Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
bella, naprosto s tebou souhlasim! v akciích jsou peníze z prodeje bytu, některý vydělávají, některý momentálně prodělávají, ale vypadá to, že tam budem aspoň v plusu ;-) holky buďte rády, že nemáte doma takovýho dobrodruha a podnikavce jako já :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ono je toho hrozně moc a lidi se asi holt nechaj zlákat vidinou snadnýho výdělku, mě už na první pohled od toho odrazuje to sektářství, brrr máme na to stejnej názor naštěstí celá rodina pb, to je mi líto, že se ty nádory nechtěj vzdát :-(, tak držím bellince i tobě moc palce, ať je to už brzo v pohodě
Odpovědět
haillie: mluvíš mi z duše, to sektářství...je to fakt vymejvárna mozků.
Odpovědět
pb, to mě mrzí :-( tak snad to bude zase v pohodě... nám právě paní na matrice řekla, že když je to pátek, tak je to ok, že to určitě oddávat budou.. a budou po nás chtít poplatek za místo mimo obřadní síň (což mi přijde fakt vtipný, když tu Píseckou bránu sami inzerujou, ale počítali jsme s tím..)... tak doufám, že to fakt nebude problém ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
pb: To je nepříjemné, ale snad to nic neznamená... Držím palce. Nevím, kam chodíte na veterinu, ale jestli ke kostelu, tak tam jsou moc šikovní a já jim teda fakt věřím!
Odpovědět
pb.tak přejí at ji to dobře dopadne,kolik ona má roků tak filety se mi smaží :-) :-)
Odpovědět
holky, tyhle vymejvárny mozků taky nechápu...
Odpovědět
Profilova fotka
bella, haillie, přesně! psychologii mají zmáklou na jedničku, takže to krásně zní, ale když mluvil o těch výdělcích tak jsem se toho "školitele" zeptala, jak se z toho platí daň z příjmu, když nic nevykazuješ, žádný účtenky, nic, tak to se mu moc nelíbilo :-D teri, to víš, svatba je byznys a pro ně jsou to snadný prachy. když si matrikářka s oddvájícím vezmou jen desky a nic jinýho k svatbě mimo obřadku nepotřebujou, tak má radnice slušnej výdělek za nic :-S
Odpovědět
holky, s těma pejskama je to vždycky hrozně smutný, když jim něco je. My máme 11letýho miláčka a taky se bojím, až přijdou zlý časy. Zatím nás trápí "jen" záněty v uších. Tuhle u z ucha tahali osinu a to byl zážitek...
Odpovědět
Jdu hledat nějakou inspiraci. Zjistila jsem, že třeba co se týče výzdoby, tak jsem oproti vám pěkně pozadu:-(. Znovu začínám přemýšlet nad jednoduchým tylovým, nadýchaným závojem, jako měla Eva Longoria...
Odpovědět
avano: to dal peníze z prodanýho bytu nebo baráku na burzu? Ty jo to je blázen :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
No my měli pejska 14 let, loni jí bohužel naši museli nechat utratit:-( Ale když jí bylo asi 8 nebo 9 let, tak se jí objevila boule na bříšku. Protože tahle rasa špatně snáší anestezie a operace obecně, tak jsme se toho báli a říkali si, že dokud bude v pohodě, tak jí nebudeme trápit...no a pak to najednou narostlo, tak to už jsme k tomu veterináři museli...vyndal jí nádor o velikosti kachního vejce a řekl, že má metastázy úplně všude, že jí víc jak půl roku nedává:-( No ale byla s námi ještě dalších 6 let...je to rok, co už není...chjo, to je vždycky strašně smutný :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
PB: Fakt strašně moc držím palce, ať to není nic vážného a tvůj pejsek je v pořádku!!!
Odpovědět
Profilova fotka
rouy, nebudeš tomu věřit, ale dal... má tam přes 600 tisíc... já jsem fakt asi svatá :-D :-D bella, když něco najdeš, tak to sem hoď, ať se taky můžem inspirovat :-p
Odpovědět
no holky mi stačí když chodím z dětma na očkovaní a tak,ale měli jsme taky fenku,pekínéze a taky měla nádor ale bohužel to nezvládla měla už 12 roků a to jsme brečeli celá rodina a tet jí máme pochovanou na chatě,už tam máme tři pejsky,od tety,od strejdy a tu naši,oni totiž byly taková správná parta :-)
Odpovědět
ahoj holky gepe kde mám ty účesy????:-D jábella dnes jdu na poštu a pošlu ti to:-) A taky si ju koupit okrasný papír:-))
Odpovědět
Profilova fotka
avano: Takových peněz!!! Tak snad mu to vyjde a budete milionáři;-)
Odpovědět
avano.na co dal ty peníze?asi nejsem tet v obraze
Odpovědět
Profilova fotka
fridoli, gepe tu není a asi do neděle nebude, dneska jela na dovču na hory... tak se má! ;-)
Odpovědět
fridol: ty jsi zlatá! Děkuju a máš to u mě:-). avano: kdybych objevila něco pěknýho, tak to sem loupnu. Bohužel mi přijde, že jsem teď na takovým mrtvým bodě. I máma se mě ptala, jestli mě to shánění na svatbu už nebaví:-D. Spíš mám hodně školy...ale čtvrtek je volnej!
Odpovědět
Profilova fotka
anka, do akcií... amade, to já doufam taky! ;-) a hlavně snad bude na svatbu, přece si nebudem půjčovat, když máme tolik peněz... teda přítel má :-D
Odpovědět
bella není zač:-) u mě mají zase někteří pocit, že tím moc žiju a já přitom dost věcí zatím neřeším :-S
Odpovědět
Profilova fotka
holky frčim na poštu, vůbec se mi do tý zimy nechce... ale za půl hoďky jsem zpátky ;-)
Odpovědět
my to teda budeme mít krušný s penězi ale snad to zvládneme :-) chceme si co nejvíc věcí platit sami :-)
Odpovědět
no já jsem v sobotu u nás měla veselo,mamka donesla video jak jsme byly bratrancovi na svatbě před 20 lety,no a to jsme se nasmály,tenkrát mamka nás vzala k holiči na trvalou,no a já a sestra jsme vypadaly jak bonyem,no my jsme brečely že nikam nepujdem a že to chceme dolů :-D :-D :-D takže doufám že tak neskončím na svoje svatbě :-D :-D :-D
Odpovědět
fridolinek: a kdo má ten pocit? Přítel? No já jsem se dost uklidnila, když už mám ten základ zařízený a mám šaty, spodnici, náušnice, atd...zrovna teď v pondělí, když mi přišel ten závoj, tak jsem si ho nandala a drahý se na mě tak zasněně koukala, a pak mi řekl: jéé, ty jsi krásná nevěsta x-). Tak mi to udělalo radost. Ale závoj bude pravděpodobně nakonec jiný.
Odpovědět
frido, mně taky přítel pořád "vyčítá", že řeším jen svatbu, a zatím vlastně téměř nic nemáme... a jeho maminka má zjevně taky pocit, že z týdne na týden budeme mít zařízených tisíc dalších věcí... 8-)
Odpovědět
přítel ne ten nevyčítá nic:-) a taky mě štve, že někteří mají pocit, že bude vše hned hotovo:-/
Odpovědět
Tady máte malý fešáky s kšandama:-): http://www.polkadotbride.com/wp-conte...
Odpovědět
fridoli: Játo mám úplně stejně každej si ymslí že mávneš proutkem a je hotovo. My si taky všechno budeme platit sami a bude to pěkný peklo protože jsme zatím ušetřili velké prd :-)))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?