Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Holky našla jsem hezký místo na svatbu komplet ti pronajmou ceej areál ale je to až za Starou Boleslaví. A já se bojim jak bych to dělala třeba s kadeřnicí kosmetičkou. A pak taky že ten areal i s ubytováním pro cca 18 lidí pronajmou za 20 000. A ještě k tomu catering se bojim že to vyjde dráž než nějaké restaurace. A hlavně to je klasika kdyby nebylo hezky tak ten obřad bude vevnitř a tak už to tak úchvatný na obřad neni.
Odpovědět
tak už jsem doma,byla jsem s klukem na očkovaní,no a po cestě jsem se zastavila do galanterie a tam jsem si koupila stužku přírodní barvy na svazaní toho menu co budu dělat :-) no a ještě jsem zjistila že máme v tesku obchod kde prodavají bižu a vše možné a mají tam taky spoustu věci na svatbu taky ty pytlíčky na mandle po 7kč a čelenky štrasové za 75 kč no a plno věcí takže nakoupím přímo tam,no jenom doufám že ten obchod tam bude,protože pokaždé když vlezu do teska tak tam je pokaždé něco jíného :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
anka6: Tak to raději pořiď hned, ať ti zase neutečou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
rouy a co to je za areál? za starou boleslaví je to teda už celkem z ruky, ale zas když to budete mít i s ubytováním ... a ty už nejakou kadeřnici máš? třeba by se dal sehnat pak někdo přímo z boleslavi
Odpovědět
No já už právě mám vybrané kadeřnice všechno. Prostě jednoduše řešim dilema že bych hrozně chtěla svatbu kde všichni budou na jednom místě. Přespí tam a tak. Ale taky jsou tu peníze aby v tom člověk nezahučel 200 tisícema. A nebo udělat klasiku obřad praha a pak restaurace s obědem a rautem. A to mi nikdo neporadí,a le prostě ještě jsem si nikdy neřekla jo to je přesně ono. Když je to tam krásný tak je to moc drahý a nebo když by nebylo dobré počasí nebyl by tak hezký obřad. Takže opravdu nevím.
Odpovědět
amadeuska.no u nás v opavě je to normalní vlezeš jeden den do obchodu a na druhý den už tam je něco jiného :-D :-D
Odpovědět
rouy:no asi je to těžké ale nejsi trošku naročná :-D :-D :-D já to právě mám v sále kde máme i kuchynku a kde mi všechno přivezou jak raut tak oběd,mám to v místě bydliště takže nikdo nebude muset nikam dojíždět,sestra bude spát u mě i sestřenice s rodinou a u mamky taky jedna sestřenice s rodinou,takže je fajn že nemusím nikomu platit ubytováni ;-) protože taky je to u nás otázkou peněz,takže mít pěknou ale né drahou svatbu ;-) ;-) tak doufám že něco vybereš
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, snažení jsem zastavila, dnes přišly šaty a musím do nich ještě něco zhubnout... obléknu je ale šněrování je zbytečné, protože je mám přes prsa a pod nima fakt fest ]-( jen se modlím ať dorazí mrcha, jinak mě klepne :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
rouy, děvče zlaté, ty mi mluvíš z duše, obešla bych se bez toho přespání, ale zato zase to chceme mít v blízkosti našeho bydliště právě proto, aby rodina mohla u nás přespat, dneska jsem zkoušela poptat nějaký catering, abysme věděli, na kolik by nás to pak vyšlo v tom trojanově mlýně, udělala jsem si výpis míst, která jsme prošli a přicházeli by v úvahu, ještě jednou je obešlu ať mi pošlou nacenění a uděláme definitvní výběr, už jsem z toho hledání spíš otrávená 8-(
Odpovědět
smudli.tak jako že mimčo tetkom né ale až po svatbě ;-) a co má dorazit?
Odpovědět
Profilova fotka
anka no menstruace, říkám jí mrcha... jj až po svatbě, asi bych už neměla v šatech šanci ani na sednutí
Odpovědět
Profilova fotka
rouy: taky jsem to chtěla jak říkáš, dokonce mi kamarádka nabídla jejich zahradu i barák, ale představa, jak budem všechny převážet tam a zase zpátky, zajišťovat catering a výzdobu a tak...no raději jsem vzala za vděk restauraci v Praze se zahrádkou, kde všechno zařídí za mě...snad to tam bude fajn:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holki já vám tak závidím, že už to můžete všechno zamlouvat. :-( já stále čekám, až se na úřadě rozhodnou, v jakých termínech budou oddávat a svatba je skoro za rohem. ]-( takže nemůžu objednat ani restauraci, ani raut.
