Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
porodnibabka.tet jsem koukala na tu tiskovku ohledně te aničky,no opravdu naše soudy jsou strašné,tak propustí chlapa který byl 8 soudně trestaný,byl na místě činu,našlo se jeho dna a oni ho propustí,to člověku fakt rozum stojí.normálně jak sed ívám na její fotku tak se mi chce brečet,nádherná holka :-(
Odpovědět
Profilova fotka
:-D tak jsem zpět z oběda a koukám, že tady se nám to dalo na romantickou notu:-) U nás chce rozhodně víc on, já jsem často tak unavená, že mě musí přemlouvat a ještě mi vyčítá, že nejsem moc iniciativní :-| Je fakt, že ze začátku jsme divočili víc a teď jsme nějak zpohodlněli či co...taky je to těžký, když je pořád pryč a pak chcem stihnout sebe a kamarády a jsme z toho tak unavení, že nakonec není nic ani tak...no, máme to teď nějak divně nastavený, něco s tím budu muset udělat :-)
Odpovědět
avano:no já bych se pak už nemohla soustředit a asi bych potom celou dobu jenom smála :-D :-D :-D no ale doufám že to bude tak jak si představujem a všichni se ve zdraví sejdem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
amad, to víš, my jak sledujem ten případ Aničky, tak jsme byly tak v depresi, že jsme to musely trochu odlehčit :-D
Odpovědět
amadeuska.no to musíš :-D :-D to tak nejde :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Anko,hm,přítel rudej,že to zakřičel dřív a ty rudá ze záchvatů smíchů.Něco podobného bylo v Chůvě k pohledání :-D Anko,je to tu absurdistán.To je 100% Takovej bordel jsem ještě neviděla.Chuděrka malá. :-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Nojo...dneska se mi vrátí, tak na tom zapracuju:-D
Odpovědět
Profilova fotka
pb, neříkej, že sleduješ chůvu k pohledání??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, omlouvám se, že vám skáču do takového super tématu, ale potřebovala bych vědět, která internetová firma je dobrá na dekorace. chtěla bych čokoládky, organzu, balonky a další blbosti na výzdobu, ale nevím, kde to mám objednat. je tu toho tolik, že fakt nevím. byla jsem rozhodlá pro svatbadekor, ale pak jsem na ně našla kritiku, tak jsem zase na začátku. :-(
Odpovědět
porodnibabka:tak chůvu mám strašně ráda,na to se já ráda podívám než na ty stupidní telenovely kde jsou tak všichni strašně chudí až jsou bohatí 8-) amadeuska:no tak dej vědět jak to dopadlo :-D :-D
Odpovědět
markys:svatební-obchod,svatební raj a další ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
markys, zkus to ohlídat až tu bude bella nebo gepe, to jsou fakt znalkyně a ty ti určitě poradí ;-) anka, my právě s přítelem na chůvu taky koukáme a vždycky se u toho řežem smíchy :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ave,mě to přijde vtipný :-N Markys,všude maj něco.Zkus stuhy cézet.No ale ty čokoládky si raději kup malý obyč v krámě.Vyjde to nejlevněji a obal si můlžeš vyrobit origoš vlastní ;-)
Odpovědět
Holky jdu uklízet konečně, dítko nespí a odpoledne přijde návštěva.
Odpovědět
Profilova fotka
anka: Jasně...hned, jak bude po všem, tak sem píšu první dojmy :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
amad, doufam, že mluvíš o předání dárku :-D :-D
Odpovědět
amadeuska:no vidíš jako když bylo poprvé :-D :-D :-D avano:jo je dobře praštěná a všichni kolem taky :-N :-N lucil.tak zatím,uklízet můžeš pořád protže s dětmi to jinak nejde :-D :-D
Odpovědět
ANko máme tu pořád bordýlek, ale aspon kvůli návštěve to tu musí mtrochu zkulturnit. MMch jeeště máme na oknech velikonoční nálepky |-| |-|
Odpovědět
Profilova fotka
lucil, a proč ne, vždyť velikonoce budou už za půl roku :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucil: Vánoční by se hodily víc:-D Ale víš co, docela ti závidím...taky bych šla uklízet, místo sezení tady do 4;-) A jinak joooo, jasně, že jsem mluvila o "dárku" ;-) :-D
Odpovědět
Holky brzo okna umeju a hodím tam nálepky vánoční 8-)
Odpovědět
lucil tak na jedno okno nech velikonoční a na druhé vanoční at si každý vybere :-D :-D no holky taky musím končit mrknu tu pozdějí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já už tak budu končit, jdu domů :-) takže se zatim mějte :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak se teda mějte všechny :-)
Odpovědět
Ahoj holky, jak jsem nemocná tak jsem si koupila knížku a pěkně jsem se začetla jmenuje se Báječné nakupování před svatbou :-))) Koupila jsem jí v levnejch knihách, ale jako docela se bavím k našemu tématu se docela hodí. Ale jsou to Američanky, takže si dokážete předtsavit co řešej všechno za blbosti, ale jako na odreagování si ji doporučuju koupit :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
rouy: Já se právě odreagovávám na aukru...co tam všechno prodávají za "krásné" svatební šaty...no jen žasnu:-D Viz například tohle: http://moda.aukro.cz/item1284799249_k... Asi se usměju při představě, že bych se vdávala v tomhle :-D :-D :-D
Odpovědět
Hele ale jenom za 800 no neber to :-))) no prostě řeknu to takhle v tomhle by se ani nevdávala moje máma před 20ti lety :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
rouy: No přijdou mi jak z nějakého historického filmu z pohraničí...fakt síla:-D Jinak mě to ale spíš rozesmutnilo...šaty, co tam mají v mé velikosti vypadají příšerně a ty nevěsty v nich jak hrošice:-( Tak nějak jsem doufala, že to nebude můj případ, ale to asi budu muset urychleně přestat s přísunem jakékoliv stravy:-( Chjo...
Odpovědět
No AMade já ted viděla jedno album tady na BRMS a nevěsta měla podobné-možná i horší :-o Holky letím, páá
Odpovědět
Profilova fotka
bože, tak ty šaty to je síla, aaaaaaaaaaaaaa, ještě s těma rukavičkama, hmm to budou taková zlatá devadesátá
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?