Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php... Rouy,je to spíš fialový,ale v tý růžový by to šlo taky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě z profilu http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Ibien máte hezké místo a tak bude i obřad v té baště? A kdy máte datum?
Odpovědět
coby kamenem dohodil :-D přírody okolo habaděj :-) ta bašta je akorát pokud tedy nechceš mít svatbu úplně někde na louce nebo tak...i pejska nám dovolili mít sebou na svatbě :-) a drahý to tam není..
Odpovědět
Profilova fotka
pb, zatím čekám na finální kalkulace z 5ti míst a z toho už prostě musíme něco vybrat, nebo to nějak rozseknout, ta villa lanna co jsem sem dávala byla super, jen jsem přehlédla, že pronájem je za hodinu, já myslela že za celý den, takže by to vyšlo na pořádnou pálku
Odpovědět
Profilova fotka
ibien, mohla bys mi kdyžtak poslat do IP kolik vám to spočítali? my jsme sice chtěli něco s lepší dostupností do prahy, kvůli hostům, ale kdyby to vycházelo fakt dobře, tak bysme to mohli zvážit ...
Odpovědět
Profilova fotka
ibien, díky moc, to je pro nás asi přecejen docela dost, my budeme mít min 70 hostů a to už je většina našeho plánovanýho rozpočtu 8-)
Odpovědět
ahoj holky,krásné ráno:-)) Já jdu dneska nakupovat papír a jiné prkotiny a zkusím se pustit do pár věcí, abych ukázala gepe, že i s mýma levýma rukama to jde:-D
Odpovědět
dobré ránko holky,tak Aničku ještě nenašli,no rodiče určitě už vědí že to je špatné a určitě čekají až najdou tělo :-( no já bych se asi zbláznila,jinak dneska mám klid a trochu volno,zítra jdem odzkoušet prstýnky tak jsem zvědavá,myslím že to budou jenom asi udělané kroužky a pak budou je dodělávat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko:-) No a Aničkou to vypadá opravdu bledě:-( Myslím, že to možná bude znít blbě a paradoxně, ale myslím, že pro ty rodiče je nejhorší ta nejsitota...neví jestli mají doufat nebo truchlit, to musí být strašný. Kéž by to ještě dobře dopadlo, ale ta pravděpodobnost je už asi fakt dost malá:-( anka: Ty se fakt máš, že už tvoříte prstýnky:-) My jsme se shodli, že by to skutečně bylo výhodnější nechat udělat ještě letos, ale tím to zatím skončilo...třeba až se mi dnes drahý vrátí ze služebky, tak mě překvapí:-) Taky jsem zvědavá, co mi doveze...včera mi psal, že je v největším obchodním centru jaký kdy viděl a co prý chci...tak jsem odepsala, že co ho cvrnkne do nosu...asi dostanu oříšky:-D Jé, kéž by v nich byly svatební šaty a kočár :-D :-D :-D
Odpovědět
frido já už papíry mám koupené,kde vlastně bude podklad červený,spíš trochu bordo a potom přírodní a budu s toho dělat menu,takže papír a4 přeložím a budou vlastně čtyři strany ,na první chci dát naši fotku a datum svatby a takové uvítaní pro hosty,na druhou menu,na třetí program dne a poslední bude poděkovaní svatebním hostům,no pak udělam děrovačkou dvě dírky a převažu přírodní stuhou,kterou už mám taky koupenou,no a taky mám nůžky na vystřihovaní a vykrajovatka dvě srdíčka tak to taky použiju,tak doufám že se mi to všechno podaří :-) :-) :-)
Odpovědět
anka jj to s Aničkou mě dost děsí:-( Toho, kdo to udělal bych nepustila na svobodu živého. Já dneska napsala další liebesbrief panu rektorovi o ukončení studia a jdu poslat stížnost na ministerstvo a inspekci, když ji můžou rodiče posílat na nás tak se na ně obrátím i já:-) A taky dneska půjdu kupovat mašličky:-D Budu dělat krabici na přání.
