Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
ahoj holky jenom tu tak mrkám,zrovna vařím a budu pak obalovat filety ;-) co nového? avano:příteli to určitě rozmluv,vždyt to musí vidět na netu že je to podvod,kolik lidí se do toho namočilo
Odpovědět
Profilova fotka
anka, ono tohle není uplně klasiská pyramida, ale funguje to na podobným principu... naštěstí po něm nechtějí žádný peníze,nic...a ty výrobky, na který by měl lákat lidi jsou hooodně drahý, takže za chvíli zjistí, že to stejně nikdo nekoupí... po tý hádce jsem mu slíbila, že ho budu podporovat, tak jen mlčim, ale jakmile by to šlo do peněz, tak zasáhnu...
Odpovědět
dobré ráno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
avano: Ty máš teda nervy...takže do toho jde a ty doufámš, že se mu to nebude dařit a proto se umoudří? Tak na to bych asi neměla ani trpělivost ani nervy :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ava, nejsou to rainbow vysavače? :-)) u nás teda novýho nic, obeslala jsem 5 restaurací mezi kterýma se pak už holt budeme muset nějak rozhodnout, dali jsme si ultimátum mít restauraci do konce roku, jinak svatba padá
Odpovědět
avano.vidina peněz,to je takový chtíč ]-( terinka.dobré ráno,tak co nového :-) já zrovna dodělala okurkový salát ze zakysanou smetanou a česnekem,ještě mě čeká obalit filety :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hailli: To jako že byste fakt zrušili svatbu kvůli restauraci ju? To snad ne :-D Ten Sporthotel, kde to chceme my se ti nelíbí? Fakt tam úžasně vaří a jde to tam jak venku, tak vevnitř...my jsme z toho fakt nadšení...
Odpovědět
Profilova fotka
haillie, ne nejsou to vysavače :-) je to společnost Amway, prodávají potraviny, kosmetiku i spotřební zboží... ale je to pekelně drahý a já v tom nevidim rozdíl oproti běžným věcem... já si taky kolikrát říkam, že musim mít svatozář :-D do konce roku určitě restauraci najdete! kolik vás bude, že máte pořád takovej problém? ty to chceš taky venku, co?
Odpovědět
hailli.to je tak strašné to se ti žádná nezamlouvá :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak si musím postěžovat. volala jsem dnes na matriku, jestli náhodou už nevědí co a jak a paní mi řekla, že zastupitelstvo se ještě nesešlo, že si mám zavolat až v půlce listopadu. minule říkala, že už na začátku. ]-( 8-( bože, příští týden jedu s malým na prázdniny k mamce, tak tam budu muset asi na ně naběhnout. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
markys9: Člověk už se těší a oni takhle viď:-/ No ale aspoň to bude letos, někde mi rovnou řekli, že až od ledna- viz. Průhonice.
Odpovědět
Profilova fotka
jo Amway, Grossová, no to byl druhej tip :-D tak doufám, že z toho přítel brzo vystřízliví jj chci taky svatbu venku, hostů máme napočítáno cca 90, ale myslím, že ve finále bude tak kolem 70, někdo přijde na obřad, někdo zas až později,prostě se to prostřídá, s kapacitou problém není, jen chci něco co by se mi líbilo a přítel zas aby to nestálo moc, což chápu, taky za to nechci platit nějakou horentní sumu, no a ještě aby to bylo blízko našeho bydliště
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
markys, naprosto tě chápu! ono jestli mají problémy se domluvit na sestavení zastupitelstva tak to bude fakt až v půlce listopadu, tam kde se domluví v klidu maj zastupitelstva ke konci října... a jak říká amade, máš vlastně štěstí, protože opravdu spousta míst vypisuje termíny, až když si 2.ledna koupí kalendář na novej rok...
Odpovědět
Profilova fotka
hailli, tak to chápu, my se naštěstí shodli na tom, že to chcem v krásným prostředí, i když to bude dražší... my kdybysme to chtěli někde v hospodě, tak bysme zase měli problém s kapacitou, protože u nás na okrese není moc míst, kam nacpeš 100 lidí.. :-D hlavně aby vám to klaplo!!! mě asi něco uniklo, co má Grossová s Amway??? ona si to může i dovolit, ale já si prostě 2,5 kg prášku na prádlo za 800 kč nekoupim...
