Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
loli88: můžu se jen zeptat kolik Vám je let? Hlavně to nevezměte nějak špatně :-) Já skoro vždycky odhadla podle fotek kolik stála svatba. A kde že to měli? V křči? V tom St. Havel? Ale jde i třeba o to že jsou šaty za 80 000, ale řeknu to takhle jsou třeba tak přeplácané že vypadají spíš lacině. Takže samozřejmě nevím jaký je Váš vkus.
Odpovědět
Je mi 22. JJ,v Krči v St. Havel. a šaty stály 10 a prsteny taky. Takže v tom to nebude. Nic okázalého tam neměli..... Já tu cenu taky nechápu. Osobně bych chtěla víc květin a víc jídla. A na obřad živou hudbu. Takže jsem si jako základ dala jejich svatbu a z toho mi vyšla ta částka.
Odpovědět
No ten St Havel je dot zbytečně předraženej v tom to bude ale myslím si že ti cenu trošku kamarádka nadsadila aby vypadala před tebou lépe si myslím. A ty studuješ ještě?
Odpovědět
Nn, tou cenou jsem si jistá. Jela jsem tam s ní skládat zálohu. Jestli studuju? To v tomto směrodatné? Ano, mimo jiné studuji Právnickou fakultu Univerzity Karlovy, zároveň pracuji jako manažerka marketingu v jedné francouzské firmě. Ale ani jedno neznamená,že chci utratit co nejvíc.
Odpovědět
To studium nemělo nic společného s tím kolik chcete dát za svatbu to jen takový detail. :-D Tak to V Ale trefila jsem se když jsem si myslela že je Vám 22 let. Mě je 21.
Odpovědět
Ta prostřední věta měla být tak to Vás obdivuji že jste schopná se dostat 2-3 roky po dostudování střední školy a se studiem tak těžké školy až tak vysoko jako je post manažerky..
Odpovědět
To byla víceméně náhoda,spíš bylo těžší se udržet. A proto jsem tu, na Beremese, protože mi je líto,vyhodit peníze za cizího člověka,který by mi radil co a jak s naším velkým dnem. Takže tak. Jinak jsem celkem překvapená kolik je tu mladých holek. Myslela jsem,že v ČR se už na svatby moc nehraje a ono je to jinak :-D . Tak to jsem ráda..... :-D
Odpovědět
My máme s přítelem rozpočet pro cca 60 osob 65.000,- Tedy i s oblečením, prstýnkama, rautem. Ale máme to doma na farmě a většinu věcí si budeme dělat sami. Chci mít takovou neformální svatbu, nebudeme mít společné jídlo ani nezajišťuji ubytování. Těším se na to, jak budu s maminkama( v mém případě i tatínkama:-) péct na svatbu a chystat raut z našich oveček a koz...Mohli bysme za svatbu dát víc peněz, ale ten rozpočet plně odpovídá naší představě, takže u nás není co řešit:-) loli88 zkus nám popsat tvoji představu svatby a my ti můžeme říct náš odhad ceny za takovou svatbu. Zkus si projít alba z příprav holek a uvidíš, že krásnou svatbu lze mít za podstatně míň peněz, než je váš odhad.
Odpovědět
No zas tak moc mladých nás tu neni. Myslím si že do 23 let je tu docela málo holek. Ale tak proč ne po 6ti letech s člověkem kterýho miluješ
Odpovědět
rouy, můžu se zeptat, jak dlouho jste s přítelem? Zajímalo by mě, jestli jsi chodila nebo "měla" ještě jiné kluky než přítele - jestli to teda není moc osobní:-)
Odpovědět
Moje představa? Obřad ideálně v odsvěceném kostele,pak cesta na nějaký zámek či hotel. Hostina-tříchodové menu a pak i během večera jídlo,aby se mi hosti nezlili jak ...... ! Na stole květinové aranžmá a vše poladěné do fialova.Během večera taky asi nějaký slušný bar,aby zase betrpěli žízní a nedostatkem alkoholu :-D Auta si pronajímat nebudeme,máme svá, v květinářství jsme V.I.P. zákazníci,takže to bude se slevou. Během obřadu živá hudba s klasickým pochodem. Noooo....tak to je asi celé,co mám vymyšlené. Šaty mám vyhlédnuté v cenové relaci cca 20-30.
