Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
lucil, to je fakt :-D a nebo když dneska člověk jede někam s bandou lidí a toho soukromí taky moc nemá :-D :-D anka, uplně na druhým konci republiky, u Domažlic :-D :-D
Odpovědět
Ave že on tě tím vlastně svádí :-D a ty pořád nic 8-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucil, vidíš, to mě nenapadlo :-D že bysme těm sousedům zahráli pěkný divadlo?? :-D :-D
Odpovědět
avano:no škoda :-D lucil:no jo a ona pořád nic :-D ten se ale musí nachodit,babky si stěžují na zrak ale tet ho určitě mají v pořádku díky příteli :-N :-N
Odpovědět
Přijde mi že to přestane jiskřit jak se k sobě ti dva nastěhují, už to není tak napínavé. ale člověk když se snaží tak to sem tam zase jiskří 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucil, určitě, časem přijde trochu stereotyp, ale ten se dá zatim celkem lehce odbourat :-D nám letos strašně pomohlo, když jsme jeli na vodu, jak člověk na sebe neměl čas, zádný soukromí, tak jsme se snažili občas utrhnout a musim říct, že to byla paráda :-D :-p anka, babky si ručitě k Vánocům přejou dalekohledy :-D
Odpovědět
je u nás to jiskří,ten muj tomu stačí když mu dám pusu tak mu stojí :-D :-D :-D a jdem dosklepa,taky jsme chodili na půdu a tak.a sousedka co bydlí pod náma tak říká co jste tam večer dělali to jste stěhovali nábytek :-D :-D :-D že máme vždycky do okna dát vlajku at ví co se bude dít :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak u nás to teď poslední dobou nejiskří vůbec :-( přítel na sex nebyl co ho znám, vždycky jsem ho spíš musela vnadit já, no jenže teď s dítětem už na to nemám kolikrát sílu a tak jsme třeba i měsíc bez sexu a mu to vůbec nevadí :-(
Odpovědět
Můj na to byl a jak jsme spolu začali žít tak to bylo pořád, že je unavený a že jsou zprávy atd. Tak jsem se musela začít snažit víc já. Někdy je lepší období a jindy zase horší.
Odpovědět
Profilova fotka
no my když spolu začli chodit, tak byl přítel dost náruživej, tak jsem se bála, abych mu stačila (vždyť to znáte, všude píšou, že chlapi chtějí furt a ženský ne) no a rok se s rokem sešel a jsem to já, kdo se doprošuje, aby něco bylo... občas sice překvapí, ale i tak jsem většinou ten iniciátor...
Odpovědět
Profilova fotka
no to je ono, pořád nám tlačí do hlavy, že chlap chce furt a pak když to tak není, tak si člověk říká hej, co se děje, co dělám špatně :-|
Odpovědět
no asi jsem taky hyperaktivní :-D :-D :-D no neříkám že to děláme denně ale když příjde z práce tak mi jde hned dát pusu a jestli nechci za ním přijít do sptchy mu umít hlavu a tak ;-) takže mi pořád jiskříme,když vaříme přes sobotu tak si pustíme cd a tančíme ,okno máme otevřené a sousedi koukaj,
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hallie, tak takovýmhle obdobím jsem si taky prošla :-( dost mě to trápilo, co se děje, že mě už nechce... nakonec jsme si o tom promluvili, přitel mi vysvětlil, že není ve svý kůži, problémy v práci, únava... že to prostě nejde.. no a od tý doby je klid jen by mě zajímalo, jestli se někdy najde nějakej psycholog, kterej napíše, že to zas až tak není pravda, že jsou páry, kde je to obráceně...
