Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
Donré ránko přeji:-) Tak jsem nakoneč včera měla takovou lítačku, že jsem vás musela dočítat až ráno:-) Drahého brácha mě požádal o pomoc a nakonec jsme se tak zakecali, že jsem šla spát po půlnoci...a to vstávání fakt nebylo příjemné :-|
Odpovědět
ahoj holky můžu jenom na hodku pak jdu makat k babičce =-) =-) markys:aha tak to budeš mít docela fofr,nebo ti tam od vás někdo pomahá :-) porodnibabka:jo ten srandovní tanec,je to o něčem jiném at se lidi pobaví :-N :-N :-N ivcaj:vítej mezi náma :-) :-) gepe.tak dort chutnal :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, myslím si, že až se mamka dozví, že bude svatba, tak se bude velice angažovat. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
anka a nezkoušela si tady mrknout do diskuze o tom tanci novomanželů? jestli tam holky něco ke stažení nedávaly? vím, že tu to téma vidím celkem často, jestli teda něco takového nacvičíte, tak to bude super, my bychom to nezvládli :-)
Odpovědět
markys.to ještě nikdo neví :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale tak ví to moje švagrová a ta je právě z rožnova, tak mi tam běhá po květinářstvích a úřadech. :-D příští víkend to ale už asi oznámíme i mamce. ;-)
Odpovědět
no jo máte to v únoru to rychle uteče :-)
Odpovědět
holky tak zatím odpoledne se tu mrknu :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no už teď na to svoje počítadlo hledím se zděšením. :-D ale tak už máme všechno vymyšlené, tak teď jen to datum a můžeme se do toho vrhnout. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
markys, no ty už to máš opravdu za pár :-) ale tak hlavně mít to místo a ženicha :-D musím teda říct, že ty šaty co máš v albu jako "vysněné" tak jsou fakt nádherné, nevíš odkud jsou?
Odpovědět
Profilova fotka
ty jsou ze svatebního salonu bella http://www.salonbella.cz/kontakt.php?...
Odpovědět
Profilova fotka
markys díky :-), jsou fakt moc hezký, no musím se asi přecejen vydat do salonu a něco vyzkoušet
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
za málo. to bys určitě měla. ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, včera jsem byla služebně v plzni, takže jsem se sem za celý den nedostala :-( dneska jsem jak praštěná palicí, včera v noci jsme si s přítelem dost brutálně vyměnili názory, vyčetl mi, že se občas chovam strašně povýšeně a ještě kde co... :-( :-( dvě hodini jsem brečela jak želva, no a před půlnocí jsme si to nakonec vyříkali a skončili u toho, že se milujem a život chcem strávit spolu...
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to byla vlastně žádost o ruku, ne avano? ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no skoro, ale furt to tak ňák není ono :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak ho požádej o ruku ty a máš to vyřešené. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
uvidíme.. teď musim sekat dobrotu, včera jsem ho asi fakt hodně naštvala, protože si občas nevidim do pusy :-S budu se muset zeptat gepe (doufam, že se nepletu), jak se to dělá, tak svýho přítele požádala taky... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
no když nad tím tak popřemýšlím, tak u nás to bylo taky obráceně. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ava, tak hlavně že to dobře skončilo :-D někdy taková hádka pročistí vzduch a je hned líp prostě koupíš kytku, poklekneš na koleno a vytasíš krabičku s prstýnkem, easy ne? 8-)
Odpovědět
AVano u nás je to podobné. Už tam od té události je vždycky týden klid a pak já mu zase něco vyčtu a pak to řešíme a nakoenc to skončí tak že mi řekne že si můžu odstěhovat když se mi s ním špatně žije a mám si najít prý nějakého ideálního když on je tak hroznej a s chybama 8-) Je to asi tím že jsem pořád sama doma jen s dětma a dlouho na MD, psala jsem do práce jestli není možnost jít na pár hodn týdně pracovat-to by nám asi pomohlo, neměla bych čas řešit blbiny a byla byc hsem ta mmezi lidma.
Odpovědět
anka, pustila se do nej pak i kamaradka a mamca moje :-D x-) :-D ava, ja nepozadala jeho - ja se vdavat nechtela, ale klido poradim, pozadala jsem totiz jeho rodice zda mi ho daji za muze, jelikoz vzdy na to zapomel :-D jinak holky, do 12ti mi prijedou ty objednany veci co mam v albu a byla jsem taky osobne v decuartu a prinesla si veci dalsi x-) takze uz tak pozadu nejsem, jen budu tvorit a dal prkotinky kupovat :-D
Odpovědět
tak mi prisel uz i balik, takze na uvod vse naprosto vydarene x-)
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, ty se máš! ;-) jo vidíš, já věděla, že jsi někoho žádala :-D lucil u nás to bylo včera kvůli penězům, který ani nejsou moje, ale přítelovo :-( no nebudu to řešit, ale budu doufat, že nám z peněz zbyde aspoň něco na svatbu...
Odpovědět
hodim fotky do alba ;-) hele, klido ho pozadej ty o ruku a hlavne v nestrezenem a necekanem okamziku, at si to vic vychutnas ;-) :-D lucil, moc hezky jsi to napsala! a hlavne ono to ma fakt neco do sebe, proste vypadnou byt na par hodin z domu bez deti a starosti :-)
Odpovědět
haili: ty šaty tady prodávala nějaka slečna v bazaru. A já jsem si je zkoušela na adělu
Odpovědět
ne tak promiň haili já si to spletla :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Avan,hádky občas musí být.Halvní je,že se vždycky dohodnete a závěr,ke kterému jste došli je supr,takže si z toho nic nedělej.Mně třeba hrozně pomůž,když mi přítel řekne,že jsem třeba baly na něj ošklivá nebo tak.Hned se nad sebou zamyslim,omluvim se a zlobim se na sebe. Teri,já si řikala,že to jsi ty.Náhodou vypadáš dobře. ;-) Jo a co botky a šatky?Už máš?! ;-) Gepe jdu kouknout na fotky,co jsi zakoupila ;-) Anko,hodně je toho na youtube,ale je fakt,že tu ten 1.tanec holky řeší. Mně by se to moc líbilo,ale přítel na to neni,tak si užijeme krásnej ploužáček ;-)
Odpovědět
pb, chvilicku vydrz, zrovna testuju skalpel :-D
Odpovědět
Profilova fotka
skalpel???? neholíš si hlavu, že ne??? :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?