Odpovědět
Jo měla jsem ale abych řekla pravdu nebylo to chození :-)))s klukama jsem začala docela brzo :-))) S přítelem jsem od 16ti a někdo řiká že jsem blázen že mi bude chybět užívání a tak ale já si myslím že je to trochu hloupost já od svých 16ti do svých 21 kdy si myslím že si všichni nejvíc užívají paří a tak tak pro mě bylo nejlepší bejt někde na 4kolkách s přítelem nebo jezdit na kole hrát golf. Jsem v tomhle trošku jiná než moje vrstevnice :-)) ale asi to bude hlavně tím že se pohybuji mezi samými staršími lidmi a jsem za to ráda abych pravdu řekla :-))) mám občas dost problém s nějakou svojí vrstevnicí vydržet déle jak 15 minut :-)))
Odpovědět
Článek se načítá
loli tvoje šaty budou stát jako půlka celé mé svatby :-D A chcete to mít v Praze a okolí? Velkou část ceny vám udělá právě to ubytování pro hosty a hostina, takže tady bude hodně záležet na tom, co vyberete. Nedávno sem dávaly holky odkazy na zajímavý místa na svatby. Stačí nadhodit lokalitu a něco navrhneme:-)
Odpovědět
Tohle třeba nepochopím za šaty 20-30 000? Já si je nechávám šít na míru s myslím si hodně dobrých materiálů a za max 8 500. To si myslím že je nejlepší řešení pokud samozřejmě netrváš na nějaké návrháři :-)
Odpovědět
rouy, právěžě můj budoucí je moje druhá vážná známost a taky mi to někdy lidi předhazují, že jsem si nic neužila a bude mi to později chybět. Já ale taky nemám ten pocit, že bych si nic neužila, spíš jsem si užívala a ještě měla vždy oporu toho přítele...Nevím, na koho lepšího bych měla čekat, ale třeba budu za 20 let mluvit jinak:-)
Odpovědět
Třeba tohle si myslím že je pro tebe to pravé. Pro mě je to třeba přeplácané až nevkusné, ale jak řikám co lidí to názorů. http://www.sacrecoeur.cz/
Odpovědět
to je moc hezké, ale já bych se na takovém místě necítila a neumím si představit, co by říkali ty hostesky, kdyby se moji kamarádi (jako obvykle) rozhodli tančit na stolech:-)
Odpovědět
kamilasv máme úplně stejnej názor užívat se snad s partnerem nedá? Já si myslím že když někdo řekne ty sis neužila tak na to se dá říct že asi nemá tolerantního partnera. Mě ten můj i někdy nutí tak jdi si někam sednout s kamoškama já zatím vyžehlím a já mu na to vždycky řeknu tak já uvařim. A nejraději chodím prostě s ním společně s naší partou :-)) Taky ho občas nutím aby někam šel a to on ale já jsem nejraději s tebou než někde chlastat. No prostě jsme oba divný :)))
Odpovědět
Netrvám na ničem :-D . 20 je moooc? Hm,tak jo. Ráda si nechám poradit něco levnějšího,ale stejně kvalitního.Za návrháře bych dala tak stovku minimálně. Já nevím. Ono je to v podstatě fuk kde,hlavně v Praze. Hostina na jednom místě s ubytováním,to je jediné kritérium. Jinak k vašemu tématu. Můj přítel je taky moje druhá známost a taky nemám pocit,že bych o něco přišla. Naopak...máme štěstí,že jsme je našli hned na podruhé. Užívat si můžeme přece i s manželem!!!!
