Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
A co třeba Favory nebo něco tomu podobné.
Odpovědět
Jaj jak vás tu poslouchám, tak už bych s tou svou nečinností a leností měla taky něco dělat...tady v Tescu ale žádný obchod s pytlíkama nemají:-( Tak se budu muset podívat na netu:-) A asi začnu s výrobou svatebního menu a novin:-D
Odpovědět
Profilova fotka
No,vidíš.Na tohle počasí úplně ideální zábava.V obchodech je ted natřískáno.Všichni šílej z cukroví,Mikuláše a Halloweenu 8-( A co si ty pytlíčky spíchnout.Taky jsem je chtěla kupovat,ale nakonec si je na stroji udělám sama,ale jsou i jednodušší postupy sáčků na mandličky. ;-)
Odpovědět
frido.no už bylo na čase :-D :-D já nejsem schopná jít koupit barvy do kopírky :-D :-D pokaždé přijdu domu a řeknu je zase jsem na to zapoměla asi si pověsím ceduli na krk ;-) ale já chci to menu dělat až v době vánoc,až budou v televizi pohádky a bude vonět cukroví a svíčky a děcka budou mít prázdniny tak to budu mít takový relax :-) :-)
Odpovědět
porodnibabka: já mám Halloween ráda¨:-) Ale víc se těším na vánoce. Anka: já menu dělat nemůžu, protože na jeho finální podobě se budeme domlouvat až někdy v dubnu:-D Takže zatím jen noviny, oznamko, pytlíky a pokukuju po mandlích:-) Nad těma váhám jestli mandle nebo vyjdou levněji čokoládky, ale ty mandle se mi líbí víc...tak nevím.
Odpovědět
Profilova fotka
Fridoli.Na stuhy cezet je budu brát já.Zatim jsou nejlevnější. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a čokoládky budeme mít taky.Bud od Orionu jsou,takové maličké a nebo od Figara.Vždy malinký,takže je akorát slíknu z obalu a udělám vlastní papírový obal. ;-) Ale ty malinký se dají sehnat všude a jsou tak okolo 7 kč ;-)
Odpovědět
holky a jak to budete mít z prvním tancem,my se strašně líbí ten mix co je na youtube ale nemůžu najít žádný mix na stahnuti,nevíte jak na to :-) :-)
Odpovědět
porodni babka: jj to mě taky napadlo, ale líbí se mi i ty mandle, tak se sebou bojuju:-D A na stuhy jsem koukala, děkuju za tip, určitě tam něco objednám:-) Mají tam pěkné ty dekorační ratanové koule, tak asi jenom jednu sadu ať to nemám přeplácané:-) A organzu mají taky krásnou, ale někde jsem ji viděla levnější, tak ještě mrknu a kdyžtak ji tu taky vezmu:-)
Odpovědět
gepe: našla jsem šaty docela podobného střihu jako ty co se ti líbí http://www.madora.cz/10.html
Odpovědět
Jo a je to model 906
Odpovědět
Profilova fotka
tak už jsem zpátky. byla jsem s malým venku. anka: z rožnova pocházím já, ale teď už žiju u kroměříže. :-D a poněvadž většina hostů je ode mě, tak proto to děláme v rožnově. pb: na tu vyjímku jsem se ptala a oni mi řekli, že vyjímky nedělají ani za příplatek. jedině, kdyby ty termíny byly plné, tak jo. jenže v únoru to asi nehrozí. :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Fridoli,určo mají jinde organzu levnější,ale jen o pár korun,no ale dyž to pak přepočteš na poštovný...vyjde to naprosto stejně ;-) Pokud tam tedy budeš brát více věcí ;-) Markys,tak to je škoda.A jinde to asi nechcete,vid?!Zas ale máte výhodu,že v tom,že v únoru bude asi vše volný a bez problémů seženete a zařídíte vše během 2 týdnů v pohodě. ;-) Anko,já tsahuju písničky na Dc ++,tamje dost věcí,ale musíse to stáhnout.Možná je lepší to sestříhat.A ty myslíš ten první tanec takový ten srandovní?Spoustu písniček jako Jackson,Y.M.C.A atd?