Odpovědět
smudli.aha,jinak co mamča a co nového :-) amadeuska.tak já to mám na školním statku,takže okolí je pěkné i na procházku a děcka se můžou vyblbnout venku,je tam sál kde zaplatím pronájem 280kč na hodinu což je super,sál je pěkný je tam kuchynka kde bude pán vařit a raut mi přivezou kolem 17.00 hodin,alkohol a ostatní mám svoje,takže potom platím jenom předkrm,oběd a připitek+pronájem.takže je to fajn :-)
Odpovědět
markys.tak já si termín jenom zarezervovala,a tet 1 listopadu tam hned ráno v 8 hodin naklušu podat papíry,protože paní řekla že je budou dávat 1 listopadu :-) tak doufám že tam nebude plno :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
anka a tu firmu, co ti bude dělat raut, máš z opavy?
Odpovědět
Profilova fotka
jenže já si ten termín nemůžu ani zarezervovat, bo ještě nevědí,jestli budou oddávat v liché nebo sudé soboty. ]-(
Odpovědět
ano máme tu dost firem které dělají raut,a jednu mám blízko baráku,která je skvělá,moje mamča i teta tam braly už plno věci když jsme měli nějakou velkou oslavu ;-) je to asi jedna z firmem která už to dělá řadu let,takže já šla vždy na jistotu,nikde jinde jsem nebyla i s tím sálem to tak bylo,ono jak člověk moc přemýšlí tak to už je na nervy :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
anka6: tak to zní dobře...máš to fajn zařízený. Taky by se mi to líbilo, ale je to na mě asi moc starostí :-D
Odpovědět
markys:všimla jsem si že svatbu budete mít okres vsetín,kde to budete mít ,no my máme na vsetínsku chatu ;-) no já si myslím že u nás se oddavá každou sobotu,nebo né :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my budeme mít oběd v restauraci, ale od přítele jsem dostala nařízené, že to nemám hlasit jako svatební oběd, ale jen jako slavnostní oběd, bo on žádné střepy zametat nebude a ani jiné podobné blbosti. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my budeme mít obřad v rožnově a tam bohužel neoddávají každou sobotu. :-(
Odpovědět
amadeuska:já jsem dost organizační typ,a vše si zařizují sama.sál budu zdobit jenom se svojí sestrou,nikoho jiného tam nechci :-D :-D :-D ona mi jde za svědka.A potom co se týče alkoholu a dalších věcí tak to přiveze ten muj z jeho bráchou,ten mu jde taky za svědka.takže to jsou dva lidi kteří můžou do sálu jinak nikdo :-D :-D :-D jo a tet jdu na záchod :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
markys9: Já mu rozumím...taky na tyhle opičárny moc nejsem, ale co...tak dostojíme trocha tradicím a všichni budou spokojení :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jsem si říkala, že když mi ve všem tak vychází vstříc, tak to v té restauraci říkat nebudu. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jen teď ještě stále řešíme raut, který bude doma. máme ověřenou firmu, ale je z kroměříže, tak nevíme, jak to všechno převezeme 100km daleko. :-D
Odpovědět
markys.a tam žadná firma není,ten tvuj pochází z rožnova,máš to nějak komplikované :-D :-D amadeuska.tak u nás bude jen to zametaní a nevím jestli nebudou po nás at se krmíme :-N :-N
Odpovědět
haili koukám že to máme úplně stejné. myslím si že náročná nejsem jen mám speciální vkus. Jo jinak haili byla jsem se podívat také v tom trojanově mlýně jen náhodou jsem šla s mamkou okolo na procházku a je to tam moc pěkné. Ale co říkala mamka a v čem jí dávám za pravdu je že za 1. Jestliže se nechytne úplně super počasí je to tam na holinky bude bahno a to docela dost. Druhá věc že já jsem chtěla is někde nakoupit pití abych ho měla levnější a mamka říká: vždyť dáš 14 za pronájem tak to vraž do pití a bude to dokonce levnější v restauraci. A pak poslední věc tahat tam ty lidi přeci jen je to docela daleko. No prostě jsem hrozná. :-))) A kde že haili bydlíš v Praze?
Odpovědět
no jo Praha je velká :-| takže je fakt než přejedete všechny křižovatky tak to je tak na dvě hodiny :-N to Opava je malé městečko,takže proto to tu mám všechno tak pěkně při ruce :-) Tak doufám že něco najdeš a mamka má určitě v něčem pravdu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Rouy,mamka má pravdu a jestli je to tam takhle,tak je to na prd :-( Něco ale 100% najdeš, i když chápu,že je to fakt docela otrava.Věřim tomu.Hlavně se to pomalu,ale jistě blíží a fakt jsou to nervy.Ty naše příparvy jsou vlastně kdo z koho.Pokud je to ještě ke všemu oblíbený termín,tak jsou hned nervy větší. :-( Markys a oni na žádost nedělají výjimky?Samozřejmě za poplatek,ale jako proč by ne?!Neptala jsi se asi,vid?Třeba u nás to je tak,že když chceš nějaký jiný den,než který oddávají,tak napíšeš žádost a většinou bez problému vyhoví,ale jak říkám,za příplatek.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?