Odpovědět
Anko to závidím. Já už příteli kolikrát třeba vyčetla-ještě než jsme měli děti proč třeba když vařím nepřijde a .........třeba na lince nebo zkrátka mě nepřekvapí. No ale je pravda že všude se píše jak hlavně po porodu nechtějí ženské a chlapi jsou chudáci ale já spíš ve svém okolí znám to že ženská chce a chlap je líný. Haili tyhle stesky už mám za sebou, zkrátka s io to řeknu sama nebo ho nějak překvapím a nečekám až začne se sváděním on-to bych taky možná čekala měsíc :-D Ikdyž sem tam mě taky překvapí. |-|
Odpovědět
lucil.já jsem si ho tak naučila :-D :-D já byla dost divoká a to mi říkal že není žádný akrobat a v posteli mi vzdychal a tak tet je to naopak on je tet rozjetý :-N :-N ale asi jsme oba dobře praštění :-D :-Dno já ani na šestinedělku nečekala,14 dnů a už to bylo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no lucil, to já si taky řeknu, ale nechce se mi to dělat pořád, tak snad časem se to zase zlepší anko, váš vztah se mi fakt moc líbí :-D závidím
Odpovědět
Profilova fotka
anka, já bych v tvým případě o tý divokosti nemluvila v minulým čase :-D ty jsi divoch furt :-D :-D
Odpovědět
hailli:tak doufám že to tak zůstane :-) my se neumíme ani pohádat,my se pohádame a ten muj začne počitat 1,2,3 a už se směju,no a je to vyřešené :-) takže asi tak nějak
Odpovědět
Anko je paráda že si tak sedíte 8-) Já se kvůli tomu kdysi dost natrápila že pro něj nejsem dost hezká a sexy ale vím že je unavený a ve stresu z práce. Takže už to neřeší ma snažím se 8-)
Odpovědět
avano.to mám asi po otci,protože ten byl divoch,ještě loni v říjnu to už byl na tom špatně říkal mamce já bych se tak pomiloval :-) takže opravdu to bude asi po něm :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
U nás spíš přítel,ale je to tak půl na půl.Ale na začátku to byla jízda.To bylo furt,ted méně.Škoda,ale občas opravdu není síla
Odpovědět
Profilova fotka
holky něco pro pobavení: http://www.lidovky.cz/sonda-do-histor...
Odpovědět
porodnibabka:to víš že není,taky oba dva lehnem a spíme,není to pořád ale jiskříme :-D :-D :-D protože u nás už je to složitější aještě bude protože děti rostou a už nebudou chodit spát tak brzo :-N :-N takže taky to bude potom jen občas
Odpovědět
avano.no jo tenkrát to byly pecky,ale pořád to na diskotekách jede a na svatbách určitě taky,taky budeme mít něco staršího na zavzpominání :-) :-) jé jé jé kdepak ty holky jsou :-D :-D no přece tady na beremese :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
anka my to taky budem mít, ať si to všichni odsuzujou, ale jakmile někde na akci pustíš "osmdesátky" tak všichni pařej jak o život ... v létě jsem byla na koncertě Michala Davida a bylo to skvělý, pařili na něj lidi od 5ti do 80 let :-D
Odpovědět
no jo to je ta dnešní mládež ,která si myslí že sežrala všechnu moudrost světa :-S :-S já mám taky ráda jeho písničky a spoustu dalších,tet to nemá ani hlavu ani patu a refrén se opakuje pořád dokola :-N takže na svatbě to nebude chybět a bude se pařit a blbnout ;-) taky chci abbu,bonyem a další pecky
Odpovědět
Profilova fotka
Avano,tak ted jsem se upřímně zasmála a dokonce nahlas.To je síla.ejlepší je Lunetik nebo chro,chro. :-D :-D anko,máte supr vztah.Jestli existuje ideální pár,tak jste o vy dva.Opravdu máte jeden druhého jako tu pravou lásku,kterou jiní třeba za celý život nenajdou.Klobouk dolů.Vy jste si byli už od začátku souzení.Asi se přijedu podívat na váš obřad.Tam to bude plný lásky a zamilovanosti. Jo a ty hádky,to fakt neznám...bud se nechce hádat ten nebo ten druhý a když už,tak do 30 minut je po bouřce,pač se neumíme ani jeden dlouho zlobit.
Odpovědět
porodnibabka.no my jsme se bavili o svatbě a já mamce říkám že budu muset do něho drcnout aby řekl ano a mamka říká ne ten jenom vleze a bude říkat ano ano ano,no tak nevím jak to bude ale asi kapesníky sebou :-N :-N no a a si je to tím že jsme spolu chodili kdysi dávno,moc se milovali rozešli se a po letch opět spolu,no a oba si ve vztahu prošli peklem,takže tet chceme jen to dobré :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ako,jak řikám,jste si souzení ;-) Proto jste se k sobě vrátili a začli znova ;-) Jak tu přítele popisuješ,tak bych taky řekla,že bude křičet ano hned na začátku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
uplně jsem si představila, jak stojí před oltářem, oddávající vchází a anky přítel křičí ano, ano ;-) a oddávající:"pane ženichu, ještě ne..." :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?