Odpovědět
Článek se načítá
amadeuska:no to by nebylo špatné,takové tři oříšky,mě by stačilo kdyby tam byl poukáz na svatební cestu,na zaplacení hostiny,a nějaké penízky navíc. :-D :-D :-D nejsem vůbec náročná že né :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý ráno :-D holky taky ten případ studuju a včera jsem četla článek od nějaký psycholožky a ta psala, že ta nejistota a čekání je horší, než kdyby rodiče věděli, že je dítě mrtvý :-( je to drsný, ale z mýho pohledu má pravdu... http://www.babyweb.cz/Clanky/a4492-Un... včera večer jsem byla u známých v hospodě, kteří nám budou dělat raut (dommluveno v sobotu), tak jsme to probrali, ufff, aspoň něco ;-) připraví kalkulaci, ale víc jak 20 tisíc včetně obsluhy a dovozu nádobí to nebude :-) :-) :-) a když připočtu za tisícovku prase, tak nás raut pro sto lidí vyjde za hubičku, teda téměř :-D
Odpovědět
Profilova fotka
avano: Teda to máte dost dobře zařízený...takhle by se to asi líbilo všem, ale komu se to povede;-)
Odpovědět
avano.tak to máš dobré aspon víš na čem si ;-) a zase jedna věc hotová já když mám další věc zasebou tak si říkám to je fajn,a můžu se věnovat další věci,takže zítra prstýnky,pak 1 listopadu matrika a potom svatební oznamení,no a přes vánoce budu dělat to menu :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
anka: Naopak:-D Člověk musí mít velké nároky, pak se z nich dá slevovat...když máš hned na začátku nároky malé, tak tak už zbývají jen oči pro pláč :-D:-D:-D
Odpovědět
avano.a jak doma,dneska máš taky dobré datum22.10 2010,takže můžeš drahýmu všechno při jednom řícta máš to :-) :-)
Odpovědět
amadeuska já měla velké nároky a musela jsem z nich částečně slevit:-P Tak to mě štve:-( A myslím, že tady v obchodech dneska půlku věcí neseženu a budu akorát tak naštvaná
Odpovědět
amadeuska.že bych tam přidala ještě barák :-D :-D :-D no je fakt že naši dávali sportku celý život a vždy vyhráli jenom na novou sportku,takže tudy cesta k bohatsví nevede :-D :-D :-D takže zase nic :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
anka, no vidíš :-) ani nevim, co máme dneska odpoledne v plánu... no uvidíme:-)
Odpovědět
frido .kdo hledá tak najde :-) to chce klid :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
avano to máte super, pro ten počet lidí co máte to je úplně zadarmo, škoda že tu nemáme taky takový známý :-( super hospodskýho máme bohužel až na moravě, to je na raut trochu z ruky 8-) anka, teda jsem na tvoje menu zvědavá až bude hotové, podle popisu bude vypadat moc hezky frido, určo se ti to hezky povede, pak sem koukej dát fotky, ať se taky inspirujeme amad, tak to jsem zvědavá čím tě přítel překvapí, a kde byl, kde maj tak obrovské nákupní centrum?
Odpovědět
Profilova fotka
hailliejade: Normálně jezdí do Německa ke Stuttgartu, ale tentokrát je na týden v Anglii v Manchestru. Taky jsem zvědavá, Pak vám řeknu :-) Tenhle víkend se už konečně máme jít podívat na jachtu, tak snad tam konečně opravdu dorazíme a doufám, že se nám bude líbit:-)
Odpovědět
hailli.no ispiraci mám taky od bell,ta mi poslala pár obrázku,no a já si s toho vzala inspiraci,protože gepe a bell,to tady mají v pc zmaknuté :-D :-D :-D avano:no dneska je pátek,tak by to šlo ;-) ;-) no gepe ta si tet užívá na horách :-) :-) taky bych někam jela
Odpovědět
Profilova fotka
amad, teď jsi nás navdadila a všechny budem čekat, co dostaneš :-D haillie, jsem ráda, že to takhle dopadlo, protože přítel už začal uvažovat nad tim, že bysme se vzali v Olomouci a hostinu měli v Oseku nad Bečvou (tak to měl jeho brácha a strašně se mu to líbilo a vyšlo to strašně levně)... akorát že pro nás je olomouc trochu z ruky, cca 500 km :-)
Odpovědět
Profilova fotka
avano: No a pak dostanu balíček anglickejch Orbitek a radši vám nic neřeknu:-D No ale dobrý ne...trochu nereálně, ale plánuje ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, avano, takže přítel už vypustil z ust to kouzelné slovíčko svatba? :-D
Odpovědět
avano.a proč do olomouce,tak kde to vlastně budete mít :-)
Odpovědět
amadeuska:pro svěží dech :-D :-D :-D markys:tak jak si dopadla v salonu byla ses podívat na šaty :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?