Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
gepe.ty jsi šikovná,já začnu kutit až na vánoce,u teplého kakaa,nebo svařáčku,u vonavého cukroví u pohádek,prostě v rodiném kruhu :-D :-D :-D
Odpovědět
Jé Ave já jsem taky Váha le hrozná a typická:) J odnes je to magické datum jo?? Jd ucvičit a dát s ikafčo, už 2 týdny sjem nebyla v posilce-děti nemocné tak to nejde.
Odpovědět
anka, ja ted proste neodlala ten diar neudelat dekuju :-N tyjo to je dobrej napad, jsi me ted inspirovala ohledne tvorby a vanoc :-N jen si budu muset davat pozor na mnozstvi svaraku :-D :-D
Odpovědět
no kdyz uz jste holky u tech znameni - ja jsem prosim rybicka :-D
Odpovědět
no a já býk :-D :-D :-D se vším všudy :-N :-N
Odpovědět
je gepe:ten muj je taky rybička až mrknu na horoskop tak se mrknu co nám spolu pasuje :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Anko,to já taky,ale v ascendentu štíra. :-N takže dobrý,ale občas na pěst :-N Anko,ne,ne.V německu je Tropical Island.Je to taková hala z venku nic moc a vevnitř písečný pláže,bazény,palmy,různý skluzavky atd. Já vánoce využiju dost podobně.Už se těšim,jak se vyřádim ;-) AVano a nebo pak 11.11. když chcete svatbu 2011 ;-)
Odpovědět
porodnibabka:ty jsi už tam byla,no já mrknu na netu,v kterém městě to je. no tak asi budeme mít všechny vánoce a ruční práce :-D :-D :-D
Odpovědět
anka, mela jsem jednou rybicku a presne na den byl o dva roky mladsi, kolikrat me iritoval strasne az jsem prisla na to, ze me iritovali veci na nem, ktery delam sama :-D panove ryby pry maji radi v sexu dominantni zeny :-p :-D :-D jinak drahy je stir x-) x-) pb, tak to ja jsem ryba s ascendentem ve stiru, drahy je stir s ascendentem v rybach :-D to mame trosku prehozeny :-D :-D Anci, tady je letak v cj http://www.tropical-islands.de/filead... a tady odkaz na web http://www.tropical-islands.de/en/vis...
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem zase střelec a ascendent mám myslím ve lvu, ale nejsem si jistá:-) A mám doma býka...prý smrtelná kombinace...ostatně jak to vidím u našich:-D
Odpovědět
gepe:to vypadá super ale asi i cenově to bude dost drahé,no na víkend bych to brala :-D :-D
Odpovědět
Holky a nevíte jak je to cenově ten Tr islands?? No a my jsme Váha a Vodnář což je prý nejlepší spojení-no ale můj bývalý byl taky Vodnář :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky:-)! Já jsem beran a doma mám lva:-D, což je ideální kombinace...na ascendenty nehraju, ani nevím, co to je :-D.
Odpovědět
anka, ja to jeste nezkoumala, vubec netusim ceny, jen jsme se doma bavili o tom ze by to mohla byt dobra oddychovka :-D amad, ale hlavne ze vam to vychazi ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pb, já na numerologii vůbec nejsem ;-) a 11. 11. 2011 je na venkovní svatbu trochu zima :-D :-D jinak já jsem váha a přítel beran, takže podle horoskopu k sobě vůbec nejdem :-D :-D
Odpovědět
Ale máma mi vždycky říkala - nebrat raky, štíry, ryby a blížence:-D.
Odpovědět
no kdyby jsme to měli brát podle horoskopu tak by jsme všechny byly v prd... :-D :-D :-D :-D gepe.já jsem divoká a naučila jsem i toho mojeho a tet mám sněho hlavu jak balon :-N :-N :-N
Odpovědět
bella.že by to bylo z její vlastní zkušenosti :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
ava, no to by byla urcite :-D bella, hele ja chlapy ryby, raky, panny nebrat - tot moje zkusenost z pohledu ryby :-D ale je fakt, ze jsem pry ryba dravec a ne ten hodny unyly pulec =-) :-D anka noooo... ja ted nevim jak si tu prdel prebrat? =-) :-D :-D a to ze jsi divoka, to je jen dobre, aspon nemas doma medu :-N
Odpovědět
gepe: tak já jednou měla právě toho unylýho pulce a skoro všichni chlapi z rodiny jsou blíženci a nedá se s nima vydržet:-D. Asi záleží i na pohlaví. Všeobecně miluju lvy:-).
Odpovědět
bella, no neda, to muzu potvrdit a hlavne me vzdy iritovalo to ze spis mlci 8-( :-D zeny ryby - ja, jsou super :-p ;-) :-D :-D Lvy jsou mnamka, to je fakt, proste to jsou chlapi :-)
Odpovědět
no naše kombinece býk a ryba je vpohodě,tady je vidět kdo má doma větší slovo :-D :-D :-D no nemůžu si stěžovat mi se doplnujem :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, moje ségra je taky ryba a přítel říká, že s ní by nevydržel ani hodinu... 8-) já jsem zase většinou kliďas, takže potřebuju někoho živočišnýho :-D i když občas je mě taky dost :-D :-p
Odpovědět
ava, ony ryby jsou dve jak maji i ve znameni - bud ten dravec nebo rybicka (rikavam pulec), ale je fakt, ze berany privadim do stavu obcasne nepricetnosti a nevim ani cim a proc :-D :-D
Odpovědět
gepe:tak ten muj musí být asi něco mezi :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
gepe: já taky přivádí spoustu lidí do nepříčetnosti, bez ohledu na znamení:-), a taky nevím proč. Ale zase je to vždycky brzo přejde...jsou to cholerici :-D :-D :-D
Odpovědět
anka, tak to je super! :-N :-N amad, tak to ja mam nejakou vlastnost, ze se lidi kolikrat kolem me naserou a ani nevim proc :-D ale premyslela jsem a napadlo me, ze proste si s lidmi neberu servitky a jsem prima no :-) takovej chlap s pipinkou :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
;-) Gepe :-D ,Amade :-D Bello,ascendent je přesnější,je stanovný podle hodiny narození,sedí přesněji,než znamení data narození. Avano,já myslela symbolicky požádat přítele o ruku 11.11.,pač chcete svatbu příští rok,pro případ,že to nezvládneš dneska ;-) ale klidně pak můžete vybrat jakýkoliv datum s jedničkou.Těch bude hodně.
Odpovědět
urceni ascendentu http://ascendent.najdise.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
pb, joooo taaaak :-D :-D ted jsem koukla na rozpis šichet a toho 11.11. bude v práci... pochybuju, že by byl moc nadšenej, kdybych se přihnala do hasičárny s pugétem v ruce a žadala ho tam o ruku :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?