Odpovědět
Profilova fotka
markys, to je hrůza takovýhle napínání co? navíc když to máte takhle hned na začátku roku, no ale snad v únoru nebude takovej nával a budete mít termín jaký chcete
Odpovědět
Profilova fotka
to je ale hrozné. já se už těšila, jak začnu všechno objednávat a zase nic. :-( to pak budou fofry.
Odpovědět
avano: já si myslela, že je to Amway:-D. Ahoj holky!:-)
Odpovědět
avano: že po něm zatím nechtějí peníze? To se rychle změní, jen co se jim "upíše", tak bude muset vypláznout 5 tisíc za nějakou sadu, aby mohl lidem nabízet produkty... Bože, já si myslela, že se na to chytaj hlupáci, ale i ze svýho okolí vím, kolik vzdělanejch lidí si nechalo vymejt mozky.
Odpovědět
Profilova fotka
ava, no snad jo, něco snad vyberem, holt budu asi muset trochu ustoupit ze svých požadavků no grossová právě Amway prodává a všude propaguje, že ona na tom vydělala těžký prachy a jak je to úžasný atd. http://zpravy.idnes.cz/nazory.asp?r=n...
Odpovědět
markys, nám taky teď na matrice řekli, že prostě až od ledna ]-( u nás to není tak hrozné, ale taky mě to dost štve, dokud nebude jistý termín, tak vlastně nemůžeš nic napevno zamlouvat ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
manžel mé kamarádky se na to taky dal a vzal si na to dva velmi nevýhodné úvěry aniž by někomu něco řekl a teď to ta kámoška musí za něho zplácet, aby na ně nepadla exekuce.
Odpovědět
Profilova fotka
teri mluvíš mi naprosto z duše.
Odpovědět
Profilova fotka
pošlu přítelovi ten odkaz :-) mam i docela radost, že mu to včera kamarádi řekli, že je to drahý a že do toho nepůjdou :-D ono totiž prodávat něco takovýho v oblasti, kde je průměrnej příjem 11 tisíc... haha, zaplaťbůh to brzo skončí :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, my to máme zamluvený,ale musim v půlce listopadu zavolat,jestli teda budou pátky,kdy to máme my, oddávací mi dny nebo ne. Pokud ne,tak budem muset ještě doplácet další 2 tisíce,takže celkem 3.Ale termín už je náš.Jenže kdybych na ně nevytasila restauraci,tak mám smůlu do ted.Jenže do restaurace už musíme jít zaplatit zálohu. bellince jsem našla další mikronádorek,takže opět stresy,další operace a výdaje.Fakt nechápu,proč už nám to svinstvo nedá pokoj.Už se nás natrápilo dost!Jsem fakt špatná,akže zase svatba jde mimo mě. ;-( No a tyhle rádoby supr kšefty,kdy téměř za nic dostaneš milion :-D Hodně lidí na to naletí...ale nevydělaj nic.jen krmí ty nahoře.
Odpovědět
avano: jojo, tam si normální člověk pastu za 4 stovky asi nekoupí...
Odpovědět
Profilova fotka
pb, to je mi líto, to se objevil tak brzo po tý předchozí operaci???
Odpovědět
Já mám naštěstí přítele, kterej na to má názor úplně stejnej jako já. Ale co jsem si takhle myslela tak že na to letěj spíš lidi v mém věku. Neznám skoro nikoho komu by bylo kolem 30ti že by jim na to skočil. Kamarádka takhle dělá nějaký smlouvy na pojištění atd ale jako zatim po ní nic nechtěli takže jsem jí to nerozmluvila
Odpovědět
porodnibabka: to je mi líto. Půjdete zase na operaci?
Odpovědět
Profilova fotka
ono u nás to není takový to, že by tomu přítel věřil. on si prostě potřebuje dokázat, že na to má, že je schopnej... je to pro něj takový hraní, který mě stojí pěkný nervy ;-) tohle totiž není jediná hračka, přítel ještě obchoduje na burze s akciema a to jsou stresy, tam už totiž jde o statisíce... :-S
Odpovědět
avano: to ať radši zůstane u těch akcií. Ale tam je dobrý mít na to takový peníze, o který v nejhorším případě můžeš přijít, nevkládat všechno, co máš, nebo si ještě půjčovat. To je můj názor.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?