani tak se mi moc nechce to platit, a kde to tedy nakonec budete mít? nebo tedy mezi čím se rozhodujete rouy, rozpočet je super každopádně, na takovou cenu bych se taky ráda dostala, jsem zvědavá, co mi napíšou, o to jsem teda zvědavější, až odhalíš, jaká restaurace to je
Odpovědět
rozhodujeme se mezi Píseckou bránou a Novoměstskou radnicí... přítel chtěl normální radnici (podle něj to stačí), já zámek, tak jsme udělali takový kompromis, no a ten rozpočet, co píše rouy, mi taky přijde fajn :-)
Odpovědět
Já myslela rozpočet na celou svatbu ten už tak fajn neni :-))))) :-D :-D :-D
Odpovědět
rouy, to my jsme ještě radši ani nepočítali :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak můj cenový rozpis - teda co bysme chtěli :-) Svatební balíček - ZÁMECKÁ SVATBA svatební obřad v Erbovním sále Zámku Zábřeh ( začátek obřadu ve 13 hodin) tabule pro novomanžele a 8 hostů uprostřed další stoly pro 8 osob kolem (společná tabule do 26 osob) bíle prostřené stoly, květinová výzdoba (dle dohody) stůl na dárky, vázy, zasedací pořádek ... focení - hostům u stolu jsou nabídnuty nápoje po příchodu novomanželů rozbití talíře 14 hodin - přípitek sektem reprodukovaná hudba Oběd - servírované menu o Marinovaný roastbeef doplněný višňovým coullis a bagetkou o Domácí silný hovězí vývar s játrovými knedlíčky a nudlemi o Grilovaná vepřová panenka se švestkovou omáčkou a bramborovými pusinkami o Desert – krájení svatebního dortu (vlastní), káva Nealko, pivo, víno dle nabídky, ostatní alkohol dle dohody Volný program nápoje na rautových stolech - samoobsluha Malý odpolední bufet- po 16.hodině o Grilovaná kachní játra na carpacciu z červené řepy s polníčkovým salátem o Caesar salát – trhané listy římského salátu s dresinkem, grilovanými kuřecími prsíčky a parmazánem o Zámecká piškotová roláda se sezónním ovocem o Svatební koláčky (vlastní?) Večeře na grilu - po 18.hodině o Grilovaná kuřecí prsíčka na jehle prokládaná anglickou slaninou a paprikou o Filé z lososa pečené v celku marinované v oleji s bylinkami o Pečená vepřová krkovice po selsku pivem podlévaná o Pečené zámecké brambůrky s restovanou cibulkou o Zelenina grilovaná na olivovém oleji o „Salátový bar“- trhané listové saláty, míchaný zeleninový salát, salát z kyselého zelí ... o Čokoládové fondue s ovocem Noční raut - po 21.hodině o Jemná domácí kachní paštika o Zvěřinová roládka plněná domácím špekem o Směs smažených vepřových a kuřecích řízečků o Bramborový salát bez majonézy o Domácí uzená kýta, tence krájená o Doplňky - hořčice ,křen, okurky,feferony, pečivo Nápoje - volná konzumace po celý den/ tvrdý alkohol dle dohody Zámecké pivo PIKARD® 11˚ světlý a tmavý ležák, perlivá a neperlivá voda ve džbáncích juice - 3 druhy, coca-cola, fanta, sprite, nealko pivo Forman čepovaný sklenka vína Veltlínské zelené nebo Blauer Zweigelt, vinařství Kölbl, Dolní Rakousko espresso, čaj Cenová nabídka (20 osob) o Jídlo & nápoje ... 1490,-/osoba 29 800,- o Nájem Zámeckého restaurantu 2 990,- o Obřad & koordinace 990,- o Tvrdý alkohol dle skutečné spotřeby (ceny viz www.zamek-zabreh.cz ) o Parking ZDARMA o Zámecké apartmá „Historické“ pro novomanžele, vč. snídaně ZDARMA Jen dodám, že nás bude asi 20 a chceme zrušit ten noční raut :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ivcas, to taky vypadá moc hezky, s tím nočním rautem máš pravdu, taky bych ho zrušila, myslím, že i tak tam bude jídla dost a hosté budou nacpaní až až :-))), i když zase když se hodně pije, což u nás teda určitě bude, tak pak v noci zas člověka přepadne pořádný vlčí hlad :-D, teď jsme dělali oslavu narozenin se sousedama, taky asi 20 - 25 lidí, grilovali jsme, ale nikdo už moc jíst nechtěl, tak nakonec zbyla mísa mletýho připravená na hamburgry a po půlnoci se na to najednou všichni vrhli (podotýkám, že to bylo syrové !!!!) jedli to jak tatarák na chlebu, tak jsme museli zas roztápět gril :-D tak když už to tady vypisujete, tak já jsem teď posílala do hotelu následující raut na nacenění: Studené předkrmy: Uzený losos s medovo-hořčicovou omáčkou Grilovaná zelenina marinovaná v olivovém oleji České sýry podávané s třemi druhy džemů a ovocem Uzeniny Řízečky z kuřecích prsíček Pochoutky z grilu: Kuřecí prsa marinovaná v tymiánu Vepřová krkovice s česnekem a rozmarýnem Staročeská žebírka Norimberské klobásy Čerstvé sardinky s hrubou solí Saláty: Zelený listový salát Cherry rajčata s mozzarelinami a bazalkovým pestem Teplý bufet: Opékaný brambor s rozmarýnem Čerstvé ovoce Dezerty - svatební dort a koláčky (vlastní) ještě váhám, jestli tam nedat guláš, nebo nějakou polívku jinak moje představa je taková, že já bych dopoledne jela na místo hostiny asi se ségrou, možná i mamčou, obhlídnout výzdobu a případně dozdobit (ještě nevím, jakou výzdobu zajišťují) a oblíct se, namalovat a tak, přítel by doma počkal na příbuzné z moravy a ubytoval je, případně je vzal někam na oběd, pak by se všichni sjeli, proběhl by obřad a nakrájel dort a kafčo a pak už by začal raut, v průběhu bysme ještě pořídili nějaké fotky, rozbíjení talíře a podobně se mi moc nechce, spíš bych házela kytkou a chceme udělat svatební tombolu, večer jsem chtěla vypouštět lampiony
Odpovědět
Ahoj holky, ná mse to nějak komplikuje. přítel, dkyž to posčítal všechno,t ak říkal, že se mu nechce dát za tu svatbu tolik peněz a že radši to přidá na pořádnou svatební cestu. On by najednou jel i třeba se nechat odda t na ten MAiricius, tak budu nechat dělat rozpočet.ALe mylsím že se nevejdem.