Odpovědět
Profilova fotka
pb jinde to nechci. v rožnově to ani jinde udělat nejde, pokud teda pominu kostel. jedině ještě ve valašském muzeu v přírodě v dobové radnici, ale tam se přes zimu netopí, takže by jsme byli všichni zababušení a to bych nemohla ani ukázat své šaty. :-D navíc nevím jak to bude s počasím. jestli napadne hodně sněhu, tak pak bychom se těžko někam dostávali. taky si ale říkám, že v únoru bude v restauracích volněji.
Odpovědět
royu vrskem trosku ano :-) tiramisu pouzivam mascarpone z Billy - 250g cca 50kc a nemuzu si stezovat - sice pri treni zmekne, ale jak se da final tiramisu do lednicky - vesmes do druhyho dne nechavam, tak ztuhne :-)
Odpovědět
Ahoj, taky se k vám přidávám. My se budeme brát v září 2011 :-). Ještě ale nemáme nic zařízeného, teprve jsme na začátku plánování.
Odpovědět
holky, ještě jsem vás nedočetla, ale než půjdu na to, tady můžete mrknout na fotky z té svatby přítelova bráchy ;-) (btw. ten nenasytný ženichův bratr je ten bratr, co nás seznámil :-p) http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
No já dělám tiramisu z ricotty, mascarpone je na mě moc tučný :-S. A hlavně hodně silný presso s troškou amaretta... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ivcaj, vítej mezi námi :-) rouy, já už nebydlím v praze, ale ve velkých přílepech kousek za suchdolem 8-) co se týče těch připomínek, tak má tvoje mamka pravdu, největší potíž je tam asi s tou dopravou, i autem se tam dostává celkem špatně, co se týče toho bláta při špatným počasí, tak to budu mít asi všude, ale prostě chci mít svatbu na zahradě a to bláto je risk, kterej jsem ochotná podstoupit :-) markys, tak přeju ať už vám dají brzo vědět s termínama, co se týče toho zametání před restaurací, tak to bych teda taky nechtěla ale ve většině restaurací se nás rovnou ptali i jestli budeme chtít nějaké tyhle tradice provozovat, tak bych se nebála dát vědět, že to je svatební hostina :-)
Odpovědět
ivcaj ahoj :-) bella silny presso a amareto taky ;-) :-D to zametani holky... my asi zametat nebudeme :-D i kdyz nam rekli ze nejaky zvyky delaji =-)
Odpovědět
teri, koukala jsem se na ty fotky a nahodou mi neprijde ze bys mela nejak extra velky boky :-N podle me to vyresi uply vrsek a trosku krinolinka a bude vypadat jak tintitko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
terinko, ta svatba byla fakt pěkná, moc se mi líbí odvážný oblek ženicha, za 100b
Odpovědět
Tak to já bohužel oblek neocením, i když je originální:-D. Já jsem na klasiku:-).
Odpovědět
za me ten oblek, nejdriv jsem myslela ze je v pyzamu... =-)
Odpovědět
A kde je na těch fotkách terinka jsem asi slepá?
Odpovědět
holky, oblek je Kubův "pro slavnostní příležitosti", měl ho i na promoci... je trošku svéráz ;-) nás by spíš překvapilo, kdyby měl jiný :-D :-N rouy, jsem na fotce 37 (popisek je "rozbilo se to")... jinak my asi zametání talíře jako jeden z mála zvyků budeme chtít nechat... ale jestli mě někdo unese, tak poletí z té svatby tak rychle, že ani nestihne říct ahoj ]-( jo a díky za gratulace k tomu místu, strašně jsem si oddechla... přítel bude zítra volat na matriku, tak jsem zvědavá, co mu řeknou tam ;-)
Odpovědět
rouy primo uprostred v tom cerno-bilym s fotakem :-) tipuju snad spravne =-) :-D http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
gepe, tipuješ přímo výborně ;-)
Odpovědět
a díky za názor :-N
Odpovědět
teri super! ale fakt tam na tech fotkach vypadas dobre, mnohem lip nez co mas tady :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?