Odpovědět
loli88 jak řikám tohle by se ti mohlo líbit http://www.sacrecoeur.cz/ jinak kdybys to nechtěla v praze tak třeba areál botanika je hezkej je kousek od Prahy. Ale když chceš ubytko tak by ti to mohlo bejt asi jedno ne? No nebo třeba no teď mi všechno úplně vypadlo nějak něco na Petříně s výhledem na Prahu. Jinak kdy že máte ten termín nebo jako předběžně? Ale kdybys chtěla hezkou svatbu doporučuju zahrady
Odpovědět
Něco je tam možná 2x :-)) Jinak kostely: * Kostel sv. Salvátora * Kostel Sacre Coeur * Chrám svatého Víta * Kostel sv. Klimenta Jinak luxusnější hotely a restaurace * Alchymistická zahrada * Areál Botanika * Hotel Kempinski Hybernská Praha * Hotel Grand Majestic Plaza * Hotel Chateau St. Havel * Aria hotel * Chateau Mcely * Farma Michael * Hotel Villa Voyta * Kampa Park * La Provance * Cowboys * Chateau Mcely * Hotel Kempinski * Hotel Grand Majestic Plaza * Hotel Hoffmeister * Céleste restaurant * Hotel Tree of Life * Villa Richter * Hergetova Cihelna * Le Grill Restaurant * Střelecký ostrov * Alchymistická zahrada * Villa Richter * VIlla Voyta * U Modré růže
Odpovědět
Profilova fotka
Loli, teda taky bych chtela pritele co za svatbu nevaha vysolit 1,5 mega, udelala bych si to podle svych predstav a jeste hooodne usetrila, u vas bude nejvic stat to ubytko jestli budete platit vsem hostum, tak to je jasny ze rozpocet hodne navysi, klidne verim ze se pak k tem 500k dostanete, ono to lita, doufam ze nas budes informovat jak pokracujete, zajima me to ciste ze zvedavosti, chapu holky co tu pisou ze by tolik penez za jeden den nedaly, ze by za to poridily neco jineho, ale myslim ze lidi co ty penize na to daji tak nesetri celej zivot aby to pak vydali na svatbu, proste ty penize maji, tak proc by je nedali, nekdo to da i za noc v hotelu, v takovehle cenove relaci uz bych ale fakt zainvestovala do koordinatora, pomuze udrzet styl svatby, se spoustou veci poradi, aby se ze zamysleneho luxusu nestal kyc
Odpovědět
Nn,chtěla bych něco méně komerčnějšího,ale děkuji. Já bych to moooc chtěla v té Praze. Termín nemáme...ale vidím to na léto.Třeba srpen. V lednu mám státnice a až po nich můžu doopravdy začít plánovat. Zvažovala jsem Vrtbovského zahrady.... Pokud nenajdu kostel,který mě uchvátí.
Odpovědět
šaty na ebay za 35.000,- http://cgi.ebay.com/Monique-Lhuillier... myslím, že stejný se dají sehnat za mnohem míň peněz, ale asi to bude o těch materiálech a návrhářích... Určitě nejste rouy divný, nám to tak taky prostě vyhovuje. Umíme se bavit i bez sebe, kolikrát já nepřišla domů, protože jsem do rána pařila s jeho kamarádama(ve vší slušnosti), ale to je to, proč se k němu hrozně ráda v noci z večírku vracím, protože mě obejme a když je mi špatně, tak se o mě postará a nic mi nevyčítá, protože si věříme. A přesně, naprostou většinu akcí trávíme spolu a s naší partou a je to tak super.
Odpovědět
No haili já teda tak trochu nesouhlasim .-) Já si myslím že když má na to člověk někde šetřit spíš co šetřit a na čem měl by to dělat nikdy neví k čemu se mu to bude hodit. Jdou lidi který měli hodně peněz a maj velký prd a jak by teď byli rádi kdyby jim zůstal milion kterej dali do svatby :-)
Odpovědět
Jo o Vrbovský taky přemejšlí a nebo pro tebe spíš Ledeburský zahrady ale jestli chceš ve Vrbovský tak to už jdeš s rozpočtěm dolu .-) ale řeknu ti že zrovna vrbovská je hodně komerční
Odpovědět
Díky moooc :) Svatba v Tančícím domě,to mě ani nenapadlo. Jééé..to by byla krása!!! Jinak svatební šaty se mi líbí třeba takové http://www.maggiesottero.com/dress.as... . Nejsou tak drahé,ale mě příjdou nááádherné. Ještě uvidíme. Určitě se budu dělit o zážitky. Ale napřed bychom se měli dohodnout na datu :-D . Přítel si veselé chrupká vedle,zatímco já si lámu hlavu :-D . Nad tou koordinátrkou uvažuju,ale zase kdo jinej než já, to pro nás udělá s láskou a co největší péčí?
Odpovědět
Jo a jinak kdybych měla hodně peněz spíš co se týká na pití protože to je drahý udělám to v Ambiente
Odpovědět
Jdu spát holky, ráno mám akci,kde mám být kočka. Takže dobrou noc..... Ale určo se mrknu na ten seznámek podrobněji! Díky moc. A vůbec jsem netušila,že ta krásná zahrádka je už taky komerční :-| .
Odpovědět
Viš co by bylo pro tebe nejlepší fakt si na pomoc vzít nějakou kamarádku která všechno zažídí hlavně ve svatební den aby si nic nemusela řešit a nebo svatební koordinátorku do který budeš chrlit svoje nápady. A přítel je starší než ty?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?