Odpovědět
Profilova fotka
a do kolika se holky tak chcete vejit s rozpoctem, ja pocitam ze nas to bude stat kolem 70 tisic, nasi nam neco pridaji, jestli jeho rodice to jeste netusim. Ale spoustu veci resime pres zname a nebo si je udelame sami. Bude na obed kolem 60 lidi a vecer mezi 80-90.
Odpovědět
picasso_123 - a už jsi si nechávala něco zpočítat? Já si myslím že pokud to chceš mít v restauraci a obřad někde (zámek, zahrada atd) tak se do 70 tisíc určitě nevejdeš. Nejhorší je to jídlo já nemám nijak drahou restauraci a oběd (16 lidí) raut (60 lidí) se za tyhle dvě věci pod 60 000 nevejdu bohužel. Plus šaty, dort a další blbosti.
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky,já než to vždycky přečtu :-D Vy se vždycky tak rozepíšte.Veru,mně se také líbí šatky číslo 5,ale i tuším 4,taková hodně zdobená sukně,nádhernej střih.Jsi krásná blondýnka,pro tebe je škoda se držet při zemi.běž do něčeho výraznýho.Fakt ti to sekne. Sarko,ty šaty jsou nádherný.Udělala jsi dobrou koupi. Terinko,supr,tak at se prohlídka vydaří a at si vyberete svoje místo snů.No a s těma šatkama na Aukru.Můžeš jim napsat,zda se to dávzkoušte nebo jak řeší případné reklamace.napiš jim,že ti hodně záleží na vzhledu té krajky,takže jestli se třeba pak šaty dají vrátit.Zkus to,za to nic nedáš.A jaký prsteny jsis na e-piercingu vybrala? Lucil,ta cena za raut i oběd je velmi přijatelná.Navíc krásné menu,slavnostní,velmi chutné a rozhodně tedy žádná klasika v podobě svíčkové,i když jí miluju,na svatbu chci něco speciálního. My máme vybranou a zamluvenou restauraci U Smrku v Jenči.Bude tam jen oběd.Večerní raut a posezení s přáteli bude na zahradě u rodičů.Tam bude prasátko a nějaký mísy,sladké a koláčky.Pivo,víno,limo a alko. Jinak pro všechny obecně,včera jsme to taky s přítelem počítali a je to šílená pálka za celou svatbu,ale když to člověk nakupuje postupně,je to daleko lepší. Jinak mimo téma,moje fenečka má další nádorky,takže zítra jde na operaci.Snad už to bude konec všech trablů a budeme mít obě jednou pro vždy klid.Sice operace zvládá skvěle,je hrozně statečná,ale já to nezvládám psychicky.Vždycky vybrečim potok slz a připadá mi,že mi to ubírá hrozně energie.
Odpovědět
porodnibabka: držím palce, ať to s pejskem dopadne dobře. Když se stane něco tomu našemu, tak jsem taky vždycky na dně. Určitě to dobře dopadne.
Odpovědět
Profilova fotka
rouy: Prave ze obrad mame v kostele, takze je to symbolicka cena. dale fotograf je muj kamarad takze to bude tak za polovinu. Dale mame pronajaty prostor ve kterem budem delat oslavu. Dalsi znamy je uchar takze navari a udela oblozene misy a priteluv znamy vlastni restauraci takze piti bude za nakupni cenu: a tam uz tam naskace hodne. Dorty pece mamka protoze dela skvele a vyborne dorty.
Odpovědět
Profilova fotka
Bello,děkuju moc.Pejsci jsou srdcová záležitost.jako naše děti,vid?Jen je hrozná škoda,že mají oproti nám krátký život. :-( Brala bych,aby pejsci byli na celý život... Jinak,do alba jsem si dala mojí jasnou představu šatiček,prstýnků a jak bych chtěla účes.Chci závoj i korunku a vyčesaný vlasy nahoru. :-)
Odpovědět
porodnibabka: je to tak, já pejsky miluju a když vidím v televizi nějakho týranýho chudáka, tak jsem na prášky...Jinak ty šaty od Lazzara jsou nádherný, taky se mi moc líbily. Půjdeš je zkoušet?
Odpovědět
Profilova fotka
Bell,a to jsou který?Ty prostřední? :-N Určitě budu zkoušet něco podobnýho.Půjdudo sálonu Adina.Psala jsem jim,kdy jim přijde nová kolekce,ale zatim ticho po pěšině ]-(
Odpovědět
Jojo, ty prostřední s bohatou sukní na bocích, nádhera :-).
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?