Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
avano: To je dobrej článek:-) Až na tu část, kde jí o svatební noci pověděl, že ji tři dny předtím podvedl s prostitutkou...to bych se asi šla rovnou rozvést:-(
Odpovědět
amad, já jsem z toho článku pochopila, že ona to taky udělala... ale je to krutý, no... pak mi ještě přišel drsný ten začátek - jak seděla ve sklepě a musel ji vykoupit tchán... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
jo to mě taky dostalo :-S kdyby aspoň mlčel... třeba si myslel že je tam s nějakým kámošem, proto se "pochlubil"... mě se stalo v létě něco podobnýho, i když ne až tak brutálně.. byli jsme s přítelem a jeho kámošem na slavnosti, dost se popíjelo, kolem brousily ňáký holky a najednou mi přítel povídá: "to je krásná holka, co???" v okamžiku, kdy jsem mu řekla, že mě se nelíbí, chudák zrudnul a začal koktat... osel si myslel, že mluví s kámošem a šeptal to do ucha mě...
Odpovědět
Profilova fotka
avano: To je blbec:-D No ale mně ten můj taky pořád povídá o tom, co kdo měl na sobě a jaký měla která prsa:-D Napřed mě to štvalo, ale teď už je mi to nějak jedno:-D:-D
Odpovědět
Ave asi čekal od tebe odpvoěd typu: Berem ji do trojky? :-D To jsem vtipná že??dávám si zasloužené kafčo a čokoládu kofilu-na hubnutí nic moc ale............. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
terinka86: Myslím, že tam není, že to udělala taky...jen, že se jí v opilosti pochlubil...
Odpovědět
amad, no, je tam něco jako že jí ho to vymetlo z postele dřív, než se tam ohřál - vyznělo mi to tak, že ho to vymetlo úplně, ne jen v tu noc, ale nevím, no ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, s těma chlapama je občas fakt sranda :-D lucil, mě se ta holka fakt nelíbila :-) já už mam kafíčko za sebou, práci taky a už nemam po zbytek pracovní doby do čeho píchnout...
Odpovědět
Profilova fotka
terinka86: No tam říkají, že alkohol je metla lidstva a že jí ho vymetl z postele, dřív než se v ní ohřál...podle mě to mysleli tak, že měla být svatební noc, ale než se tam jako čerstvý novomanžel ohřál, tak ho z ní vyhodila, protože se takhle prokec...tak jsem to teda pochopila já ;-)
Odpovědět
amad, je fakt, že o tom, co bylo pak, tam nic neříkají... já tak automaticky předpokládala, že u ní skončil nadobro, ale máš pravdu, že možná ne ;-) holky, přeju pěkné odpoledne, chystám se na dlouhou cestu vlakem dom a pak na večeři s našima, tak sem nakouknu až zase večer... zatím pa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
teri, měj se!!
Odpovědět
Profilova fotka
papa
Odpovědět
Článek se načítá
ahoj nevěsty a skoro nevěsty. jak vás tak všechny pročítám tak se mě zmocňuje silná panika že všichni už mají všechno zařízené objednané a panika stoupá a stoupá. Nevíte některá jak je to s těmi úřady? Chceme se brát mimo naše trvalé bydliště a četla jsem něco o tom že na našem úřadě budu hrabat prstíčkem že se budeme brát jinde a na tamtom úřadě budeme hrabat prstíčkem ať nám tam někoho pošlou....pomoc pomoc moc prosím :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj ibien, bláznit zatim nemusíš, teda pokud se neberete v lednu ;-) my taky nemáme nic, dokonce ani termín... některý úřady ani nevybírají poplatek, když máš svatbu mimo trvalý bydliště, ale většina jo... a pokud by vás tam nechtěli oddat tak to můžeš vyřešit jako některý holky tady - knězem/pastorem z nějaký, ne katolický církve... kde se chcete brát?
Odpovědět
bum.....kámen ze srdce mi konečně spadl :-D v úžicích u kralup...už tam máme vyhlídlý pěkný místečko akorát se děsím že jen co to zarezervuju tak mi na úřadě řeknou že mám smůlu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ibien: Neboj...my tak ještě před měsícem neměli nic, ale holky mě tady tak inspirovaly, že už něco i máme. Ale bez termínu to stejně je všechno nezávazný, takže je to jako nic:-) Jen pročítej a studuj a dívej se, ať máš představu a hlavně se přehnaně nestresuj:-)
Odpovědět
amadeuska..pročítala jsem to tu ale nervy mi došly asi ve třetině, a už mě taky bolí oči :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ibien, tak se nejdřív zkus zeptat na matrice, jestli tam oddávají a jestli by bylo možný vás tam oddat... někteří oddávající i matrikáři jsou hodně vstřícní a není problém oddávat kdekoliv... sice za poplatek, ale to už je fuk, když má člověk milovaný místo... jak říkam já, nemam termín, místo teda jo, ale tady jsem si utřídila představy a přesne vim, co chci a jak to bude.. no a až to pak přijde, tak to bude jenom lítat :-D
Odpovědět
avano...toho lítání se právě děsím :-) moje představa má dost mezer, sice místo a zhruba datum už máme, mám už teda objednaný i šaty x-) ale jakékoliv malé detaily mi ještě unikají :-|
Odpovědět
Ahoj holky, chtěla jsme se zeptat, jak dlouho před svatbou si sháníte šaty? Máme termín v září, tak nevím, jestli ještě není moc brzo, ale zase bych to potom nechtěla uspěchat jenom proto, že už je pozdě.
Odpovědět
Profilova fotka
no, pokud tu s námi vydržíš, tak určitě brzo doladíš i detaily, neboj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ivcaj, některý holky už tu šaty mají, jiný shánějí... záleží,jaký máš nároky... já si je nacham šít, takže si myslim že 2-3 měsíce před svatbou bude stačit...
Odpovědět
avano...vydržím, jsem zvědavá jak opice ;-) ivicaj...taky si je nechávám šít...a proto to řeším už teď kdyby se náhodou nepovedly aby byl čas to nějak dát dokupy :-) ale my máme termín v květnu takže mi to tiká víc než tobě 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky,pro dnešek se loučim, jdu domů:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ibien: Taky mám termín v květnu...zbývá nám 7 měsíců, to je času ještě spousta;-) Já plánuju jít zkoušet po novém roce a možná si je taky nechám ušít, ale myslím, že je ještě klid;-)
Odpovědět
Profilova fotka
avano: Ahoj, já jdu za hoďku taky konečně...
Odpovědět
amadeuska..ono to bylo před chvíli rok, teď to je 7 měsíců a ani se nenadějem a najednou to bude měsíc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ibien: Máš sice pravdu, že to utíká rychle, ale já jsem teda do Vánoc v klidu a po nich to začnu řešit fakt na plno...jinak mi můj drahý řekne, že jsme blázen :-D Už jen přesvědčit ho, že třeba místo obřadu a hostiny bychom opravdu měli řešit už teď bylo skoro nad mé síly ;-)
Odpovědět
amadeuska..já jsem osypaná strachy že mi vyfouknou místo, musíme si vzít dovču a zajít na matriku ať nám potvrdí že mají volno a že URČITĚ někdo dorazí, pak zarezervuju místo a do ledna se taky nehnu :) a čím dřív to bude tím líp pro mé nervíky :-) má drahá polovička to naštěstí řeší taky :-D
Odpovědět
ibien.vítám tě mezi náma,no my taky jdeme termín potvrdit až v listopadu,vidím že ještě nemáš žádný album,jakou máš představu,jakou barvu svatby chceš? :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?